شهر زمرد Comic Con و دیگر حوادث بزرگ شده اند لغو شد با توجه به کروناویروس

Category: سیاتل No comments

Emerald City Comic Con drew 98,000 fans last year. This was the line to get in.

شهر زمرد Comic Con جلب 98,000 طرفداران سال گذشته است. این خط برای دریافت در. Nathalie گراهام

در حال حاضر واشنگتن و پادشاه شهرستان قرار داده اند هر گونه محدودیت در محل مورد گروه تجمعات.

ایران است که نزدیک به 1000 موارد تایید شده از رمان coronavirus را ممنوع کرده است همه تجمعات در فضاهایی مثل کافه سینما باشگاه و سایر مناطق عمومی از Feb. 27 مارس 7. سوئیس ممنوعیت حوادث است که باید بیش از 1000. فرانسه ممنوعیت حوادث که در قرعه کشی بیش از 5000.

اما پادشاه کانتی بهداشت عمومی توصیه است که مردم به خصوص مردم بیش از سن 60 جلوگیری از شلوغ تنظیمات. “هنگامی که شما را به یک شلوغ وضعیت با تماس نزدیک آن را نمی ممکن است به می دانم که اگر دیگران وجود دارد با خفیف بیماری” شهرستان می گوید. “برای افزایش شانس خود را برای سالم ماندن و جلوگیری از شلوغ تنظیمات اگر ممکن است به خصوص اگر شما بیش از 60 یا دیگر شرایط بهداشتی مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی ریوی, بیماری و یا ضعف سیستم ایمنی است.”

که همان پیام است که ما در حال شنیدن از واشنگتن وزارت بهداشت. به عنوان غنی اسمیت نوشت: در اوایل گزارش DOH است “‘تشویق’ افراد مسن و افراد با زمینه ای مزمن مسائل مربوط به سلامت (من.e بیماری های قلبی عروقی ریه و بیماری های تنفسی و سرطان) به فکر می کنم در مورد محدود کردن فعالیت های خود را در جمعیت های بزرگ.'”

شهر زمرد Comic Con که به تساوی نزدیک به 100,000 نفر در سال است که میله میله به اجرا از 12-15 مارس در ایالت واشنگتن در مرکز کنوانسیون. با وجود گسترده coronavirus نگرانی و ق موضوع درخواست از مردم به اصرار ECCC به reschedule, نشان می دهد بر روی بروید.

با توجه به بیانیه ای در ECCC وب سایت “به عنوان ECCC روش ما خواهد شد به طور مداوم بررسی سلامت ما فعالیت های حفاظت و بهداشت, پیام, بهداشت و پزشکی کنترل اقدامات با هدف تقویت ما COVID-19 پاسخ بیشتر در خط با تاریخ بهداشت عمومی مشاوره و راهنمایی از جمله این که از CDC.”

بازگشت آنفولانزای خوکی هراس از سال 2009 نزدیک به 100 شرکت کنندگان در Penny Arcade Expo, یک بازی ویدیویی کنوانسیون مبتلا به H1N1 یا آنفلوآنزای خوکی در پی این رویداد است. شیوع دوبله شد H1Nerd.

دیگر فرهنگ سالن نیز در حال برنامه ریزی برای باز باقی می ماند. یک سخنگوی 5th Avenue Theatre گفت که “تا این لحظه هیچ برنامه ای برای لغو و هر گونه اجرای قانون خواهر در 5th.” آنها در حال درمان این مانند به طور منظم فصل آنفولانزا و تشویق هر تئاتر که احساس بیمار در خانه بمانند.

تئاتر گروه ارتباطات خواهد شد میزبانی یک وبینار در coronavirus آمادگی این آینده جمعه اما در حال حاضر آنها در حال گفتن مردم را به شستن دست های خود و ماندن در خانه اگر آنها بیمار است.

سیاتل Opera است که در همان قایق است. یک سخنگو گفته است که اپرا “هیچ برنامه ای برای لغو و هر گونه اجرای برنامه. ما را به جهت ما از سیاتل مرکز شهر و شهرستان و دریافت خود را به روز رسانی وضعیت.”

اقیانوس آرام مرکز علوم است که همچنین بخشی از مرکز شهر سیاتل است و نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سیاتل گروه تئاتر اجرا می شود که تئاتر را دوست دارد پارامونت مور نپتون و بیشتر “است که از نزدیک نظارت بر شیوع اخیر از یک رمان coronavirus (COVID-19) و در نظر بهداشت و رفاه مشتریان خود هنرمندان و کارکنان با بالاترین اولویت” سخنگوی گفت. “به عنوان یک اقدام احتیاطی افزایش روزانه ضد عفونی شیوه های اجرا شده برای تمام زمینه های عمومی و فضاهای خصوصی در تئاتر.” تمام اجراهای خود ادامه خواهد داد به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

سیاتل سمفونی نیز برنامه ریزی در لغو هر اجراهای اما آنها مایل به تغییر بلیط برای هر یک از کاربران که ممکن است احساس “ناخوشی و یا ناراحت کننده” در مورد حضور را نشان می دهد. اضافه می کنند: “اگر ما دریافت توصیه به انصراف از حوادث باید به این وضعیت تشدید می شود ما را اولویت بندی سلامت کارکنان و همکاران و دوستان در مخاطبان با اجرای و برقراری ارتباط مناسب تغییرات اطمینان حاصل شود که یک محیط امن.”

این پست به روز خواهد شد به عنوان ما بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>