در نهایت زندگی ما را به حالت عادی بازگشت

من هیچ بیناست.

من نمی توانم در اطراف گوشه.

هیچ کس تا به حال اشتباه از من یک رویایی.

اما من می دانم که با وجود وخیم پیش بینی ما در حال شنیدن زندگی ما خواهد شد به حالت عادی بازگشت یک روز. فرزندان ما را به بازگشت به کلاس های درس خود را و آنها را از زمین بازی. کافه ها و رستوران ها پر خواهد شد تا دوباره. ما حساب های بازنشستگی خواهد شد در نهایت بهبود می یابند. ما رزومه ما حمله یکی دیگر فضای شخصی.

طبیعت انسان است که تغییر ناپذیر چیز.

به شما می گویند coronavirus خواهد شد و ما با هم در دیرهنگام تحقق است که همه بشریت است که به طور جدایی ناپذیری? بله, ما می بینیم برخی از آن. اما ما همچنین بیشتر مردم در مبارزه با بیش از رول کاغذ توالت و نژادپرستان حمله به مردم که نگاه کنید ، ما انسان ها پیچیده گونه قادر به بهترین رفتارها و بدترین.

پس از 9/11 حملات تروریستی وجود دارد جارو پیشگویی در مورد پایدار تغییرات اجتماعی.

مجله راجر Rosenblatt گذراند معروف مقاله اعلام پایان دادن به “عصر طنز.”

“مردمی خوب در شارژ در امریکا زندگی فکری باید اصرار داشت که چیزی بود که معتقد بود یا جدی گرفته شود,” او نوشت. “با خنده و پوزخند ما کلاس قروچه — مشاوره ما و فرهنگ پاپ سازان — اعلام کرد که جدا شدن و هوس شخصی بودند که ابزار لازم برای یک آه-تا-سرد زندگی است.”

که قطعه شده است بسیار مسخره در طول سال. طنز, بعد از همه, یک مد زودگذر نیست. آن است که یک استراتژی مقابله با بقاء روش. هنگامی که فاسد ترین رئیس جمهور در تاریخ اخیر آمریکا برنده در یک وعده به “تخلیه باتلاق” هیچ سوال وجود دارد که طنز جاودانه است.

همانطور که برای فرهنگ پاپ سازان — اواخر شب تلویزیون میزبان به عنوان مثال — طنز این است که کشنده تر از همیشه. David Letterman’sfrivolous “ده بالا” لیست طولانی از راه به گاز گرفتن حساسیت “نمایش روزانه” و آن … “Last Week Tonight With John Oliver” سامانتا زنبور عسل “کامل پیشانی,” “The Late Show With Stephen Colbert.”

• • •

چهار سال پس از 9/11 در سال 2005 طوفان کاترینا کشیده و پشت پرده بر بی منطق دولت فدرال ویرانگر عدم آمادگی اضطراری. پس از آن شرم آور لحظه گفته شد, همه چیز بود به تغییر برای بهتر.

“این دولت خواهد درس از طوفان کاترینا در” وعده داده شده و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش. “ما در حال رفتن به بررسی هر عمل و ایجاد تغییرات لازم به طوری که ما بهتر آماده برای هر گونه چالش طبیعت یا عمل شر مردان را تهدید می کند مردم ما است.”

در سال 2008 ما انتخاب اولین رئیس جمهور سیاه یک دستاورد فوق العاده ای برای یک ملت ساخته شده در برده داری. بسیاری از ما می خواست به باور ما تبدیل گوشه ما نژادپرست گذشته حتی که ما تا به حال تبدیل شدن به یک جامعه پس از نژادی. ما به انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد که توصیف سفید گرایان به عنوان “بسیار خوب مردم است.”

یک رویداد مهم قطعا می توانید با ارنج زدن فرهنگ آمریکایی اما این تغییرات می تواند ظریف و سهولت گذشت زمان به جای تولید انواع grand تحولات بسیاری پیش بینی می کنند امروز. (بیشتر فیزیکی schoolrooms! بیشتر کنفرانس کسب و کار!)

رفتارهای ما ممکن است تغییر به طور چشمگیری برای مدت زمان, اما ما طبیعت را نمی خواهد.

• • •

من تبدیل به برنج دانشگاه مورخ داگلاس Brinkley که نوشته شده درباره لحظات بحرانی در تاریخ ایالات متحده از جمله طوفان کاترینا برای افکار در مورد اینکه آیا coronavirus ممکن است تغییر ما در ماندگار راه و اگر چنین است چگونه است.

او پیش بینی ما تبدیل خواهد شد بیشتر “بهداشت فکر.” مردم احتمالا همچنان به ذخایر او گفت: به عنوان “کمی مانده ذهنیت زده زمین.”

این واقعیت است که ثروتمندترین کشور در جهان گرفتار شد و پا به حالت صاف در کروناویروس جدید, اما سخت است به درک. “ما در قرن 21 و فناوری عصر. آن را شرم آور.”

“سوال من مطمئن هستم که در مورد” او گفت:, “این است که آیا این یک 100 سال رویداد و یا یک موج با توجه به سیارهای دررفتگی جهان طبیعی و تخریب اکوسیستم. بپرسید کسی که در مطالعات حیات وحش زیست شناسی — شما rip کردن اکوسیستم و عجیب و غریب ویروس ها پدیدار خواهد شد غالبا. آفت خواهد آمد.”

Brinkley در حال کار بر روی یک کتاب “بهار خاموش “انقلاب” در مورد رئیس جمهور جان اف کندی و لیندون جانسون و ریچارد نیکسون و 1960 جنبش زیست محیطی که منجر به ایجاد آژانس حفاظت از محیط زیست هوای پاک و آب اعمال این گونه در معرض خطر عمل و پاکسازی دریاچه های بزرگ و رودخانه ها. “کشور گالوانیزه برای یک دهه — چشمک زدن لحظه — و گفت: ما باید برای انجام بهتر با زمین است.”

که آیا وجود خواهد داشت, واقعی, تغییرات پایدار از coronavirus بحران بستگی دارد به مقدار زیادی در انتخابات آینده ریاست جمهوری, او گفت:. Brinkley امیدوار است رئیس جمهور جدید خواهد شد و آمریکا را در “مشکلات بزرگ” — تغییر آب و هوا, بیماری های همه گیر و مراقبت های بهداشتی برای همه است.

مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات هر چند او معتقد است که وجود خواهد داشت هر دو حزب تلاش به صندوق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و شاید Army Corps of Engineers خواهد به نوبه خود به دور از وجابجا رودخانه به سمت ساختمان بیمارستان.

“ما در حال رفتن به, گیر افتاد, کوتاه دوباره بدون ماسک و لباس و هواکش” او پیش بینی کرد.

اما چه کسی می داند چه مدت آن تلاش ها و این تغییرات خواهد داشت ؟

“خاطرات” او گفت: “آنها بسیار کوتاه است.”

Lahistory یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im