اروپا چشم های هوشمند و داده های مکان به بنیادی ویروس گسترش

Category: لاس واگاس No comments

Milan

آنتونیو Calanni / AP

در این 10 مارس سال 2020 فایل عکس یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت چک تلفن خود را به عنوان او راه می رود در نویگلیو گراند کانال در میلان, ایتالیا. در سراسر اروپا و دولت ها به طور فزاینده ای با استفاده از نظارت به تلاش برای محدود کردن کشنده گسترش این کروناویروس جدید, ردیابی جنبش مردم با جمع آوری شده از محل تلفن همراه داده ها و معرفی نرم افزار برای حفظ آلوده قرنطینه.

آلمان و ایتالیا در حال ارزیابی قدرتمند و تهاجمی ابزار برای چه اپیدیولوژی تماس بگیرید تماس با ما-ردیابی روی نقشه از تعاملات شخصی است که می تواند گسترش ویروس. این نرم افزار می توانید زمان واقعی اطلاعات گوشی با دقت اشاره کردن حامل ویروس و مردم آنها ممکن است آلوده.

از نگرانی های است که طرفداران حفظ حریم خصوصی که از ترس چنین همه جا نظارت می تواند مورد آزار قرار گرفته و بدون نظارت دقیق بالقوه عواقب وخیمی برای آزادی های مدنی.

“این تست زمان, اما آنها نمی تماس بگیرید برای تست فن آوری های جدید,” یک گروه عمدتا انگلیسی فعالان گفت: در نامه ای سرگشاده دوشنبه به کشور خدمات بهداشت ملی. در این نامه اشاره کرد که چنین اقداماتی قرار دادن حقوق بشر در معرض خطر است و ممکن است کار نمی کند.

ابزارهای جدید را علامت قابل توجهی خروج از موجود اروپایی بیماری-نظارت تلاش است که با تمرکز بر ردیابی جنبش مردم با جمع تلفن محل داده ها طراحی شده است نه برای شناسایی افراد است. پلیس ایتالیا همچنین شروع هواپیماهای بدون سرنشین بسیج در روز دوشنبه به اعمال محدودیت بر شهروندان حرکات.

اما وجود دارد یک بحث قوی در حمایت از قدرتمند تر ابزار دیجیتال حتی اگر آنها تکه تکه حریم خصوصی: آنها استفاده شده است توسط چندین آسیایی, دولت موفق ترین در شامل همه گیر محلی از جمله در چین, تایوان, هنگ کنگ, کره جنوبی و سنگاپور.

هفته گذشته اسرائیل در زمان بیشتر تهاجمی گام و در عین حال با آن شارژ شین بت داخلی آژانس امنیت با استفاده از گوشی های هوشمند مکان-پیگیری برای پیگیری حرکات حامل ویروس برای قبل از دو هفته با استفاده از داده های تاریخی برای شناسایی امکان انتقال است.

تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد که دولت ایالات متحده قصد دارد برای پیگیری شناسایی افراد برای بیماری های نظارت است. یک سخنگوی کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی که در حال حاضر در حال کار بر روی چنین برنامه. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بلافاصله پاسخ به سوالات از آسوشیتد پرس.

کاخ سفید رسیده است به شرکت های فن آوری برای کمک در بدترین بیماری همه گیر در یک قرن اما گوگل و Facebook هم گفت: AP آنها نمی های مردم محل داده ها با دولت است.

یک سخنگوی گوگل گفت که این شرکت شد بررسی راه هایی برای استفاده از جمع آوری اطلاعات محل سکونت در برابر COVID-19 اما افزود که داده های مکان گوگل به طور معمول جمع آوری از کاربران تلفن دقیق نیست به اندازه کافی برای تماس با ردیابی.

AT&T سخنگو گفت: این شرکت بود های زمان واقعی ردیابی محل با دولت ایالات متحده ویروس-انتقالها. با حداکثر سرعت دویدن کاهش یافته است به نظر و Verizon بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو.

تماس با ما-ردیابی برنامه های در نظر گرفته شده توسط دولت های اروپایی خواهد بود و اسرائیل تلاش فراتر از آنچه که دولت در حال حاضر در حال گرفتن از حامل های بی سیم برای شناسایی “نقاط داغ” از بیماری انسان و غلظت.

مقامات در مرکز ایتالیا شیوع اند با استفاده از حامل داده ها به برجسته که در آن مردم در حال نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات. اطلاعات جمع آوری شده برای مقامات ایتالیایی در سخت ضربه شمال ایالت لومباردی برای مثال ظاهرا اجازه نمی دهد آنها را برای شناسایی افراد, اما نشان می دهد که 30 درصد از کاربران تلفن شد در حال حرکت در اطراف بیش از آخر هفته.

در حالی که حقوقی پادمان وجود دارد و در بسیاری از دموکراسی برای محافظت از حریم خصوصی دیجیتال, خطر از coronavirus می تواند به سرعت وادار سیاستگذاران به آنها را نادیده گرفت. روز جمعه اتحادیه اروپا محافظت از اطلاعات سازمان با احتیاط تایید قرار دادن حریم خصوصی در مکث در طول اضطراری برای بهداشت عمومی.

