انتخابات اصرار بی خانمان رای دهندگان برای رفتن به پای صندوقهای رای با وجود گزارش از سکسکه

در میان سکسکه است که مانع از افرادی که بی خانمان هستند از رای دادن در انتخابات محلی لس آنجلس مقامات در حال رفتن به برخی از مراکز رای گیری برای غلبه بر طولانی مسائل.

اینجا کلیک کنید برای آخرین انتخابات پوشش

طرفداران برای افراد بی خانمان می گویند که آنها در تلاش بودند دوباره سهشنبه, مارس 3 برای کمک به بی خانمان رای دهندگان در چتسورث منطقه دست آوردن رای گیری است که اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به تکمیل برگه های رای. مقامات شهرستان در حال انتظار برای دیدار با آنها گفت.

در روز دوشنبه شهرستان ثبت و ضبط Dean لوگان به میدان فرستاد سوالات و نگرانی های رای گیری در مورد موضوع است.

دیدن آخرین نتایج انتخابات پس از 8 p. m.

“ما در حال کار در حال حاضر برای ایجاد رابط است که می تواند کار با مدافعان فردا به ساده کردن” او نوشت: در پاسخ به یک صدای جیر جیر با Unrig لا ائتلافی که با این نسخهها کار برای کاهش نقش پول در مؤثر در لس آنجلس انتخابات است.

بی خانمان رای دهندگان دستور در کالیفرنیا ثبت نام کارت برای استفاده از خیابان های نزدیک و جهت توصیف برای توصیف جایی که آنها زندگی می کنند. اما در طول دو روز گذشته رای دهندگان که به دنبال آن دستورالعمل در چتسورث رای گیری مراکز قادر به دریافت برگه های رای که شامل 12 منطقه شورای رقابت است.

در حالی که مقامات شهرستان گفت: Los Angeles Daily News اواخر دوشنبه که وجود دارد راه حلی برای اصلاح این موضوع نظرسنجی کارگران در دو چتسورث مرکز رای دهی در ابتدا به نظر می رسد از آن آگاه است.

طرفداران گفت که منجر نظرسنجی کارگر در یک مرکز رای گیری در ماسون پارک مرکز تفریح و سرگرمی به نام انتخابات به مقامات در تلاش برای حل و فصل این موضوع شد اما قادر به پیدا کردن کسی که می تواند کمک کند.

نظرسنجی کارگر Odrea دیکسون گفت: یک انتخابات رسمی به او گفت “آدرس خاص مورد نیاز بود.”

“من حفظ تماس برای دریافت اطلاعات بیشتر … من بررسی بیشتر” دیکسون میگوید.

دیکسون گفت این بود تا صبح روز دوشنبه که مقامات انتخاباتی او اطلاع داد که او نیاز به درخواست جدید حوزه شماره با استفاده از رای دهندگان عبور از خیابان.

یک نظرسنجی کارگر در یکی دیگر از رای گیری مرکز کریس رانیری مواجه می شوند یک مشکل مشابه که همان بی خانمان رای دهندگان تلاش برای به دست آوردن یک رای گیری وجود دارد.

رانیری و یکی دیگر از نظرسنجی کارگر در ژرمن منشور آکادمی محل گفت: آنها غافل از این روند و زمانی که رانیری به نام انتخاباتی او در ابتدا گفت که وجود دارد ممکن است یک راه حل است.

حدود یک ساعت به تلاش خود را برای رسیدگی به وضعیت هشدار دریافت کرده بود در حوزه های رأی گیری توضیح راه حل.

وقتی پرسیده شد که روز سه شنبه در مورد نظرسنجی کارگران تجربیات مایک سانچز سخنگوی لس آنجلس ثبت و ضبط گفت که “کارگر که به اطلاعات نادرست به محل سرب به وضوح به ارائه اطلاعات صحیح.”

سانچز گفت: راهحل شد شامل آموزش برای نظرسنجی کارگران و مورد استفاده قرار گرفت و با موفقیت به خصوص در سایت های مانند در مرکز شهر لس آنجلس را Skid Row منطقه است. او گفت که پس از انتخابات احتمال وجود خواهد داشت بیشتر “تجزیه و تحلیل دقیق.”

سانچز افزود که بی خانمان رای دهندگان بودند را تشویق به رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه به رای دادن. “لطفا برو به یک مرکز رای امروز و بازیگران یک رای” او خواست. “آنها باید توانایی برای رای دادن در محلی خود مسابقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im