کسب و کار ضروری: لاس وگاس رستوران در خدمت takeout و تحویل هنوز باز

Category: لاس واگاس No comments

Pasta Shop

استیو مارکوس

ماکارونی فروشگاه در هندرسون باز می ماند برای بایگانی اطلاعات خدمات.

عسل و نمک در خدمت به رفتن سفارشات در میان قرنطینه

From left, server Fatima Zaldana, server Caity Many and Chef Todd Harrington put lids on to-go orders of corn bread at Honey Salt in Summerlin, Thursday, March 19, 2020. Honey Salt is continuing to provide to-go orders amid the COVID-19 quarantine period. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak جدید اورژانس بخشنامه که غیر ضروری کسب و کار هنوز عملیاتی در نوادا خواهد بود موضوع را به عمران و احتمالا مجازات کیفری نیست تغییر قوانین در مورد رستوران در جنوب نوادا. مواد غذایی خدمات کسب و کار می تواند به کار خود ادامه طریق تحویل وانت و درایو-از طریق خدمات.

هیچ ناهار خوردن در رستوران و انجام عملیات باید ادامه یابد.

رستوران ها در سراسر لاس وگاس شده اند تطبیق با زمان تعطیلی و شرایطی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس با تغییر به منظقه وانت و تحویل خدمات و ساکنان شده است بهره گیری از این خدمات در حالی که حمایت از موسسات مورد علاقه خود را.

رستوران الیزابت بلو و یک گروه محلی رهبران صنعت به درخواست فرمانداری به لابی برای اورژانس مزایای بیکاری به صورت مستقل کارگران رستوران اعتبار مالیاتی و دیگر اقدامات است که به مستقل رستوران اپراتورهای شانس بهتری برای زنده ماندن خاموش کردن.

“و فراموش نکنید که برخی از نوار رستوران ها مستقل بود چیکا و Yardbird [در ونيز],” Blau گفت. “این نه فقط رستوران ها. فکر می کنم جانبی کسب و کار ما پشتیبانی مانند گل کشاورزان و ماهیگیران. اگر کسی در واقع محاسبه محلی تاثیر این کسب و کار آن را قریب به اتفاق قربانیان.”

لاس وگاس سازمان نیز راه اندازی مجازی نکته شیشه به حمایت از تازگی بیکار رستوران, بار و کلوپ شبانه کارگران در طول موظف shutdown. مردم محلی می تواند در حمایت از این کارگران با ارسال یک “نکته” به مشخصات سرور و دیگران از طریق Venmo, پول نقد, نرم افزار, پی پال و Zelle. کارگران می توانند با پر کردن یک فرم آنلاین در اینجا باید به این فهرست اضافه شده در حالی که کسانی که به دنبال اهدا می توانید پیدا کردن دوستان صنعت برای کمک به اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>