Commissioner Levine, our unemployment queen.

کمیسر Levine ما بیکاری ملکه. تصویر tvw پشتیبانی می کند

هفته گذشته واشنگتن را دیدم تقریبا 144,000 ادعاهای جدید بیکاری, با توجه به وزارت امنیت اشتغال (ESD) که به ارمغان می آورد دولت را در مجموع به بیش از 585,000.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

پر کردن نرخ پایین 16 درصد از هفته گذشته هر چند این بخش در حال حاضر پرداخت می شود بیشتر در بیکاری—بیش از یک چهارم از یک میلیون دلار از آنها “پس از رکود بزرگ” ESD کمیسر سوزی لوین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این بعد از ظهر.

که پول رفت و به حدود 266,000 کارگران بیکار در هفته گذشته هر چند دولت به کل مطالبات سپس نشسته و در 486,000. این بدان معناست که 220,000 واشنگتن هنوز در انتظار برای یک چک و یا در حال انتظار برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای دریافت یک چک دو هفته قبل از اجاره و پرداخت وام مسکن آمده با توجه.

ساخت بدتر از بیکاری در اتاق انتظار برای دیدن “چند صد هزار” بیشتر متقاضیان در هفته های آینده با توجه به مقررات فدرال مراقبت در عمل آینده آنلاین در این آخر هفته. که مفاد گسترش مزایای بیکاری برای بعد از 13 هفته به “خود اشتغالی کارگران مستقل پیمانکاران و کارگران دیگر که به طور سنتی واجد شرایط.”

اما لوین گفت: “اکثریت کسانی که متقاضیان” خواهد بود واجد شرایط برای مزایای بعد از این تعطیلات آخر هفته هنگامی که دولت فدرال شروع به کمک به انتخاب کنید تا تب. لوین معتقد است افرادی که تنها واجد شرایط برای گسترش مزایای شروع به استفاده از بلافاصله پس از مراقبت در قانون تصویب شد در ماه گذشته و به پایان رسید تا گرفتن را تکذیب کرد. این بخش با ارسال یادداشت به آن دسته از متقاضیان ترغیب آنها برای اعمال این آخر هفته.

برخی از درصد از کسانی که در ابتدا تلقی فاقد شرایط لازم, لوین گفت: می توانست اخراج بدون علت و یا آنها به طور داوطلبانه ترک که به معنی آنها نمی گرفتن سود. دیگر نیاز اضافی قضاوت زیرا آنها فکر می کنم آنها کار می کرد ساعت بیشتر از دولت فکر می کند که آنها انجام داد. دوازده هزار نفر از آنها دانش آموزان انتظار برای چشم پوشی است که از سال اعطا شده است.

هر چند صدها نفر از هزاران نفر بدست طریق تعداد زیادی از مردم گزارش “سرخوردگی” در هنگام برخورد با نظام است.

لوین گفت: بسیاری از دلیلی برای نا امیدی که مردم جاری شدن سیل در خطوط تماس ویژه با پرسش و پاسخهای متداول آنها می تواند در پیدا کردن آنلاین. برای کمک به کاهش این وضعیت در آینده هر چند بخش اضافه خواهد شد 500 بیشتر مردم برای رسیدگی به تماس خدمات مشتری توسط این آخر هفته و 1000 بیشتر مردم در روزهای بعد.

اگر شما یکی از 220,000 که بوده است را رد کرد و یا اگر شما فکر می کنم شما در مورد به دریافت گذاشته خیلی زود ESD توصیه شما مراحل زیر را برای کمک به روند نرم و صاف این آخر هفته. 1. ثبت نام برای دریافت ایمیل خود را انفجار. 2. بررسی بیکاری واجد شرایط چک لیست. 3. مطمئن شوید که شما آماده هستید با این مواد قبل از شما درخواست. 4. سازمان دیده بان این یوتیوب vid قبل از ایجاد حساب خود را با ESD.

چیز دیگری که به یاد داشته باشید: در روز شنبه به جای در نظر گرفتن تماس ESD خواهد شد به روز رسانی نرم افزار خود را برای مقابله با “سونامی” از افرادی که واجد شرایط برای این گسترش مزایای. یکشنبه وب سایت باید به بالا و در حال اجرا لوین می گوید اما “این رفتن به یک استخوان را تجربه و آن را برای رفتن به clunky.” اول شما نیاز به پر کردن یک فرم درخواست و پس از آن شما خواهد گفت که شما فاقد شرایط لازم هستند. اما انجام ناامیدی نیست. لینک دیگری ظاهر می شود و اجازه می دهد تا شما را به درخواست برای کمک.

پشتیبانی غریبه

و یک چیز دیگر: ESD نیاز به بررسی دستمزد داده ها برای هر کسی که در حال حاضر نیست که در فایل با دولت است. به جای فقط کسانی که مردم را به پیچ کردن آنها در حال رفتن به آنها را به حداقل هفتگی سود به علاوه 600 دلار جایزه بنابراین سمت راست دروازه آنها را دریافت کنید $835. پس از مزد اسناد و مدارک تایید شده دولت خواهد شد و سپس عطف به ماسبق آنها پرداخت برای هر تفاوت.

افرادی که پرداخت مستقیم باید پول در عرض 24 ساعت لوین گفت: در حالی که کسانی که نیاز به چک از طریق پست خواهد آنها را ببینید در یک هفته.

در ضمن در یک مصاحبه مطبوعاتی دولت در امور اقتصادی تابآوری تیم (ERT) ادعای واشنگتن را بسیار وام کسب و کار کوچک برنامه ای که اعلام شده بود سه شنبه گذشته در حال حاضر خشک شده پس از دریافت “بیش از 24 ، 000 برنامه های کاربردی در سطح ایالت.” چرا که دولت با هدف دستیابی به جغرافیایی سهام خود را با 10 ، 000 دلار کمک های مالی در برخی استان ها—عمدتا در شرق کوه, صرفه جویی, Pierce اقیانوس آرام و Wahkiakum—هنوز هم با در نظر گرفتن برنامه های کاربردی از طریق پایان هفته. چند واشنگتن کار برای کسانی که کسب و کار ممکن است ثابت برای یک ماه اما بقیه ممکن است پیوستن به بیش از نیم میلیون Washingtons بیکاری در خط آخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im