الیزابت وارن کباب رقبای او زنده

Category: سیاتل

Raise your hand if you brought a bazooka to this debate.

بالا بردن دست خود را اگر شما آورده بازوکا به این بحث است. ماریو تاما / گتی ایماژ

اگر شما امروز صبح از خواب بیدار به بوی گوشت سوخته در هوا که به دلیل الیزابت وارن پخته مایکل بلومبرگ بیش از یک شعله باز در شب گذشته بحث در نوادا است.

او نه تنها در موضع دفاعی کندوپاش شگفت زده کرد. وارن ساخته شده یک پیر اتش و انباشت اشیاء بدست آمده هر کس بر روی آن. او کبابی جو بایدن برای بودن با دوستان و رفقا با میچ مک کانل او پخته پیت Buttigieg و ctq را ضعیف-سس برنامه های مراقبت های بهداشتی (و سپس در سمت چپ دو تا از آنها را نهفته در یک قابلمه با هم, جایی که آنها صرف بقیه از شب حمله به یکدیگر). او حتی به آرامی امضاء او دوست قدیمی برنی ساندرز. پس از نتایج ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر او یک نامزد با صفر fucks در سمت چپ به من بدهید.

هنوز هم آن راه او شعله کبابی مایکل بلومبرگ ، dunked او در عمیق-fryer فرو برد و او را در خردل و او را خوردند زنده در تلویزیون است که بهترین خواهد بود به یاد.

چند ثانیه به بحث این همان چیزی است که او گفت:—این شد اولین کلمات او روی صحنه:

که برخی از یک درجه آتش توپخانه به سمت راست وجود دارد. در ابتدا به نظر می رسید مانند او بود صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما در واقع او بود صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ. توجه کنید که چگونه او می گوید: “شهردار بلومبرگ” با رغبت و او می خواهم انتظار برای این لحظه. (زمانی که وارن زد در برابر جمهوریخواه اسکات براون برای او ماساچوست کرسی در سنای آمریکا بلومبرگ حمایت براون.) سپس او علامت طریق بلومبرگ است تاریخ “پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف-و-frisk.”

او افزود: “دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

او فقط گرفتن گرم. لحظاتی بعد یک مدیر پرسید: بلومبرگ در مورد گذشته خود را عدم افشای توافق (NDAs) با زنان مورد آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی در محل کار, و او به وضوح آماده پاسخ در مورد چگونه برای مثال معاون شهردار بود. وارن swooped در: “من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود:” من خوب است برای برخی از زنان است.'”

بلومبرگ نمایشی نورد چشمان او اما آیا وارن توقف وجود دارد ؟ اوه جهنم او را متوقف نمی وجود دارد…

او را تعقیب بلومبرگ بیش از کسانی که NDAs—در حالی که ایستاده درست در کنار او—خیلی خوب بود که درست پس از آن (و نه نشان داده شده در کلیپ بالا) بایدن گرفتن ایده خود را آشکار و تقویت آن مکرر او برای رادیو فردا برای آزادی زنان از خود NDAs.

بعد, عصر ایران عذرخواهی کرد برای متوقف کردن-و-frisk هنگامی که از او خواسته شد در مورد آن و سپس مدیر تبدیل به بایدن که البته آغاز شده کندوپاش در مورد باراک اوباما و سپس با بلومبرگ در پاسخ به این که با تکرار خود عذرخواهی و سپس وارن (که کاملا نداشتن آن) توضیح داد که چرا حتی بلومبرگ عذرخواهی بود خراب کرد:

خدا او خوب است. او فقط بهتر است روی پای خود از این افراد دیگر. او فقط این است!

