حتی مگان مک کین فکر می کند ما نیاز به “کاهش” در اجاره, جلوگیری از سهام Buybacks و جف بزوس پرداخت

Category: سیاتل No comments

این شروع می شود در حدود 4:18:

مک کین: من فکر می کنم ما نیاز به شروع به کاهش در اجاره و وام در این کشور به طور متوسط برای خانواده آمریکایی نیز هست. آن را که مردم نمی تواند بیرون رفتن و کار آن است که آنها قادر به.

من مالی محافظه کار در دسته اما آنچه نقطه از داشتن دولت مقرر اگر ما نمی تواند کمک به مردم در بحران مانند این ؟ و من می گویم ما در این مورد صحبت دیروز با سناتور شومر این ایده که کسی مثل بوئینگ و یا یک شرکت هواپیمایی می توانید با استفاده از بسته محرک است که ما فقط به آنها به قید وثیقه آنها در حال حاضر و آنها را فقط بیع متقابل سهام خود را? من فکر می کنم ما نیاز به قرار دادن قوانین در جای مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد چرا که پول ما در حال صحبت کردن در مورد میلیاردها دلار است که می تواند رفتن به متوسط آمریکایی که نمی توانند کار کنند در حال حاضر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من فکر می کنم ما نیاز به شروع با تکیه بر موسسات خصوصی در این نقطه است. هنگامی که شما ببینید افرادی مانند Elon Musk و جف بزوس, درخواست از مردم برای کمک? وجود دارد بسیاری از مکالمات در مورد میلیاردرهای و ثروت در این کشور است. در حال حاضر خود را در کشور خواستار شما در طول زمان بحران. من نمی خواهید به شنیدن در مورد میانگین آمریکایی ها اهدای. من می خواهم به بحث در مورد 1% از 1% است که در عمل است.

من نمی خواهم به آن را بشنوند جف بزوس! من نمی خواهم به شنیدن از شما درخواست آمریکا به طور متوسط برای کمک مالی! من می خواهم به دیدن شما بیرون رفتن و استفاده از آمازون برای مقاصد مانند گرفتن برخی از این افراد… ماسک پزشکان در این کشور در حال صحبت کردن در مورد چگونه آن را مانند کار در چرنوبیل و آنها در حال نوشتن وصیت نامه! این درست نیست در ایالات متحده آمریکا در حال حاضر!

خوش آمدید, دوستان داشتن رابطه جنسی?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>