Ex-فرشته رکس Hudler دختر درایوهای به کانزاس به تعجب برادر او در روز تولد خود را

Epic.

این چیزی است که او گفت: خودش است.

این عجیب و غریب بار و مردم را به طور کامل زندگی می کنند حدود سه ماه پیش. الهام Hudler 26 ساله دختر سابق فرشتگان گوینده رکس Hudler سمت چپ کار خود را به عنوان یک مربی تناسب اندام, ماندم, به در خانه با خانواده در هانتینگتون بیچ و فقط منتظر این جهان به سر نخ ریسی. او زندگی خسته کننده بود, درست مثل هر کس دیگری در طول coronavirus مستند.

سپس او یک ایده حماسی ایده epically ایده عالی.

او را به شوخی ،

تا چه حد شما را به خانواده خود را چیزی است که آنها هرگز فراموش کرده ام ؟ برای الهام که جواب میده در مورد 1300 مایل است.

آغاز ژوئن 3, الهام عینک دستکش و ماسک تحمل “janky” هتل نفرت انگیز توقف کامیون حمام و سرویس بهداشتی و سه روز در جاده ها در سراسر امریکا به جلو و بزرگترین سورپرایز تولد او خانواده تا به حال دیده می شود.

“که یک کتاب,” او گفت: با راضی خنده.

طرح استادانه درست شده

او را برای رفتن به مدرسه حقوق در دانشگاه ایالتی آریزونا در سقوط او امیدوار است (اگر همه چیز بازگشایی). او می خواهد به یک ورزش عامل. آن را تنها اتصالات که او را از چنین تشخیص و ورزش خانواده. پدر او با بازی در لیگ های بزرگ برای 13 سال و او در حال حاضر رنگ در, Kansas City Royals پخش برنامه های تلویزیونی. او در بازی سافتبال در بکمن دبیرستان. او برادر کوچکتر ویلیام که تبدیل 19 در ژوئن 6, بیس بال چشم انداز.

“شاید من نماینده او روزی,” او گفت:.

زمانی که پناهگاه در محل سفارش, ضربه, الهام بود زندگی با بستگان در هانتینگتون بیچ, کار در تناسب اندام Orangetheory (که بسته تا مغازه) و مقیم زمان او را تا مدرسه شروع می شود در پاییز.

“من خسته شدم از این همه گیر” او گفت:.

این اولین هفته از ماه مه زمانی که او این ایده. بدون گفتن او و خانواده او در حال رفتن به درایو 1,341 مایل به اوورلند پارک کانزاس که در آن “Hudfam” را به عنوان او تماس آنها زندگی می کند. او می رسند روز قبل از این تاریخ تولد 19. (او را انتخاب کرد که روز به دلیل … است که در انتظار یک سورپرایز تولد روز قبل از تولد؟)

Muhahaha. که شوم خنده.

بیشتر به او فکر می کردم بیشتر حماسی این طرح شد. وجود دارد دروغ گفته شود و جعلی تماس تلفنی ساخته می شود. او تا به حال برای خاموش کردن GPS ردیاب بر روی تلفن خود را به طوری که هیچ کس می دانم که در آن او بود.

نابغه بخشی از این طرح بود که او را تا داستان را برای مادر و برگشتاندن جنیفر Hudler بدون دادن تا راز.

او به او گفت, مامان و جوانترین برادر دیوید که او استخدام یک بازیگر به لباس تا مانند یک پیازی شخص یا جانور سوگلی (از “من نفرت انگیز” فیلم حق رای دادن). این بازیگر خواهد انجام یک رقص را در خانواده حیاط جلویی خود را برای تولد او.

رقص تلگرام.

ترفند بود بدون اطلاع به خانواده او الهام خواهد بود در داخل یا جانور سوگلی کت و شلوار.

سفر چالش

او ساخته شده یک ویدیو از سفر خود را.

این شروع می شود با او به دنبال مستقیم به دوربین با یک حیله گر grin: “اجازه دهید تعجب ویلیام برای روز تولد خود را … این مورد خیلی خوب است.”

او متوقف شد و در لاس وگاس و راه می رفت به طور کامل خالی ، او در بر داشت یک هتل در سالینا یوتا ساخته شده و رزرو تنها پس از کباب آنها را در مورد روش های تمیز کردن.

در یک نقطه از فیلم گشت او اعلام کرد: “من سعی کردم به رفتن به حمام در سه نوع مختلف ایستگاه های گاز – تمام بسته با توجه به COVID-19 … بیایید سفر در طول یک بیماری همه گیر.”

او متوجه چیزی در مورد آمریکایی ها به عنوان او سفر کرد. و چیزی در مورد خودش.

“مردم ندارد, ماسک,” او گفت:. “من پیدا کردم من یک بیت از یک germophobe.”

او شات زیبا فیلم از کوه در نوادا ایالت یوتا و کلرادو است. او گذشت اعتراضات و خواست او در زمان حال به ماه مارس است. اما او تا به حال برای رسیدن به کانزاس است.

بهترین خانواده شوخی

او قرار داده و بر روی شخص یا جانور سوگلی کت و شلوار یک بلوک دور از Hudfam خانه.

هنگامی که او اعلام کرد که ورود او با یک ضربه شاخ.

این Hudlers شنیده شاخ در داخل خانه خود را. آنها به درب آمد با اشتباه به نظر می رسد در چهره خود را. آنها در را باز کرد و دیدم یک شخص یا جانور سوگلی ایستاده در راهرو. جنیفر و دیوید فکر آن را یک بازیگر استخدام توسط الهام.

سپس موسیقی آغاز شده است. “رابطه جنسی” با دنیای جدید صدا و توماس Newsom. “آهنگ تولد” توسط 2 Chainz. “تولد جوجه” توسط دام بکهام. و “6 فوت از هم جدا” آهنگ جدید لوقا شانه.

شخص یا جانور سوگلی بود و همه ساله بیش از گردشگاه. سپس او نزدیک ایوان و برداشت خواهد دست. او خنده هنگامی که او به او پیوست ، هنوز هم غافل آنچه که مورد اتفاق می افتد.

پس از آن شخص یا جانور سوگلی برگزار شد تا نشانه “عشق در واقع” سبک “Happy 19. ببخشید خواهر خود را نمی تواند در اینجا. اما او می خواستم به شما چیزی خاص.”

ناگهان الهام استخراج کت و شلوار.

او برادر حیوان دست اموز پریدم به آغوش او. خواهد افتاد به زانو خود را. جنیفر شروع به گریه. رکس bellowing خنده شنیده می توان از راهرو.

“این دیوانه” گفت: خواهد که مشترک طولانی گریان در آغوش با خواهر خود را. “این بهترین تولد من می توانستم همیشه می خواستم.”

رکس تحت تاثیر قرار گرفته بود. “این بهترین Hudler خانواده شوخی تمام وقت,” او گفت:. “آن را مانند یک سراب مانند یک رویا است.”

الهام کردم همه آنها را.

خوب.

این حماسه بود.

هنگامی که آن را بیش از زمانی که غافلگیر شده بود با فنر جنیفر Hudler گوشه دخترش و تعجب: باید یک خارجی از کالیفرنیا حتی اجازه داده می شود در خانه از ترس از گسترش coronavirus?

البته او باید. او در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد تا مدرسه شروع می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de