پس از آن وجود دارد وارن تخمگذار به Buttigieg مراقبت های بهداشتی طرح توجیهی (“این یک طرح آن را یک پاورپوینت”) و او را متهم به تغییر مواضع خود را به میلیاردر اهداکنندگان مبارک. پس از آن وجود دارد وارن تخمگذار به Klobuchar مراقبت های بهداشتی طرح توجیهی (“آن را مانند یک ارسال آن توجه داشته باشید: قرار دادن برنامه در اینجا”) و سپس در هنگام فشرده کرد و گفت که او رفت و به Klobuchar وب سایت و طرح بهداشت تنها دو پاراگراف طولانی:

محافظه کاران در رسانه های اجتماعی بودند و گله مند (مانند همیشه) که آن را به نگاه خوب برای وارن برای آمدن در سراسر به عنوان “معنا و عصبانی” (به عنوان جنیفر روبین توییتی شب گذشته) اما این فقط جنسیتی سر و صدا. اگر وارن شد و یک مرد که گفت: “معنی و عصبانی” آنها خواهد بود گفت: “تیز و قوی است.” علاوه بر این او با معرفی خودش به عنوان “یک جنگنده” از ابتدا از این مبارزه است. شب گذشته عملکرد بود و نه خروج از آن است.

بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم از سیاست شما را مجبور به اعتراف او موفق چشمگیری در این بحث است. او روشن ساخته است که او چه می خواهم بحث مغلوب ساختن پیشی جستن, توسط درمان بلومبرگ به عنوان برش از همان پارچه. و او در مبارزات انتخاباتی گزارش خود بهترین تک روز جمع آوری کمک های مردمی تا کنون—یک مسافت تقریبا 3 میلیون دلار.

امروز عقل متعارف است که او ممکن است غرق بلومبرگ کمپین لحظه آن آغاز شده است (اگر چه ما در حال رفتن به نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در روز سه شنبه به واقعا می گویند چرا که اولین بار بلومبرگ نام ظاهر خواهد شد در رای گیری). “تایتانیک, ملاقات کوه” آغاز می شود یک تیتر در واشنگتن پست. در ضمن افرادی که شمارش شدند او را از این مسابقه هستند دیگر نگاهی به شانس خود را. “می تواند الیزابت وارن غالب بحث عملکرد صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی خود را?” می خواند تیتر امروز در نیویورک مجله.

او تا به حال بسیاری از لحظات خوب در طول شب lotsa zingers, lotsa جرقه. برخی از بهترین بالاتر در این پست وجود دارد اما بیشتر آنهایی که خوب از من می تواند پیدا کردن مستقل و کلیپ ها از در حال حاضر. آیا آن را نمی بزرگ اگر وجود دارد یک سوپر-قطع تمام بار وارن صحبت کرد شب گذشته ؟ آه صبر کنید وجود دارد!!! شما ممکن است بخواهید به فایل های فشرده خود را به برخی از شعله دنده قبل از پخش به دلیل 🔥🔥🔥.

حتی که نمی دهد به اندازه کافی خوب حس چگونه شب رفت. واقعا نبوغ او بود و نه فقط در آنچه او گفت: “اما او گفت: آن را—راه او reframed سوالات مختلف راه او در پاسخ به رقبای راه او تضعیف به مکالمات که نیست همیشه در مورد او راه او راه می رفت بالا و پایین آن مرحله با استفاده از شعله افکن در انفجار کامل.

به علاوه وجود یک تن از طرف دیگر درگیری شد که سازمان ملل متحد-نگاه-دور-از-قادر از جمله هر چه جهنم پایین بود بین امی و پیت. “آیا شما گفت من گنگ است؟” Klobuchar گفت: در یک نقطه.

کل بحث این است که ارزش یک ساعت مچی. حتی اگر شما در حال حاضر دیده می شود آن پاپ در برخی از پاپ کورن و راحت و دوباره آن را انجام دهد:

ضمنا 19.7 میلیون نفر به تماشای این شب گذشته در NBC و MSNBC ترکیب—”یک رکورد جدید بالا” برای یک بحث دموکراتیک.

در اینجا برخی از واکنش های دیگر:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de