اوان Hreha که فیلم برداری این بچه یک پلیس گفته اسپری فلفل در دومین روز از تظاهرات علیه خشونت پلیس در سیاتل از زندان آزاد شد حدود 7:30 p. m. روز دوشنبه. یکی از دوستان که صحبت کردم Hreha پس از مدت کوتاهی گفت: این صدا شبیه هیچ شرایط قرار داده شد بر آزادی او با وجود اصطلاحات مورد استفاده در شاه زندان شهرستان رجیستری.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

Hreha دستگیر شد و رزرو فقط بعد از نیمه شب روز یکشنبه به ظن غیرقانونی تخلیه یک لیزر است که می شده اند یک جنایت است.

یک سخنگوی King County دادستانی گفت: آنها کاهش یافته و او را از شنوایی خود را تقویم و مدت کوتاهی قبل از 2:00 بعد از ظهر امروز هنگامی که SPD گفت: آنها برنامه ریزی شده به ارجاع این ماده به عنوان یک بزه به سیاتل شهری دادگاه.

من از زندان چرا Hreha برگزار شد بین 2:00 حرکت و 7:30 p. m. زمانی که این شهرستان را نگه دارید و به روز رسانی خواهد شد این پست وقتی که من شنیدن.

یک سخنگوی سیاتل شهر دفتر دادستان گفت: SPD نشده بود ارجاع پرونده به آنها را به عنوان اواخر به عنوان 4:30 p. m. روز شنبه, اما زمانی که آنها انجام آنها را بررسی حادثه به اتهام بررسی شواهد و مدارک موجود و مصاحبه با شاهدان برای تعیین اینکه آیا هزینه مناسب هستند.

پشتیبانی غریبه

SPD بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا آنها تصمیم گرفتند که این مورد در نظر گرفته به عنوان یک بزه.

به هر حال هنگامی که این مورد دریافت کند با اشاره به این شهرستان آن را به عنوان درمان خارج از زندان مورد. دیوان عالی کشور تحت فشار قرار دادند و همه را-از-بازداشت جلسات تا ژوئیه 31, اما اگر فایل های شهرستان هزینه دادرسی می تواند اتفاق می افتد هر چه زودتر به دادگاه استراحت اجتماعی فاصله محدودیت در کنسرت واشنگتن امن شروع فاز.