تبرئه ‘پارک مرکزی پنج’ فعال خواهد صحبت در CSN

Raymond Santana

فرانک فرانکلین دوم / آسوشیتد پرس

در این Jan. 17, 2013 فایل عکس از راست ریموند سانتانا, Kevin Richardson و یوسف Salaamat سه نفر از پنج مرد تبرئه در پارک مرکزی هل دهنده تجاوز به عنف در مورد حضور در یک تجمع در نیویورک است.

ریموند سانتانا یکی از اعضای به اصطلاح پارک مرکزی پنج برد و پنج سال زندان برای یک جرم برای او که بعدها تبرئه. 45 سال سانتانا خواهد داستان خود را در 6 p. m. امشب در CSN شمال لاس وگاس پردیس به عنوان بخشی از مدرسه رایگان دن مذاکرات سخنران سری.

سانتانا بود 14 هنگامی که او و چهار نفر دیگر دستگیر شدند برای تجاوز و حمله از Trisha Meili بود که دویدن در منهتن پارک مرکزی در مارس سال 1989. نیویورک تایمز در توصیف آن به عنوان “یکی از مهمترین و به طور گسترده ای به اطلاع عموم جنایات 1980s و آن را از شما خواسته پس از آن — املاک و مستغلات نجیب زاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از $85,000 تبلیغات تماس برای بازگشت مجازات اعدام.

سانتانا و دیگر مردان جوان بودند تبرئه در سال 2002 پس از محکوم قاتل و متجاوز ماتیاس ریس بستری او تنها مسئول این حمله بعد از تایید توسط شواهد DNA.

پنج مردان exoneration بررسی شد در, برنده جایزه Netflix سری زمانی که آنها را ببینید مادر ابتدا موجب شده توسط یک صدای جیر جیر از سانتانا به فیلمساز Ava DuVernay. مردان در حال حاضر طرفداران عدالت کیفری اصلاحات. سانتانا است, تهیه کننده, طراح مد و فعال است که از نزدیک با پروژه بی گناهی برای کمک به محافظت از افراد جوان از رنگ.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im