انتخابات تنظیم کننده قراضه حل و فصل با Facebook, ارسال, سیاسی, آگهی مورد به واشنگتن دادستان کل

I appreciate the referral from the PDC. Facebook needs to follow Washingtons campaign finance laws, just like everybody else. We take repeat violations of our campaign finance laws very seriously.

“Facebook نیاز به پیروی واشنگتن مالی مبارزات انتخاباتی قوانین درست مثل هر کس دیگری گفت:” واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن. استفان Brashear / گتی ایماژ

دولت واشنگتن افشای عمومی کمیسیون در روز پنج شنبه را رد کرد و حل و فصل Facebook امیدوار به ثبت نام در مورد اتهامات عنوان شده علیه این غول تکنولوژی “بارها و بارها نقض” دولت مالی مبارزات انتخاباتی قانون است.

در عوض PDC را در کمیسیون رای به ارجاع موضوع را به دادستان کل باب فرگوسن برای تحقیقات بیشتر و امکان پیگرد قانونی.

در بیانیه ای پس از رای فرگوسن گفت: “من ارجاع قدردانی از PDC. Facebook نیاز به پیروی واشنگتن مالی مبارزات انتخاباتی قوانین درست مثل هر کس دیگری.”

تکان به این واقعیت است که او شکایت Facebook بیش مشابه ادعایی نقض حقوق بشر در سال 2018 فرگوسن افزود: “ما را تکرار نقض کمپین ما سرمایه گذاری قوانین بسیار جدی است.”

این اوراق حل و فصل خواهد اجازه داده اند Facebook است که به ارزش حدود $550 میلیارد دلار به پیاده روی به دور از اتهامات در حال حاضر با یک $75,000 خوب و بدون پذیرش از گناه و هیچ نوشته وعده به طور کامل مطابق با این دولت-ملت منجر سیاسی تبلیغ افشای قانون رفتن به جلو.

هر دو Facebook و PDC اجرایی, مدیر پیتر Lavallee ابراز حمایت از این نوع از معامله در جلسه روز گذشته حتی اگر این پیشنهاد از نظر حل و فصل شده بود به عنوان “خطرناک” و “نگران کننده” توسط کارشناسان در مالی مبارزات انتخاباتی و دیجیتال آگهی شفافیت.

اما در پایان جلسه PDC پنج فرماندار منصوب کمیسیون به اتفاق آرا رای دادند در برابر این تنظیمات از Facebook و Lavallee, nixing پیشنهاد حل و فصل و ابراز نگرانی خود را که مانند یک معامله را تضمین “انطباق کامل” توسط Facebook در آینده است.

برای دریافت واقعی “بسته شدن” در این مورد و به طور بالقوه رسیدن به سازگاری با فرگوسن 2018 طرح دعوی در دادگاه (که منجر به $200,000 خوب برای Facebook) این کمیسیون به جای ارسال این موضوع به AG ،

The private citizen who filed one of the complaints in this case, Tallman Trask, left, testified at yesterdays hearing. To his right, Facebooks DC lawyer.

خصوصی شهروند که در زمینه یکی از شکایات که منجر به زمان مورد Tallman Trask سمت چپ شهادت در جلسه روز گذشته. به خود حق Facebook را DC وکیل وین آلن. ES

درست مثل فرگوسن 2018 طرح دعوی در دادگاه در این مورد جاری است ریشه در درخواست برای محلی Facebook سیاسی آگهی داده شده توسط غریبه و به طور جداگانه یک شهروند خصوصی.

Facebook خودداری کرده است به طور مستقیم پاسخ به کسانی که درخواست—که ساخته شد در سال 2019—حتی اگر دولت قانون نیاز این شرکت به فاش به “هر کسی” که می پرسد: اطلاعات قابل توجهی در تامین مالی و رسیدن به انتخابات تبلیغات به فروش می رسد برای نفوذ در این دولت محلی مسابقه و رای گیری اقدامات است.

در حالی که Facebook را فراهم می کند برخی از سیاسی ad داده ها از طریق آن تبلیغات آنلاین کتابخانه و آگهی کتابخانه گزارش آن ارائه نمی دهند به اندازه کافی آشکار در مورد هر یک از آگهی تامین مالی و رسیدن به برآوردن الزامات واشنگتن با توجه به PDC محققان.

PDC کمیسر فرد جارت یک معاون سابق پادشاه شهرستان اجرایی گفت که او امیدوار رای دیروز در نهایت منجر به Facebook لغو ممنوعیت واشنگتن تبلیغات سیاسی آن را تصویب و پس از فرگوسن تا سال 2018 حل و فصل با شرکت. که ممنوع شده است هر دو گیج کننده و متخلخل به عنوان نشان داده شده توسط این زمان مورد که متصل به برخی از صدها (و شاید هزاران نفر) از واشنگتن تبلیغات سیاسی Facebook به فروش می رسد با وجود آن قرار است بان کی مون در سراسر 2019.

“هدف من این است که Facebook در دسترس به عنوان یک پلت فرم برای مبارزات و آنها را به طور کامل سازگار” جارت گفت.

PDC صندلی دیوید Tori تکرار شدند.

“من واقعا گرفتن یک ضربت سخت زدن در Facebook تا آنجا که گفت:” بیایید پیدا کردن برخی از قطعیت با زمان نقض اجازه دهید اجازه دهید دادستان کل دادگاه شکایت که با آنها در همان زمان ما باید همزمان به گفتگو با Facebook و دیگران در مورد چگونه ما می تواند چیزی است که واقعا در خدمت رای دهندگان از واشنگتن'” Tori گفت.

او معتقد است که “چیزی” در نهایت تا پایان از جمله در دسترس عموم دولت اجرا دیجیتال بایگانی “از تمامی تبلیغات تجاری در مبارزات انتخاباتی.”

اما این نوع از پاسخها این است که یک راه طولانی ، در این میان دولت قانون می گوید Facebook نیاز به ساخت قوی تر آشکار در اطراف محلی تبلیغات سیاسی و دادستان کل آمریکا به فرگوسن می گوید که او را مشتاق و آماده به زور Facebook به دنبال قانون فعلی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سابق PDC صندلی آن لوینسون که در اوایل این ماه ابراز نگرانی های جدی در مورد در حال حاضر-scuttled Facebook حل و فصل گفت: دیروز رد معامله و ارجاع به فرگوسن هستند “دقیقا به نتیجه.”

در زمانی که فدرال کمیسیون انتخابات است و به سختی به عملکرد و کنگره انجام داده است و عملا هیچ چیز برای به روز رسانی فدرال انتخابات شفافیت قوانین برای عصر دیجیتال, دولت, نهادهای نظارتی مانند PDC “حتی بیشتر نقش مهمی در حفاظت از مردم از آنها تا کنون به حال در گذشته” لوینسون گفت. “آنها نیاز به انجام همه چیز را در قدرت خود را به مطمئن شوید که منافع عمومی خدمت کرده است.”

لوینسون که پا به پایین به عنوان PDC صندلی در ماه دسامبر ادامه داد: “ما صرف چند سال گذشته کار قادر به رهبری کشور در دیجیتال آگهی شفافیت و بر روی طیف وسیعی از کمپین تامین مالی اجرای سیاست. رای دیروز بود که تصمیم درست و به انجام در غیر این صورت می شده اند به زندگی می کنند تا به آنچه می توانیم انجام شده قبل از. این واقعا یک نتیجه خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im