Henderson Skating Center

شهرستان هندرسون از طریق توییتر

یک هنرمند ارائه وگاس شوالیه طلایی, اسکیت روی یخ, مرکز برنامه ریزی شده برای مرکز شهر Henderson.

آن را نمی خواهد طولانی قبل از شوالیه طلایی نه تنها حرفه ای تیم هاکی در جنوب نوادا.

طلایی شوالیه هفته گذشته اعلام کرد که آنها تا به حال خریداری یک آمریکایی لیگ هاکی (اهل) حق رای دادن با قصد حرکت آن را به منطقه لاس وگاس است. و در حال حاضر وجود دارد قابل توجه علاقه — فصل-بلیط درایو به صورت جزئی لیگ حق رای دادن به بیش از 4000 سپرده یک تیم رسمی گفت. سپرده شد و فقط 50 دلار است.

اما دقیقا همان چیزی است که آمریکا هاکی لیگ ؟ ما توضیح دهید که و بیشتر:

Catch me up. چه اتفاقی افتاده است ؟

طلایی شوالیه هفته گذشته اعلام کرد که آنها تا به حال خریداری سن آنتونیو داد و بیداد, the AHL وابسته به St. Louis Blues با برنامه ای برای انتقال این تیم به منطقه لاس وگاس (تیم مراجعه به آن به عنوان هندرسون/لاس وگاس). آنها آغاز خواهد شد بازی در دره فصل آینده در انتظار تایید از اهل حکام.

آنچه که آمریکا هاکی لیگ ؟

ذكر است سطح بالای حرفه ای هاکی در شمال امریکا و خارج از NHL. برای nonhockey فکر طرفداران فکر می کنم از آن را مانند سه گانه-A در بیس بال. بازیکنان می توان به نام بالا و پایین به وابسته NHL تیم و حقوق بازیکنان امضا به اهل قرارداد متعلق به NHL پدر و مادر ، طلایی شوالیه’ زمان وابسته است گرگ شیکاگو.

آن را یک فرصت برای دیدن شوالیه طلایی’ top چشم انداز نزدیک ؟

اکثر بازیکنان نیست واجد شرایط برای بازی در AHL تا پس از سن 20 فصل و در آن زمان بسیاری از چشم انداز بالا در حال حاضر رسیده NHL. به همین دلیل کودی شیشه ای عمدتا در آخرین بازی فصل با پورتلند (مین) Winterhawks غربی لیگ برتر هاکی به جای با شوالیه طلایی’ اهل سهامداران در شیکاگو است. در طول دوره فصل هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آینده شوالیه طلایی بازیکنان در AHL. ژاک Whitecloud است با شوالیه طلایی پس از شروع سال با گرگ شیکاگو. گرگ ها “جیمی Schuldt و کیگان Kolesar هر NHL تجربه در حالی که لوکاس Elvenes و دیلن کقلن در نظر گرفته برخی از وگاس’ بهترین چشم انداز در AHL.

آن است که مشترک به AHL تیم در همان شهر به عنوان تیم NHL?

این در واقع کمتر رایج برای همسو تیم جدا شود با یک فاصله بزرگ مانند وگاس با شیکاگو است. تقریبا هر NHL تیم AHL تیم در عرض چند ساعت رانندگی; فاصله بین شوالیه طلایی و گرگ است و سوم بزرگترین در لیگ. اهل وابستگان مونترال, San Jose, تورنتو و وینیپگ در همان منطقه مترو به عنوان پدر و مادر باشگاه سن خوزه دو تیم حتی به اشتراک گذاری یک عرصه است.

بنابراین شوالیه طلایی هیچ وابستگی با گرگ شیکاگو کنه ؟

آنها را از طریق پایان فصل پس از آن دیگر هیچ. در اصل طلایی شوالیه’ وابستگی توافق با گرگ بود از طریق 2021-22 اما آن را پس از پایان این فصل به پایان رسید.

چه اتفاقی می افتد به گرگ شیکاگو’ بازیکنان ؟

حقوق خود را هنوز متعلق به شوالیه طلایی. هر کسی که تحت قرارداد به بازی با گرگ ها فصل آینده را به جای بازی برای AHL تیم خواهد شد که واقع در منطقه لاس وگاس است.

که در مورد اهل تیم در لاس وگاس. چه ما در مورد آن را می دانم?

این تیم خواهد بود مستقر و عمل در نجات غریق در عرصه Henderson, امکانات جدید در حال ساخت در مرکز شهر Henderson. این مرکز بخشی از بودجه توسط شوالیه طلایی. تسهیلات قبلا Henderson, مرکز همایش شامل دو زمین های یخی یک فروشگاه خرده فروشی و رستوران. آن باز می شود در این تابستان.

چه خواهد شد AHL تیم بود به نام بود به نام ؟

نام تیم اعلام نشده است اما بنا به گزارش ها از آن خواهد شد به نام هندرسون نقره ای شوالیه.

