به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان و مقامات بهداشت عمومی هشدار در مورد بیشتر موارد از آمدن به ایالات متحده آمادگی اضطراری کارشناسان اصرار آمریکایی ها به سهام تا در منابع در حال حاضر به طوری که آنها می تواند پناهگاه در خانه برای هفته.

“زمانی که آن را روشن است که کروناویروس در حال گسترش است اینجا خوب شانس گرفتن آنچه شما می خواهید — این که آیا این غذا ماسک و دستکش” جان استوکس از آماده گفت هرالد روز یکشنبه. “زمان به واقعا آن را به طور جدی در حال حاضر است.”

پانزده آمریکایی ها آلوده شده است با کروناویروس که از یکشنبه. بیش از 69,000 مردم در سراسر جهان کاهش یافته است بیمار مبتلا به کروناویروس از جمله 68,500 موارد در سرزمین اصلی چین است. بیش از 1600 نفر کشته شده اند از coronavirus در چین است.

استوکس مشاوره برای آمریکایی ها — از جمله قادر به پناهگاه در خانه برای حداقل دو هفته بدون ترک برای تامین و یا کمک از خارج — شبیه به اطلاعات در وب سایت وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

زیر بخش “Coronavirus: بدانید که چگونه برای ایمن ماندن” DHS سایت آمده است که قبل از همه گیر مردم باید “فروشگاه دو هفته تامین آب و مواد غذایی است.”

“چک دوره ای خود را به طور منظم داروهای تجویزی برای اطمینان از تامین مداوم در خانه خود” DHS متحده است. “هر گونه nonprescription مواد مخدر و دیگر لوازم بهداشتی در دست از جمله ضد درد معده, درمان سرفه و داروهای سرد مایعات با الکترولیت ها و ویتامین ها است.”

به نظر می رسد “بسیار ممکن است” که آمریکایی ها روبرو خواهد شد زمانی که آنها نمی خواهند برای رفتن به خارج استوکس گفت.

او گفت: آماده وب سایت در حال تجربه افزایش فعالیت های که در آن مردم در حال خرید لوازم, مانند ماسک و فیلتر های آب.

در حالی که وجود یک “احتمال” که یک موج coronavirus عفونت می تواند گسترش از طریق ایالات متحده, John Brownstein از بیمارستان کودکان بوستون گفت: این آمادگی اضطراری استراتژی لازم نیست در کوتاه مدت و در عین حال.

“وجود دارد حالات که در آن این نوع از استراتژی های کاهش, زمانی که مردم ممکن است خواسته شود به ماندن در انزوا خواهد بود لازم” Brownstein گفت. “اما ما هنوز وجود ندارد.”

مردم باید با تمرکز بر شیوه های بهداشت گفت: جیمز رامسی متخصص در اورژانس مدیریت برنامه ریزی در دانشگاه نیوهمپشایر.

“دست خود را کاملا بشویید. هنگامی که شما عطسه پوشش دهان خود را به طور کامل” رمزی گفت. “از یک دیدگاه عملی ما فقط باید برای نگه داشتن در انجام آنچه ما انجام می دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de