سابق مرکز نوتوانی اپراتور محکوم به آزار جنسی بیماران

مالک سابق و اپراتور از بیش از یک دوجین Southland دارو-درمان و توانبخشی مراکز محکوم شد روز شنبه به حدود 53 سال در زندان ایالتی برای آزار جنسی یا بهره برداری از هفت بيماران و ارائه مواد کنترل شده.

کریستوفر Bathum – که متعلق به اداره جامعه بهبود لس آنجلس و دیگر اشخاص در جنوب کالیفرنیا و کلرادو – نیز دستور داد تا برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی برای بقیه عمر خود را با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

Bathum به اعدام محکوم شده در فوریه 2018 از 31 فقره از جمله تجاوز به عنف جنسی با یک شیء خارجی اجباری دهان جماع استثمار جنسی و ارائه مواد تحت کنترل از جمله مت آمفتامین و هروئین.

هیئت منصفه تبرئه Bathum در حال حاضر 58 از یک دوجین دیگر از اتهامات و به بن بست رسیده در سه باقی مانده می شمارد.

“هر یک معتاد به مواد مخدر است,” معاون دادستان منطقه رینهولد مولر گفت: از Bathum را قربانیان در ابتدا از محاکمه.

برخی از زنان دچار شرم و ناامیدی و Bathum بهره برداری این واقعیت است که آنها تا به حال “مشترک برخی از صمیمی ترین اسرار خود را با او” مولر به هیئت منصفه گفت.

متهم – که به زندگی با همسر و فرزندان خود را در آگورا – به بیماران خود مواد مخدر به عنوان آنها در تلاش بودند برای شکستن چرخه اعتیاد استفاده می شود در کنار آنها و به آنها آموخت که چگونه به ضرب و شتم تست مواد مخدر دادستان گفت.

Bathum نیز ارائه شده زنان امتیازات ویژه مانند کارآموزی شرکت ماشین و دسترسی به اپل موقعیت خود را به عنوان یک پدر به زنان جوان در 20s و 30s اما اقدام مانند یک درنده مولر گفت.

“آنها اهداف آسان است. آنها کامل قربانیان” دادستان گفت: هیئت منصفه.

Bathum التماس هیچ مسابقه در ماه ژانویه در یک مورد جداگانه به 14 فقره جنایت در ارتباط با 175 میلیون دلار بیمه طرح تقلب است که در آن او به اتهام کیرستن والاس. او محکوم شد و در آن صورت به 20 سال در زندان ایالتی است که اجرا خواهد شد در همان زمان به عنوان حکم جنسی-حمله مورد.

والاس که شرکت متعلق به جامعه بهبود لس آنجلس با Bathum التماس کرد گناه در سال 2018 به 46 فقره جنایت علیه و محکوم به 11 سال در زندان ایالتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de