قوز! در حال آمدن است به تاکوما برای سال اول تا کنون (Alma Mater در مارس 4) و ما می خواهیم به ارسال شما به صورت رایگان!

اخبار هیجان انگیز: در این سال برای اولین بار, Dan Savage معروف پورنو, جشنواره فیلم, قوز!, در حال آمدن است به تاکوما! در حال حاضر اگر شما زندگی می کنند در جنوب, صدا, شما نمی خواهد که به درایو تمام راه را تا به سیاتل خود را کثیف فیلم تعمیر.

حتی بهتر news: ما در حال دادن دور سه جفت بلیط برای کسانی که قوز! نمایش فیلم که اتفاق می افتد آوریل 4 مادر آلما.

می خواهید ؟ همه شما باید انجام دهید این است که انتخاب یکی از موارد زیر روش ورود (یا هر سه—هر ورودی را افزایش می دهد شانس خود را!), که همچنین بسیار مناسب از مزایای جانبی اتصال شما با EverOut Tacoma, سایت خواهر ما که مثل غریبه EverOut همه چیز برای انجام, تقویم, اما بهتر است (اگر شما زندگی می کنند در تاکوما) چرا که آن را منحصرا اختصاص داده شده به همه چیز برای انجام وجود دارد.

را وارد کنید:

الف) مطمئن شوید که شما دوست game, EverOut تاکوما در Facebookسپس تگ دوستان در نظرات این پست که شما می خواهم با شما به قوز! هر تگ شمارش به عنوان یک اضافی ورود.

ب) مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید EverOut تاکوما در توییترو سپس پاسخ این صدای جیر جیر.

یا

ج) اشتراک EverOut تاکوما ایمیل خبرنامهو سپس ایمیل [email protected] از آدرس ایمیل شما مشترک با اجازه ما می دانیم که شما علاقه مند در بلیط!

هر روش شمارش به عنوان یک اضافی ورود. ما انتخاب برندگان (در مجموع) در دوشنبه, مارس 23 و دریافت تماس از طریق پلت فرم شما استفاده می شود را وارد کنید. هر یک برنده یک جفت بلیط برای نمایش زمان انتخاب خود را (7 یا 9:30 pm).

بهترین شانس!