به دنبال یک جای خنک به آن لگد? برای بیش از 50 سال جزیره الیس هتل و کازینو & آبجوسازی ارائه کرده است که فقط یک جو گذاشته پشت که در آن هر دو مردم محلی و بازدید کنندگان همگرا برای برخی از brews, گراب و قمار. و یکی از محبوب ترین سنگهای پنهان شهر—کارائوکه سالن مورد علاقه دیرین کارائوکه نقطه برای نوار هنرمندان و کارگران و مردم محلی و گردشگران به طور یکسان. “انرژی است که در آن اتاق هر شب میخواند و بخشی از آن می گوید:” کریستینا الیس مدیر بازاریابی برای جزیره الیس. “هر کس تلاش می کند برای تشویق شود تا آنجا که ممکن است, آیا شما می خوانم یا نه. آن را فقط یک بازی سرگرم کننده زمان است.”

جزیره الیس ارائه می دهد یکی دیگر از مهمانان عالی دلیلی برای متوقف کردن—به تازگی ساخته شده است حیاط جلویی. “ایده اصلی این بود فقط یک پاسیو و آن را به آرامی snowballed به این ساختار است که باغ آبجو می گوید:” الیس. دو داستان در برگزاری با شکوه با شاخ و برگ و جذاب مبلمان مانند جداول پیک نیک و چراغ های چشمک زن یک نقطه داغ برای ورزش مشاهده با آن هیولا 18-پا-با-10-پا تلویزیون در مرکز از عمل و بیش از 20 صفحه تخت تلویزیون های راه اندازی در سراسر فضا. وجود دارد دو بار یکی در طبقه همکف و یک طبقه بالا در دهلیز که در آن مهمان می تواند پشت پا زدن و لذت بردن از بازدید از نوار است.

نیز وجود دارد یک نام تجاری جدید آشپزخانه در خدمت یک نام تجاری جدید منو با برخی از ظروف کشیده از الیس خانواده خود را بسیار سالم. سس ساخته شده در خانه و همچنین بیکن و گوشت سینه دودی در خانه. به تازگی راه اندازی شده است و صبحانه آخر هفته از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه لذت بردن از سرگرمی زندگی می کنند در حالی که noshing در برخی از delish ظروف. منحط افرا دارچین نان تست فرانسوی است که در خدمت با افرا, کره, انواع توت ها و خامه; بیشتر توت پر کردن کامل با غلات و ماست و کنیاک خامه. لود کردن ضخامت برش نان کشور است که بیکن دودی تخم مرغ بندیکت با خانه-درمان و بیکن دودی. دیگر نکات برجسته عبارتند از: caprese, املت, horchata کوکوی ماهی قزل آلا lox flatbread مجموعه ای از دیگچه و بسیاری دنده چسبیده صبحانه ظروف. دریافت تست با ته mimosas, آناناس در تمام طول روز صبحانه پانچ کاسه برای دو و سرگرم کننده کوکتل مانند Flamin’ داغ خونین با Flamin’ داغ Cheeto تزریق تیتو ودکا.

4178 Koval لین 702.733.8901

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su