سابق کالیفرنیا در کنگره دانکن هانتر چهره صدور حکم

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

توسط جولی اما واتسون

سن دیگو — خانواده و وکلای محکومان سابق Rep. دانکن هانتر می گویند جمهوری خواه کالیفرنیا است که اختصاص داده شده به پدر و افتخار سابق دریایی که باید نشان داده شود برخی از رحمت برای ساخت اشتباهات پس از بازگشت از جنگ در عراق و افغانستان است.

دادستان رنگ یک تصویر متفاوت است. آنها را مشاهده کنید 87 صفحه از جزئیات به ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Thomas J. Whelan جلوتر از روز سه شنبه صدور حکم است که نشان می دهد فاسد کنگره که عمدا و بارها و بارها به سرقت برده از مبارزات انتخاباتی خود بودجه برای یک دهه است.

بودجه bankrolled خصوصی کمک درسی برای فرزندان خود همسر خود را خرید sprees آخر هفته سفر با خود برده و نوشیدن احزاب در واشنگتن است.

یک شکست و بدهی-زین شکارچی نیز cavalierly صرف مبارزات انتخاباتی پول در چیزهای کوچک مانند قلع جویدن تنباکو و یک کپی از کتاب “چرا ما خورد: یک احساس خوب, راهنمای اقامت, چاق, با صدای بلند, تنبل و احمق” با توجه به دادستان.

و پس از او گرفتار شد او برای انتخاب مجدد و تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان در منطقه شرق سن دیگو که شامل بسیاری از Temecula که به عنوان یک حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او قربانی سیاسی جادوگر شکار سمت چپ متمایل دادستان تلاش برای رانندگی او در دموکرات کالیفرنیا.

یک سال پس از پیروزی یک ششم مدت شکارچی مجرم به یک اتهام فساد. او و همسرش که در خدمت به عنوان مدیر کمپین هر چهره تا پنج سال در زندان است.

دادستان گفت: 14 ماه حکم زندان مورد نیاز است به یک نماینده مجلس که گمراه ترکیبات خود را و که تخلف است و در حال حاضر در سمت چپ 50th کنگره منطقه بدون یک نماینده. شکارچی استعفا از کنگره در ماه ژانویه است. یک دموکرات و جمهوری خواه به رهبری به یک ماه نوامبر رواناب برای صندلی خود را.

“همانطور که ما در حال حاضر می دانیم شکارچی دروغ به مردم در مورد گناه است. نه یک بار بلکه بارها. در انجام این کار, او conned رای دهندگان به انتخاب soon-to-be-محکوم” دادستان نوشت: در استدلال های خود را برای زندان.

شکارچیان متهم شدند در 60-تعداد کیفرخواست از سرقت بیش از 250.000 دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی و تلاش برای پنهان کردن آن در افشای مالی سوابق مثال برخی از هزینه های شخصی به عنوان کمک به رزمندگان زخمی.

هر گناه التماس کرد به یک حساب جداگانه درخواست موافقت نامه های سال گذشته است.

وکلای مدافع می گویند او سزاوار 11 ماه در خانه حبس به دلیل نظامی و خدمات عمومی. آنها گفتند: او را نجات داد هزاران نفر از سن دیگو شغل در بلوک سفت و کمک به صنعت قوانین برای بهتر زندگی جانبازان است.

پدر و مادر او در نامه ای با اشاره به شجاعت خود را در ثبت نام برای سپاه تفنگداران دریایی روز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 و دموکراتیک همکار, سن دیگو, Rep. خوان وارگاس گذراند که “آقای شکارچی نیازهای ویژه مشاوره و درمان پس از جنگ ما جنگ در افغانستان و عراق است.”

شکارچی نیست اولین کنگره متهم به استفاده غیر قانونی از کمپین پول است. دادستان نسبت شکارچی است که از سابق ایلینوی در کنگره Jesse L. جکسون جونیور که 30 سال برای سرقت $750,000 در بودجه مبارزه انتخاباتی.

شکارچی دفاع وکلای او نسبت به سابق کالیفرنیا در کنگره جی کیم بود که امان زمان زندان در سال 1998 و محکوم به دو ماه خانه حبس او پس از اعتراف به مصرف بیش از 250.000 دلار در مبارزات انتخاباتی غیر قانونی سهم.

شکارچی محکومیت خود را به پایان رسید خانواده سیاسی سلسله در 50th کنگره منطقه. شکارچی برنده صندلی بعد از پدرش. شکارچی L. دانکن نشان داده شده در این منطقه از حومه و شهرهای 28 سال قبل از بازنشستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>