الیاس Mitrou-طولانی وضعیت ناشناخته برای MWC مسابقه

Category: لاس واگاس No comments

Image

استیو مارکوس

UNLV شورشیان گارد الیاس Mitrou طولانی (55) شاخه های یک پرتاب آزاد در طول یک بازی در برابر پوردو Fort Wayne Mastodons در Thomas & Mack Center شنبه, نوامبر. 5, 2019.

هیچ بازیکن شده است مهم تر به UNLV اواخر فصل موج از الیاس Mitrou-طولانی تا زمانی که ارشد گارد نقطه مچاله به طبقه در اواخر روز شنبه از پیروزی در سن خوزه ایالت خود را محکم فشار زانو و سیلی طبقه در سرخوردگی شورشیان بدون شک خود را دیدم 2019-20 کمپین فلش قبل از اینکه چشم خود را.

این تیم دریافت برخی اخبار مثبت در روز دوشنبه به عنوان MRI نشان داد هیچ آسیب ساختاری به Mitrou-طولانی زانو. یک تیم سخنگوی طبقه بندی آسیب به عنوان یک “شدید زانو contusion” و گفت: Mitrou-طولانی وضعیت برای روز پنجشنبه غرب کوه مسابقات بازکن ناشناخته است.

Mitrou طولانی در حال حاضر رنج می برد از طریق یکی از طولانی غیبت در این فصل به عنوان یک شکسته انگشت شست او را مجبور به دست به 12 بازی در ماه دسامبر و ژانویه. اما پس از بازگشت او ایجاد کرده است خود را به عنوان ignitor از UNLV کوچک-توپ حمله و باعث شده است تا این تیم به پنج برنده مستقیم.

Mitrou طولانی است به طور متوسط 17.6 امتیاز 3.2 کمک و 2.2 دزد در هر بازی در طول خط در حالی که هدف قرار دادن 50.7 درصد از عکس های خود و 37.9 درصد از 3 نقطه تلاش است.

برخی از سریع دیدگاه در چرا Mitrou-طولانی وضعیت بسیار مهم است برای UNLV:

کوچک-توپ MVP

دانشجوی سال دوم گارد برایس همیلتون بود به نام به همه-غرب کوه اولین تیم در روز دوشنبه بود و آن را به خوبی سزاوار افتخار, اما اشتباه نکنید: Mitrou طولانی است UNLV مهم ترین بازیکن. شورشیان بودند دست و پا زدن در اطراف .500 قبل از Mitrou-طولانی بازگشت از انگشت شست خود را آسیب و پس از T. J. Otzelberger متعهد به چهار گارد ترکیب با Mitrou طولانی در نقطه UNLV تبدیل به یک buzzsaw.

Mitrou طولانی را اعداد شده اند ظالمانه در آن کشش. هنگامی که او بر روی زمین به عنوان بخشی از یک چهار گارد, صف, UNLV شات 49.2 درصد و outscored تیم با 16.1 امتیاز در هر 40 دقیقه است. زمانی که شورشیان سعی کردم به بازی کوچک و بدون Mitrou-آنها شات 39.1 درصد و outscored توسط عظیم 26.3 امتیاز در هر 40.

اگر Mitrou-طولانی نزدیک به سالم بازی زمان UNLV یک مدعی به پیروزی کوه غرب است. اگر او را نمی شورشیان احتمالا پخته شده.

بعدی مرد تا

اگر Mitrou-طولانی نمی تواند بازی Otzelberger خواهد شد که تصمیم به ماندن کوچک یا بزرگ ؟

به عنوان اعداد بالا نشان می دهد شورشیان شده اند خوب هنگامی که در تلاش برای بازی کوچک و بدون Mitrou-طولانی. توانایی های خود را به درایو و ساقه به همان اندازه نیز منحصر به فرد است در این فهرست نیست و هیچ بازیکن دیگر که می تواند تکرار آنچه او می کند. متصل کردن یونس آنتونیو یا جی سبز به عنوان چهارمین گارد را UNLV هر پویا تر از بازی های بزرگ مردان سنتی مانند صف.

این بازیکن را به نگه داشتن چشم در ممکن است دانی Tillman. او دچار یک مصدومیت زانو از دو هفته پیش و قرار بود برای فصل, اما او بازگشت به تمرین در روز جمعه و Otzelberger گفت که او می تواند در دسترس برای MWC مسابقات است. Tillman شده است ناامیدی و خاموش دادگاه, این سال, اما او 6 فوت و 7 و او می تواند توپ نمره. اگر او سالم به اندازه کافی به بازی او می تواند در جذب برخی از Mitrou بلند دقیقه.

او خواهد شد بازی ؟

این تیم با استفاده از کلمه “شدید” توصیف Mitrou-طولانی آسیب است که باعث می شود آن را به نظر می رسد بعید است که او را در یا نزدیک به 100 درصد در این هفته. اما با این حال نهایی بازی های کالج خود را حرفه ای و با UNLV بازی را به خوبی قبل از او رفت شما رو به فکر می کنم پنجم-سال ارشد می خواهید برای دریافت در دادگاه یکی از آخرین زمان و ببینید که چگونه به دور شورشیان می توانید بروید.

مگر اینکه او رنج می برد و یک شکست را در چند روز آینده Mitrou-طولانی خواهد شد و احتمالا با توجه به بالا و تست زانو خود را در pregame warmups در روز پنج شنبه.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>