تصور کنید که در وسط یک بار در طول عمر تعطیلات در لاس وگاس تنها به بیمار یا مجروح در طول سفر خود را. که روایت شایع است در نخبگان مرکز پزشکی که باز در سال 2018 درست کردن نوار.

مرکز واقع در 150 E. هارمون Ave. در کنار Topgolf استقبال حدود 35 نفر در هر روز 90% از آنها گردشگران می گوید: Patty هولدن درمانگاه مدیر عامل شرکت. بسیاری از بیماران در برخورد با هیدراتاسیون مسائل مربوط به سقوط و شکستگی استخوان.

“گردشگران خواهم به عقب بر گردیم به آنچه که آنها انجام می دهند,” او گفت:. “هنگامی که شما در تعطیلات هستید و شما پیچ خوردگی مچ پا و شما در یک اتاق اورژانس می تواند خراب کردن که کل سفر.”

این ایده در نخبگان است که به بیماران در داخل و خارج. معمولا هولدن گفت: این اتفاق در کمتر از دو ساعت. نخبگان نیز محلی بیماران عمدتا در برخورد با موارد غرامت کارگران.

البته بازدید کنندگان عمده با تروما و یا در پایان اورژانس نیست بازدید از نخبگان است. آنها به طور مستقیم به یکی از بیمارستان های نزدیک به راهرو رفت و آمد مکرر مانند پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مرکز و یا طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی.

“بیشتر دانستن و درک سطح خدمات و مراقبت های ما برای ارائه به بازدید کنندگان خود را” هولدن گفت. “ما لازم نیست که یک واحد مراقبت های ویژه و ما نمی انجام عمل جراحی, اما ما می دانیم که وجود دارد امکانات دیگر—برخی از امکانات بزرگ—است که می تواند مراقبت از بیمارانی که بسیار مریض تر از آنچه ما می بینیم.”

فقط به عنوان لاس وگاس ارائه می دهد سرگرمی درجه یک ناهار خوری و تجربه بازی, بازدید کنندگان باید با ارائه کیفیت مراقبت های بهداشتی در حالی که در اینجا هولدن گفت. نخبگان نیست قرارداد با نوار استراحتگاه اما هولدن گفت: روابط جعلی با هتل های مختلف نمایندگان ثابت کرده اند که با ارزش است.

نخبگان همچنین امکانات لمس لاس وگاس مهمان نوازی. وجود دارد یک اتاق با تنقلات و نوشابه برای بازدید کنندگان و ساختمان جدید است که تمام زنگ ها و سوت از یک مرکز مدرن از جمله تعداد زیادی از ویندوز با نوار نمایش. “ما می خواهیم بیماران ما را به احساس راحتی در اینجا” هولدن گفت.

که برای Tsey-Haye جانسون که بازدید لاس وگاس در یک سفر کسب و کار با شوهرش در ماه ژانویه است. هر دو آنها شروع به احساس بد و رفت و به نخبگان را چک کنید. “در مورد هفت دقیقه ما بودند که به نام بازگشت به یک اتاق” جانسون گفت. “پزشک آمد و در پنج دقیقه بعد و فرار آنها لازم است آزمون به تایید من ندارد آنفولانزا اما من به طور جدی کم آبی و حال تنفسی فوقانی عفونت باکتریایی است. اتاق و کارکنان خوب بود و غذا عالی بود.”

مفهوم پشت نخبگان تجاری وجود دارد پنج مکان های دیگر همه در تگزاس متولد شد و هنگامی که شریک موسس اریک مک لافلین و همکاران کسب و کار اشاره کرد و از درجه اعتبار ساقط در حالت ستاره تنها.

“در تگزاس که یک طوفان کامل رخ می دهد گفت:” مک لافلین یک پزشک با تخصص در طب اورژانس با مدرک لیسانس حسابداری از BYU. “در بالا وجود دارد بیمار با نارضایتی همراه با زمان انتظار طولانی و بالا دکتر فرسودگی شغلی. ما فکر وجود دارد یک جایگزین مدل که خدمت بهتر به بیماران است.”

مک لافلین سفر کرده بود در لاس وگاس چند بار در طول سال. او گفت که او نگه داشته شنیدن در مورد عدم گردشگری محور مراقبت های پزشکی. “این عبارت رایج که شما می شنوید که یک بازدید کننده نیاز به رفتن به McCarran [فرودگاه بین المللی] برای دریافت مراقبت های پزشکی اگر آنها به حال یک وضعیت اضطراری” مک لافلین گفت. “ما شنیده ام که بارها و بارها. ما متوجه شدیم که وجود دارد یک فرصت برای ارائه مهمان نواز مراقبت های اورژانس, به این مکان های باور نکردنی که استقبال ده ها میلیون بازدید کننده در هر سال است.”

با حدود 70 نفر پرسنل و بیمار افزایش حجم نخبگان تسهیلات در لاس وگاس در حال رشد سریع است. در این زمان در سال گذشته نخبگان به طور متوسط 20 نفر در هر روز.

“من فکر می کنم ما همه فقط افتخار به کار در اینجا” هولدن گفت: از کارکنان خود را. “این یک محل عالی است و ما ارائه خدمات عالی. ما شما را بهتر و بازگشت به لذت بردن از تعطیلات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im