ایتالیا لاتزیو منطقه که شامل رم و خانه را به 5.9 میلیون نفر نورد داوطلبانه برنامه بیش از آخر هفته برای کمک به مردم قرار داده شده تحت قرنطینه یا که فکر می کنم آنها بوده است و در تماس با دیگران آلوده coronavirus. طرفداران حفظ حریم خصوصی نگران است که چنین برنامه های می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ردیابی افراد. لهستان تا به معرفی بیشتر سرزده برنامه — دستورالعمل آن را بگویم آن را داوطلبانه به اجرا درآوردن 14 روز در قرنطینه برای حدود 80,000 مردم است. در کره جنوبی اجباری برنامه اجرا خود انزوا برای کسانی که دستور به حفظ آن است. هر کسی نقض قرنطینه می تواند $8,400 خوب یا تا یک سال در زندان است.

تایوان و سنگاپور نیز استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند برای به اجرا درآوردن قرنطينه از طریق “الکترونیکی نرده” که هشدار مقامات وقتی کسی حرکت از قرنطینه. هنگ کنگ مقامات بهداشتی استفاده از مچبند الکترونیکی برای نظارت بر تمام مسافران خارج از کشور دستور داد به خود انزوا.

ایتالیا با وزیر فن آوری و نوآوری و پائولا Pisano گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه یک دولت وظیفه نیروی دادن یک درخواست برای ردیابی-برنامه نامزدها در روز سه شنبه و انتظار دارد که به بررسی آنها تا پایان هفته.

Pisano گفت که او انتظار دارد در ایتالیا برنامه به طور داوطلبانه. یک ششم از ایتالیا به 60 میلیون نفر از اینترنت استفاده نکنید, او گفت:, و افراد مسن — اکثر کسانی که مستعد ابتلا به کشته شدن توسط ویروس — به طور کلی تمایل به دانلود یک برنامه جدید است.

اروپایی ها در حال نزدیک بررسی کره جنوبی مدل از تماس با ردیابی که شامل استفاده از اطلاعات شخصی از جمله مهاجرت حمل و نقل عمومی و کارت اعتباری ثبت در علاوه بر این به محل سکونت ردیابی داده های GPS.

اما دولت کره افشا خیلی به ظاهر ناشناس اطلاعات شخصی که دیجیتال sleuths قادر به شناسایی ویروس حامل بر اساس این اطلاعات که در آن بیماران بازدید فقط قبل از تست مثبت است. برخی از افراد حتی با استفاده از این اطلاعات برای پیگیری اتهام خیانت زناشویی. روز جمعه کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این پیش نویس دستورالعمل جدید در انتشار آمار مربوط به مقیاس در چنین موارد نقض حقوق بشر.

مایکل پارکر یک ethicist در دانشگاه آکسفورد تیم گفت: مردم بیشتر احتمال دارد به تماس با ما-ردیابی نرم افزار اگر آنها تشريع است — و بیشتر مشارکت بهتر است شانس شناسایی “نقاط داغ” و حاوی ویروس است.

“شناسایی و اطلاع رسانی می تواند انجام شود به صورت ناشناس,” او گفت:. “شما نمی خواهد نیاز به باید به مردم بگویید که در آن آنها ممکن است عفونت را از آمد.”

اما اشکان سلطانی سابق ایالات متحده کمیسیون تجارت فدرال کارشناس ارشد, هشدار داد که تماس با ردیابی از طریق نرم افزار نیاز به تکمیل با وسایل دیگر از بیماری های نظارت در کره جنوبی. که آغاز می شود با تست برای این ویروس که ایالات متحده را ندارد و در عین حال.

مشکلات دیگر وجود دارد. محل داده ها از حامل های بی سیم به تنهایی می تواند تولید بسیاری از مثبت کاذب. داده های GPS است که اغلب نادرست سلطانی اشاره کرد و می تواند نادرست شناسایی غریبه به عنوان مصادف زمانی که آنها در واقع فقط در همان آپارتمانی ساختمان.

اسرائیل به رادیو ارتش گزارش روز دوشنبه که برخی از مردم به اشتباه مجبور به قرنطینه به عنوان یک نتیجه از محل خطا است. آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از. Adi Carmi سابق شین بت رسمی گفت: این ایستگاه که چنین ناهنجاری اتفاق می افتد با هر سیستم در مقیاس بزرگ. “این منطقی است که فرض کنیم که وجود خواهد داشت اشتباهات در اینجا و وجود دارد,” او گفت:.

در میان داد و بیداد اسرائیل وزارت بهداشت راه اندازی یک برنامه تلفن هوشمند است که اجازه می دهد تا کاربران انتخاب کردن به سیستم ردیابی پس از آن با خبر می سازیم آنها را اگر آنها همپوشانی با هر گونه ویروس حامل بیش از گذشته 14 روز. برنامه به طور مداوم به روز شده با اطلاعات اپيدميولوژيک.

نزدیک ترین مشابه در ایالات متحده در حال برنامه از راه اندازی K بهداشت و شناور سلامت است که اجازه دهید مردم خود تشخیص با یک پرسشنامه آنلاین. اگر علائم خود را سازگار با COVID-19 فرد می تواند در ارتباط با یک حرفه ای پزشکی برای تعیین گام های بعدی.

نیویورک-بر اساس K بهداشت سهام داده ها با دولت برای “نقشه حرارتی” از گسترش ویروس اما می گوید این است که حفظ اطلاعات شخصی و خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>