حتی صفر کردن یوکا کوه بودجه نمی تواند تف درخشش این بودجه

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند که شامل بودجه هسته ای مخزن زباله در کوه یوکا در بودجه پیشنهادی او مطمئن ساخته شده به اجازه Nevadans مورد آن می دانیم با به tweeting “نوادا من می شنوم شما در یوکا کوه …”

اما او آنقدر آینده در مورد چگونه جنبه های دیگری از بودجه خود را بر دولت ما و جای تعجب نیست. این امر می تواند وحشتناک برای نوادا و برای ملت کلی.

در میان مخرب ترین عناصر بودجه خواهد بود:

• بریده بریده پزشکی بودجه توسط $900 میلیارد بیش از 10 سال است که به عنوان سناتور. Jacky روزن D-Nev. شد سریع به نقطه را به خطر اندازد پوشش Nevadans که ثبت نام کرده در دولت را گسترش مدیکید پس از آن رفت و به اثر در سال 2014.

• قطع مدیکر با 500 میلیارد دلار بیش از 10 سال است.

• از بین بردن 6.2 میلیارد دلار در وزارت آموزش و پرورش منابع — 8.5% کاهش — از جمله حذف کامل بودجه برای بعد از مدرسه برنامه.

• کاهش بودجه برای این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه که قبلا شناخته شده به عنوان مواد غذایی تمبر به مبلغ 182 میلیارد بیش از 10 سال است.

• به طور کامل تبر جامعه توسعه بلوک گرانت استفاده شده است که توسط دولت های محلی برای ساخت و بازسازی مسکن مقرون به صرفه حفظ و گسترش جاده ها و زیرساخت های دیگر و ایجاد توسعه اقتصادی در مضطرب جوامع, در میان چیزهای دیگر.

• روده سازمان حفاظت محیط زیست بودجه 26 درصد حذف 50 سازمان حفاظت محیط زیست برنامه هایی که در مبارزه با آلودگی رادون سرب و دیگر مواد سمی ،

• برش تحقیقات علمی در سراسر هیئت مدیره به خصوص در آب و هوا.

• حک کردن همه اما در حدود 3 ٪ از تازه reauthorized زمین و حفاظت از آب صندوق که استفاده شده است برای پیشرفت های متعدد در Red Rock Canyon ملی منطقه حفاظت دریاچه مید ملی منطقه تفریح و سرگرمی, سانست پارک, چشمه حفظ و مناطق دیگر.

• قطع $230 میلیون از جنوب نوادا زمین های عمومی مدیریت قانون است که پشتیبانی از دولت سازمان آب و صندوق آموزش و پرورش از طریق خرید و فروش زمین فدرال.

• کوچک کردن بودجه برای حمل و نقل اداره امنیت نیروی انسانی در فرودگاه, برنامه, برای کمک به کسب و کارهای کوچک و انگیزه برای تولید شغل است.

و این فقط بخشی از لیست.

اگر چه اثرات خاص از مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه در نوادا نیست فورا در دسترس وجود دارد هیچ سوال تاثیر خواهد بود کاملا ویرانگر به Nevadans.

نوادا خانواده های طبقه کارگر — کسانی که تهمت دروغ ادعا می کند قهرمان خواهد بود در میان کسانی که صدمه دیده و بدترین به دلیل کاهش در آموزش و پرورش مقرون به صرفه مسکن, تغذیه, کمک, و بیشتر. و تعداد زیادی از نوادا طبقه کارگر و سالمندان را ببینید مراقبت های بهداشتی خود را در خطر است.

اگر تهمت می خواهد به شنیدن نوادا ما به این می گویند: جلوگیری از آسیب رساندن به آمریکا طبقه کارگر و جلوگیری از پارو مزایای به 1%.

خبر خوب این است که کنگره را رد کرد و همین طور شدیدی کاهش در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه های قبلی است و می توان در به انجام دوباره این سال است.

تشکر. استیون Horsford D-Nev. صحبت کرد و برای بسیاری از همکاران خود را در یک خانه کمیته بودجه جلسه در انتقاد از مقامات دولت برای هدف قرار دادن خدمات اجتماعی بودجه پس از عبور از روحانی در سال 2017 مالیات بسته است.

“جارو پول از کودکان نوادا به تعادل بودجه خود را در پشت کار آمریکایی ها پس از دادن مالیات بسیار ثروتمند و شرکت های بزرگ است که قصد ندارم به اتفاق می افتد” Horsford گفت. “ساعت مچی.”

که به مثابه یک موضع و پنج دموکرات در نوادا هیئت نمایندگان کنگره در حال یکپارچه در آن است. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در کشورهای دیگر نیز با انتقاد از تهمت بودجه.

اما صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با این بودجه باید به عنوان بازتابی از مغلوب ساختن پیشی جستن و ستم نسبت به enormous عیار آمریکایی است. او ممکن است متوقف شود از مصرف مواد غذایی از دهان کودکان نیازمند و یا ربودن مراقبت های بهداشتی دور از سالمندان و دیگران که به شدت نیاز به حمایت عمومی اما این بدان معنا نیست که او را امتحان کنید نه.

در ضمن حتی تصمیم خود را در کوه یوکا است که هیچ دلیلی برای جشن گرفتن. به عنوان او نشان داده شده است بارها این unhinged رئیس جمهور می تواند ذهن خود را تغییر دهید در هر زمان به هر دلیل.

Nevadans باید برای پایان دادن به این در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر