اخراج دعاوی ادامه در کالیفرنیا با وجود امداد برای برخی از مستاجران

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

توسط مت لوین و Niguel Duara, CalMatters

همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر صاحبخانه’ وکیل دنیس بلوک است که هنوز در تلاش برای اخراج مستاجرها.

به عنوان مقامات بهداشت عمومی توصیه کالیفرنیا به ماندن در خانه برای جلوگیری از انقباض و یا گسترش coronavirus بلوک می گوید او در ادامه به فایل اخراج دعاوی در جنوب کالیفرنیا دادگاه ها در موارد تحت پوشش محلی moratoriums مانند کسانی که به تازگی اعمال شده در لس آنجلس.

“وجود دارد یک نفر که من اطلاع دارم قطعا در جنوب کالیفرنیا که خود را از دست داده و نمی تواند پرداخت مارس 1, اجاره,” گفت: بلوک که کاهش یافته است به می گویند که دقیقا چگونه بسیاری از اخراج دعاوی او را ظ در روز های اخیر.

“بنابراین مگر اینکه شما فقط می خواهم بگویم خوب, خوبی وجود دارد یک بیماری همه گیر بیایید فقط شروع به پرتاب پول در اطراف دیگر از جیب مردم پس از آن که آنچه به شما کردم.”

مستاجر-گروه های حقوق بشر می گویند چرخ روند اخراج — مانند بلوک های حقوقی — هنوز هم عطف در بسیاری از بخش های دولت است. آنها استدلال می کنند که تا حدودی به دلیل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا کنون در برابر یک پتو مهلت قانونی برای کالیفرنیا.

یک فرمان اجرایی Newsom اعلام کرد دو روز پیش اجازه می دهد تا شهرها و استان ها به خود را تحمیل ممنوعیت اخراج اگر آنها را انتخاب کنید. برخی از این اعمال تنها به مواردی که مستاجر می تواند نشان دهد که مالی تاثیر منفی از بهداشت عمومی بحران; اجاره مشمول اخراج به دلایل دیگر.

فرماندار دفتر مطبوعاتی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا روز شنبه برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی مربوط به اخراج در میان برخی از مالکان اما آن را نمی خواهد به درخواست اکثریت قریب به اتفاق از مستاجرها.

Newsom را به منظور “ایجاد هرج و مرج و استرس گفت:” لی Simon-Weisberg, حقوقی, مدیر کالیفرنیا, اتحاد برای توانمندسازی جامعه پیشرو مستاجر-حقوق سازمان. و او گفت:, آن می تواند مردم را بی خانمان و گسترش ویروس.

آنچه در مورد اخراج در حال حاضر در روند یا نه مربوط به کروناویروس?

بلوک پرونده های حقوقی و یا هر گونه دیگر “حکم ادامه توقیف غیر قانونی” اقدامات ظ توسط صاحبخانه در روزهای اخیر ممکن است بلافاصله در نتیجه شکایت مستاجران از دست دادن مسکن خود را.

وکیل که بحث برانگیز توصیه می شود که صاحبخانه سرعت بخشیدن به “بدون علت” اخراج قبل از دولت جدید قانون در زمان اثر این سال محدود کردن عمل گفت: اتحاد و همدلی برای مستاجرها چه کسی خواهد بود گذاشته یا که ساعت کاهش می یابد به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

اما او نیز خواسته برای همدلی برای صاحبخانه است که بستگی به درآمد اجاره خود را به پایان می رسد دیدار. و او تعجب که چرا کمک های دولت است که ارائه شده برای هر دو مستاجر و صاحبخانه.

“شما می توانید تصور کنید اگر شما خود را یک دوبلکس و شما به شدت نیاز به درآمد که دوبلکس — که خود را منبع درآمد ؟” گفت: بلوک.

Newsom اجرایی به منظور اجازه می دهد تا دولت های محلی به ممنوعیت صاحبخانه از تلاش برای اخراج مستاجران که درد و رنج از دست دادن درآمد مربوط به COVID-19. اما او رهنمود و بسیاری از محلی moratoriums نمی گسترش حمایت از دیگر دلایل اخراج مانند یک مالک ادعا مزاحم و یا دیگر نقض اجاره نامه.

لس آنجلس مستاجر-حقوق وکیل فرانسیس کمپبل گفت: وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن صاحبخانه از در نظر گرفتن اقدام قانونی علیه مستاجران خود را. فقط وجود دارد مقدار از آنها می توانید انجام دهید تا لس آنجلس دادگاه عالی بازگشایی منظم کسب و کار است که به تاخیر افتاد تا مارس 16. مستاجر نمی خواهد که برای پاسخ به تا پنج روز کاری پس از دادگاه بازگشایی.

کمپبل گفت: او را درک منطق پشت بلوک موقعیت.

“من نمی توانم بگویم او انجام چیزی اشتباه. او را شکستن هر قانون” کمپبل گفت:. “و در میان مشتریان وجود دارد که خود را کوچک آپارتمان; آنها نمی تواند پرداخت وام مسکن. وجود دارد ممکن است به افرادی که نمی پرداخت اجاره خود را در ماه.”

