پاسخ گوی اضطراری در خط مقدم از coronavirus می گویند که آنها نیاز به کارگران comp اگر بیمار

Category: توین سیتی No comments

مینه سوتا در پاسخ اضطراری روز پنجشنبه گفت: آنها در خط مقدم کمک به افرادی که بیمار هستند با کروناویروس اما آنها نیاز به می دانم که آنها را دریافت غرامت کارگران اگر به آنها آلوده — و تضمین شده نیست در حال حاضر.

قانونگذاران نویسنده صورتحساب آن را presumptive آتش نشانان و افسران پلیس و پرستاران و دیگر اولین پاسخ دهندگان به واجد شرایط برای کارگران comp اگر آنها قرارداد COVID-19 هر چند اندازه گیری نشده است در سیاست مقررات و $356 میلیون و ممکن است در بودجه است که قانونگذاران دولت را تا امروز.

مذاکرات شده اند در جریان است و ادامه داد: اواخر چهارشنبه شب “اما متاسفانه برای بسیاری از مردم این بحران نشان داده است که کسب و کار به عنوان معمول است در ادامه گفت:” مینه سوتا خانه رهبر اکثریت Ryan وینکلر در روز پنج شنبه صبح. “سازمان ها و کسب و کار است که … باید به نمایندگی از کارگران و کسانی که باید مایل به مرحله شده اند و تمایلی به ارائه یک comp کارگران فرض از محل کار تماس با COVID.”

این بدان معناست که طرح خود را برای اولین پاسخ “به باید ثابت کند که آنها قرارداد COVID در محل کار به عنوان اگر هر کسی می تواند گام رو به جلو و ثابت کند که دقیقا آنها قرارداد این بیماری” وینکلر گفت.

کریس پارسونز جمهور از مینه سوتا حرفه ای آتش نشانان انجمن به نام رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به صدور یک فرمان اجرایی deeming COVID-19 یک presumptive بیماری تحت غرامت کارگران برای پاسخ اول.

“این طبیعی نیست بار” پارسونز گفت و اشاره کرد که او دیگر اولین پاسخ دهندگان و قانون گذاران نمی تواند ایستاده شانه به شانه در کنگره گام در یک شنبه عمل کنفرانس بلکه مجبور به ایستادن در یک فاصله امن از هر یک از دیگر. “… این است که یک بحران و در بحران ما نیاز به اقدام قاطع و ما نیاز به ایستادن برای مردان و زنان هستند که در خط مقدم حفاظت از مردم است.”

پارسونز که St. Paul آتش کاپیتان و تکنسین فوریتهای پزشکی گفت: 70 آتش نشان در بخش خود را در حال حاضر پر COVID-19 قرار گرفتن در معرض گزارش و شش در قرنطینه.

دولت Rep. دن Wolgamott DFL-St. Cloud و سن. جف هاو R-Rockville هستند صورتحساب رئیس نویسندگان.

“من شرمنده هستم که ما درخواست آنها را به نه تنها سلامت جسمی خود را بر روی خط برای ما اما سلامت مالی خود را بر روی خط برای ما چرا که ما را قادر به خود را پشت” Wolgamott گفت. “… مینه سوتا ما می توانید انجام دهید بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>