گروه های زیست محیطی بپرسید BLM به جدول دوره نظر عمومی برای پروژه های خورشیدی در میان همه گیر

اداره مدیریت زمین باز 45 روز دوره نظر عمومی در هفته گذشته به صورت یک پیشنهاد نیروگاه خورشیدی پروژه 32 کیلومتری غرب لاس وگاس است. زرد کاج پروژه های خورشیدی یکی از چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا برای اولین بار انرژی طرح “همه موارد بالا” استراتژی حمایت بیشتر از توسعه انرژی در زمین های عمومی.

برخی از گروه های زیست محیطی می گویند این روند باید به طور موقت متوقف شد, به عنوان بسیاری از مردم توجه متمرکز بر COVID-19 بیماری همه گیر. پل است که به بررسی امکان مجازی سالن شهر.

“شما در حال دیدن سازمان ها مانند وزارت کشور و یا بخش نوادا حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی فقط شخم آینده کسب و کار به عنوان معمول بود و هیچ چیز تغییر کرده است گفت:” پاتریک Donnelly, دولت, مدیر مرکز تنوع زیستی. “متوسط عضو عمومی است که به مرگ می ترسم برای زندگی خود و برای خود و خانواده و شغل خود را در حال حاضر. شرکت در یک اظهار نظر عمومی روند … دورترین چیز از ذهن هر کسی.”

این مرکز به همراه تعدادی دیگر گروه های زیست محیطی از جمله حوزه و محدوده سازمان دیده بان و حفاظت از اراضی بنیاد هستند و درخواست از وزارت کشور به طور موقت به حالت تعلیق تمام سیاست تغییر نظر عمومی دوره, تغییرات در مقررات و نفت و گاز و اجاره و خرید و فروش.

“اظهار نظر در داخل بخش های پیشنهادی به صورت عمده سیاست تغییرات, تغییرات در قوانین و مقررات نفت و گاز اجاره نیاز به هماهنگ توجه متمرکز بر خود و منابع است که بسیاری از افرادی که به طور معمول درگیر در این پروسه به سادگی لازم نیست در حال حاضر” آنها نوشت: در بیانیه ای خطاب به وزیر کشور دیوید برنارد.

پل سخنگوی کیرستن توپ گفت: این سازمان است که در حال حاضر در حال کاوش در گزینه های جدید اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در نظر روند.

“ادامه خدمات ما به مردم در حالی که انجام بخشی از ما به آدرس COVID-19 بسیار مهم است,” او گفت:. “ما آگاه هستند از ما ناتوانی در برگزاری فرد در جلسات عمومی در شرایط فعلی است. ما در بحث های اولیه ارزیابی گزینه های دیگر از جمله پتانسیل های مجازی باز خانه یا بالقوه گسترش در نقد و بررسی دوره است.”

زرد کاج پروژه برخواهد داشت ممکن است یک تهدید زیست محیطی به منطقه را تهدید کویر لاک پشت جمعیت حیات وحش طرفداران می گویند انعکاس نگرانی های مشابه دیگر بسیار بزرگتر خورشیدی پروژه در سراسر 7,100 هکتار در صحرای موهاوی در جنوب این Moapa رودخانه هند رزرو. پروژه لقب برج جوزا خورشیدی می تواند تولید 690 مگاوات برق تأمین 400,000 خانه های لاس وگاس اما در هزینه از آسیب رساندن به صحرا لاک پشت جمعیت و تهدید نادر گیاهان بیابانی که ساکن 11-مایل مربع سایت.

اگر چه به اندازه کاج زرد پروژه بسیار کوچکتر از برج جوزا خورشیدی در حال حاضر یک سوم از آنچه در ابتدا پیشنهاد شد — از 9000 هکتار و ارزیابی زیست محیطی پیشنهاد جایگزین کاهش استراتژی است که ممکن است کمتر آسیب رساندن به محیط زیست و حیات وحش گروه می گویند هر گونه اختلال در کویر زیستگاه لاک پشت می تواند مضر و دوره نظر عمومی باید جدی گرفته شود.

“مهم نیست که چگونه یک احساس در مورد یک پروژه خاص, این به نظر می رسد مانند آنها با استفاده از COVID-19 بحران به منظور کاهش مقدار از نظرات آنها دریافت خواهد شد” گفت: Kevin Emmerich از بنیانگذاران حوزه و محدوده سازمان دیده بان.

نظر عمومی دوره به پایان می رسد در مارس 4. نظرات را می توان ساخته شده توسط ایمیل [email protected] و یا تماس با 702-515-5023. نظرات نیز می توانید از طریق پست به کاج زرد خورشیدی پروژه; قابل توجه: هرمان Pinales; پل لاس وگاس زمینه ، 4701 N. Torrey سنبه درایو; لاس وگاس, NV 89130.

پل اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر در امکان مجازی سالن های شهر حداقل 15 روز در پیشبرد توپ گفت. نگاهی به ارزیابی زیست محیطی و سایر اسناد و مدارک مربوطه به اینجا مراجعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de