از کجا می خواهد این تیم بازی خانه خود بازی ؟

همچنین غیر رسمی اما گزارش این تیم در بازی دو فصل در Orleans Arena در حالی که یک عرصه جدید ساخته شده است در هندرسون که در آن نقطه آن را نقل مکان وجود دارد. بعید است این تیم بازی خواهد کرد بازی های خانگی خود را در نجات غریق در عرصه هندرسون در بخشی به دلیل این که امکانات به اندازه کافی صندلی.

هنگامی که این مسائل بود official?

نام آرم عرصه خانه و جزئیات دیگر نمی توان اعلام کرد تا پس از اهل حکام تصویب خرید و جابجایی. انتظار می رود قطعنامه توسط این تابستان در آخرین.

این اولین بار نیست لاس وگاس تا به حال جزئی لیگ هاکی. چه تفاوتی بین این تیم و رعد و برق و Wranglers?

لاس وگاس, رعد و برق, بازی های برگزار شده شش فصل از سال 1993 تا 1999 به عنوان بخشی از در حال حاضر از بین رفته بین المللی هاکی لیگ. رعد و برق در Thomas & Mack Center و وابسته بودند و در یک نقطه با آن-Phoenix Coyotes. لاس وگاس Wranglers به طول انجامید و به عنوان بخشی از ECHL (مخفف نه برای هر چیزی) است که هنوز هم در اطراف به عنوان یک لیگ حرفه ای زیر AHL (فکر می کنم از یک توپ بیس بال). این Wranglers شده در Orleans Arena از سال 2003 تا 2014. آنها وابسته بودند و با شعله کلگری از سال 2003 تا 2009 سپس تغییر به شغالها.

می توانم دریافت بلیط به اهل بازی در لاس وگاس ؟

طلایی شوالیه باید یک فصل-بلیط درایو رفتن در حال حاضر به صورت جزئی تیم لیگ. کسانی که علاقه مند می توانید را پایین 50 دلار سپرده (که استرداد) و بلیط فصل را شروع در $10 در هر بازی. قیمت بلیط در دسترس برای تنها بازی اعلام خواهد شد در زمان بعد. آن را به طور قابل توجهی ارزان تر از حضور در یک بازی NHL در T-موبایل آرنا با بلیط های در دست دوم در بازار شروع در $80 (برای فوقانی کاسه) در اکثر شب از 41-بازی خانه تخته سنگ.

چگونه بسیاری از بازی ها در یک AHL فصل ؟

این در واقع کمی عجیب و غریب. کنفرانس شرق و مرکزی تقسیم کنفرانس غرب تمام بازی 76 بازی در حالی که آرام بخش نمایشنامه 68. بود که تغییر زمانی که لیگ اضافه شده پنج تیم در کالیفرنیا برای کاهش سایش و پارگی در سواحل غرب تیم در یک شرقی-بدامن لیگ. معلوم نیست اگر این منطقه لاس وگاس تیم بازی خواهد کرد در اقیانوس آرام بخش (سان Antonio, داد و بیداد بازی در مرکزی), اما آن را تنها حس را به گروه لاس وگاس تیم با تیم در کالیفرنیا و یکی در آریزونا. که نیاز به برخی از جزئی تراز, اما آن را نمی بزرگ موانع. مگر اینکه اهل تغییرات قوانین آن دوباره که ترک لاس وگاس بازی تیم هشت کمتر بازی از بسیاری از لیگ خواهد بود که 34 صفحه اصلی بازی. تیم نیز بازی نمی کند interconference بازی ها, معنی تمام بازی ها می آیند در برابر دیگر 14 تیم در کنفرانس غرب.

چقدر اهل بازیکنان را ؟

این بستگی به نوع قرارداد امضا کردند. بازیکنان در AHL هستند یا در “یک طرفه” و یا “دو راه” قرارداد. یک طرفه قرارداد به این معنی است که بازیکن می سازد همان حقوق و دستمزد است که آیا او در NHL یا اهل. ترین بازیکنان در, NHL, از جمله هر جانباز در شوالیه طلایی در ورود به سطح قرارداد در یک راه می پردازد. دو طرفه قرارداد به معنی یک بازیکن باعث می شود یک متفاوت حقوق و دستمزد با توجه به آنچه در لیگ او اختصاص داده شده است. این شایع ترین است برای rookies و جانباز جزئی leaguers. Rookies های کودی شیشه ای, نیکولا لاهه و نیکولاس Roy در دو راه ورود به سطح قرارداد. پاتریک براون و برت Lernout هستند بازیکنانی که امضا رایگان-عامل دو طرفه معاملات این offseason و در AHL. بر اساس قانون حداقل حقوق و دستمزد به صورت یک طرفه قرارداد $700,000. حداقل برای اهل بخشی از یک راه دو قرارداد در اکثر موارد $50,000.

جاستین امرسون را می توان در 702-259-8814 و یا [email protected]. به دنبال جاستین در توییتر در توییتر.com/@j15emerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de