اوان Hreha تکذیب داشتن یک لیزر: “تنها لیزری که من دیده ام این است که یک لیزر مو حذف”

Hreha said a green laser coming from the top of this building on 11th and Pine hit him in the chest on his way back home. In their timeline of events, SPD reported lasers of many colors hitting their officers.

Hreha گفت: لیزر سبز که از بالای Richmark برچسب ساختمان در 11th کاج و آمار او را در قفسه سینه. SPD ادعا کرد آنها بعد از بازداشت Hreha به ظن داشتن یک لیزر, اما او معتقد است که آن را ممکن است به دلایل دیگر. تومان

دو تعطیلات آخر هفته پیش یک رزمناو پلیس کشیده “سریع” در مقابل اوان Hreha به عنوان او در راه رفتن به خانه از اعتراض در 11th و کاج. حداقل سه نفر دیگر پلیس سیاتل بخش Suv ها به سرعت کشیده تا پشت سر او و چند تن از افسران پرونده به بازداشت او را به ظن اشاره لیزر در پلیس یک کلاس C جنایت است که می تواند تا پنج سال حبس و یا یک $10,000 خوب است.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

Hreha یک آرایشگاه در آنتونیو سالن مرکز شهر گفت: پلیس به جستجوی او. “من هرگز متعلق به یک لیزر,” او گفت: از طریق تلفن پس از آزادی از زندان در هفته گذشته “تنها لیزری که من دیده ام این است که یک لیزر مو حذف است.” اما پلیس تنها بصورت تماسهای مکرر او را و او را گرفت عکس, او گفت:, و سپس او را بازداشت. او همچنان در زندان برای دو شب.

Hreha مورد کشیده شده توجه گسترده عمومی از آنجا که او دستگیر شده تصویری از یک کودک که به نظر می رسد شده اند و اسپری فلفل توسط پلیس سیاتل در طول تظاهرات در مرکز شهر در 30 مه. Hreha و دیگران تعجب می کنم اگر بازداشت تلافی جویانه است.

“آنها می دانند که من آنها را به صورت من, من مصاحبه ای با KOMO,… این یک کشش,” او گفت:.

Hreha گفت که او دیدن لیزری چند ساعت قبل از دستگیری در نزدیکی 11th و کاج اما آن آموزش دیده بود بر او.

Hreha تا به حال برنامه ریزی برای حضور در روز شنبه در اعتراض تا دیرین خود را دوست گرت H, “التماس” او را به کار موقت hot dog stand او می خواهم تنظیم خارج باران شهر مناسب است. Lunsford گفت: او به Hreha یک جفت انبرک قرار داده و او را در پیاز وظیفه.

علاوه بر پله به دور از موضع “چند بار” برای دود و یک بار به طور خلاصه در فیلم تقاطع در مدت کوتاهی پس از پلیس پراکنده کردند با گاز و انفجار توپ Hreha گفت: سرنشین دار ایستاده تمام زمان او وجود دارد.

Hreha گفت: او به جای خود را در مرکز شهر برای تغذیه سگ خود را حدود 10:30 p. m. زمانی که او پا به دور از موضع او گفت: لیزر سبز ضربه قفسه سینه خود را.

او در توصیف این پرتو به عنوان “یک خط صاف به شکل یک خط کش یک پین نقطه.” آن را به حال “عبور یک زن و شوهر از مردم” قبل از فرود بر او, و او گفت که او آن را دیدم که از جهت “ساختمان زن سبک و جلف-گوشه ای به غریبه” این Richmark برچسب ساختمان که در آن اعضای گارد ملی و SPD شده بود ارسال شده با دوربین دوچشمی در تمام طول روز.

SPD نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط deadline. من این پست به روز رسانی اگر من شنوند. پلیس گزارش داد معترضان درخشان قرمز و سبز و آبی لیزر در پلیس خط در سراسر کاج در خیابان 11th, و در افسران در سقف که روز شنبه با توجه به جدول زمانی خود را از وقایع.

در حالی که در زندان Hreha گفت: از او خواست که برای دارو بارها و بارها اما داده می شود تنها یکی از پنج داروها او طول می کشد و تنها با توجه به آن یک ساعت قبل از اینکه منتشر شد دوشنبه شب. “آنها داروها شما باید متوقف کردن به طور ناگهانی,” او گفت:. “پس از آن بود که واقعا ناراحت کننده است.”

نمایندگان از پادشاه تادیبی شهرستان نیست بازگشت و درخواست برای اظهار نظر اما من به روز رسانی اگر من شنوند.

پشتیبانی غریبه

هفته گذشته در شهرستان کینگ دادستانی کاهش یافته است Hreha مورد از شنوایی خود را تقویم زمانی که SPD گفت: آنها برنامه ریزی شده به ارجاع این ماده به عنوان یک بزه به سیاتل شهری دادگاه. یک سخنگوی دادستان شهرستان و دفتر گفت: آنها هنوز به دریافت ارجاع.

در این مرحله Hreha گفت: همه او می خواهد عدالت است برای کودکی که اسپری فلفل. “[هر] پلیس آن من می خواهم آنها را به پاسخگو برای آنچه آنها انجام داد.”

او همچنین گفت: تجربه باز چشم خود را به واقعیت مغرضانه پلیس. “من واقعا بر این باورند پلیس وجود دارد برای محافظت و خدمت می کنند و من مطمئن هستم که هنوز هم وجود دارد پلیس بر این باورند که اما این افسانه که مردم زندگی می کنند در واقعیت نیست POC صورت روزمره” Hreha اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de