در شرایط عادی یک مستاجر را پنج روز برای پاسخ به اخراج طرح دعوی در دادگاه در نوشتن به یک دادگاه محلی که بعد از آن تاریخ محاکمه ممکن است تنظیم شود. اگر مستاجر پاسخ نمی دهند در زمان صاحبخانه برنده این مورد.

بسیاری از کالیفرنیا شهرستانها از جمله لس آنجلس را گسترش داده اند زمان یک مستاجر برای پاسخگویی به 30 روز.

اما نه همه را و حتی در جایی که مستاجران ممکن است گسترش پنجره مکانیک چگونه پاسخ می تواند دلهره آور — به خصوص به عنوان حقوقی-کمک کلینیک های سراسر کشور خود را ببینید حقوقی واجد شرایط و داوطلب مجبور به کار از خانه.

“شما نیاز به کشف کردن چه شکل است و می دانم که چگونه به آن را پر کنید” گفت: Weisberg. “شما را به ثبت نام در آنها و آنها را چاپ کنید و شما باید برای ارسال آن به یک برنامه خاص است.”

که دادگاه را بسته ؟

دولت و سیستم قضایی نه حفظ یک لیست جامع از شهرستانهای استان که بسته خود را اخراج دادگاه در روز های اخیر.

بزرگ ترین شهری شهرستانهای بزرگ مانند لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سن دیگو انجام داده اند تا به تعویق انداختن محاکمه برای چند هفته. این شهرستان در حال ساخت استثنا برای اخراج موارد مربوط به خشونت خانگی و مشابه تهدید شرایطی.

اما همانطور که از 18 مارس چند شهرستان بود و در عین حال به تعلیق و اخراج جلسات تشویق مستاجران صاحبخانه وکلا و قضات برای شرکت در جلسات از طریق تلفن. سانتا کروز و مندوسینو شهرستانهای گرفته اند این رویکرد است.

“شما باید یک کل scattershot رویکرد برای مردم” گفت: Ronit Rubinoff مدیر اجرایی قانونی کمک سونوما کانتی که دادگاه سیستم انجماد اخراج رسیدگی است.

Rubinoff گفت که پیش از آن در هفته او کمک حقوقی درمانگاه پر شد با مشتریان “دیوانه نگران در مورد آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد به آنها را” از آنجا که آنها در حال حاضر در خدمت شده است با اخطار اخراج.

معمولا یک اخراج قضاوت در برابر مستاجر می تواند منجر به یک “تحریم” با کلانترها به زور از بین بردن مستاجر از صاحبخانه اموال. در حالی که بسیاری از استان ها با اخراج moratoriums نیز به حالت تعلیق در lockouts یک سخنگوی ایالتی کالیفرنیا کلانترها انجمن گفت: این سازمان هنوز صادر نشده است هر گونه راهنمایی برای چگونه محلی کلانترها باید رسیدگی به آنها در طول بیماری همه گیر.

زمانی که دادگاه بازگشایی خواهد مستاجران را مجبور به حرکت می کند ؟

رزا هرناندز, 48, بدهکار در مورد $4,000 در اجاره به صاحبخانه او در لس آنجلس محله چینی در ماه نوامبر گذشته. او موفق به دریافت یک اخطار اخراج در ماه دسامبر — قبل از بحران به طور کامل نیرنگ کالیفرنیا و اقدامات ناشی از آن ادامه دارد.

هرناندز زندگی با دیگر بزرگسالان در آپارتمان و اخراج متوجه شد او دوم در کمتر از یک سال.

“وضعیت من بسیار تنگ که در آن زمان” هرناندز گفت: در مورد تقریبا back-to-back اخراج استفاده نمي نماييد.

او خود اشتغالی به عنوان یک خدمتکار که پاک AirBnBs. کسب و کار شروع به خشک کردن در ماه نوامبر هنگامی که لس آنجلس تغییر قوانین حاکم بر اجاره کوتاه مدت و ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای یک عامل برای ترویج خواص متعدد. با مکان های کمتر برای تمیز کردن او دستمزد بینی-شیرجه.

“در ضمن من در تلاش برای گرفتن به پرداخت اجاره بها” هرناندز گفت.

سپس coronavirus بحران و مسافران آغاز شده و ماندن در خانه. هرناندز مشغول به کار بود حدود 30 ساعت در هفته در محکم لس آنجلس AirBnb بازار در ماه فوریه است. این هفته آن را به 10 ساعت است. او نگران آنچه در هفته آینده خواهد بود.

هرناندز گفت که او کمتر نگران ابتلا به ویروس و بیشتر در رابطه با که در آن او را در خواب اگر او را بیرون کردند که دادگاه بازگشایی شده است.

“در حال حاضر من فقط در حال انتظار برای یک دادگاه تاریخ” او گفت:.

این مقاله بخشی از کالیفرنیا تقسیم همکاری میان اتاق های خبر بررسی درآمد و نابرابری اقتصادی و بقا در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>