انتخابات سال 2020: گارسیا موانع اولیه سرب بیش اسمیت در 25 کنگره نژاد در L. A. شهرستان

زود بازده نشان داد مایک گارسیا به اوایل سرب بیش از کریستی اسمیت در اواخر پنج شنبه, مارس 12 در نمایشی همه گیر-قاب لس آنجلس مسابقه برای کنگره با هدف تولید و نادر در کالیفرنیا تلنگر برای جمهوری خواهان.

نتایج اولیه از L. A. شهرستان ثبت نشان داد گارسیا با 77,459 پست الکترونیکی-در رای بیش اسمیت با 61,679 برای کنگره منطقه 25 صندلی با توجه به کالیفرنیا وزیر امور خارجه ، صندلی نشان دهنده یک منطقه از شمال دره سن فرناندو به Simi دره به دره آنتلوپ. نتایج نشان دهنده پست الکترونیکی-در برگه های رای بازگشت قبل از سه شنبه.

اگر اعداد را نگه دارید تا گارسیا را تبدیل به اولین جمهوری خواه به تلنگر صندلی از آبی به قرمز در نزدیک به 30 سال (قبل از منطقه خطوط دوباره ترسیم شد). شما می خواهم به بازگشت به سال 1998 برای آخرین بار یک جمهوری خواه بدبختانه یک صندلی آبی به شدت دموکرات کالیفرنیا.

هنوز یک گارسیا پیروزی را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان بیشتر کشش در صعود و بازگشت به قدرت در مجلس نمایندگان و برای هر دو طرف برنده خواهد بود یک پیروزی نمادین به عنوان ماه نوامبر انتخابات عمومی. در نهایت یک منطقه است که بدون یک نماینده کنگره برای ماه می در نهایت یکی است.

“آن را به معنی چیزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که فقط با قرار دادن اسلحه خود را در اطراف گارسیا و اعلام خواهد شد برگ برنده برنده” گفت: شری Bebitch Jeffe ارشد همکار در سل قیمت دانشکده سیاست عمومی. “و آن را به انرژی پایه مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی اگر دموکرات ها می گویند این فقط یک نوسان گذرا بر روی صفحه نمایش نمی شود آنها خوشحال در مورد آن.”

اما پس از رقابتی بسیار نژاد که در حال حاضر کشیده بزرگ مردم در انتخابات نسبت به گذشته مستقل انتخابات در دولت که در نتیجه هنوز هم در سوال سه شنبه شب.

شهرستان ونتورا برنامه ریزی برای پست تنها رای خود را توسط پست الکترونیکی بازده در سه شنبه شب و نه آن فرد در نتایج. L. A. شهرستان که در آن چندین مراکز فعال رای دهندگان به رای دادن در فرد بود و ارسال نتایج از اوایل رای-با-ایمیل های رای قبل از دریافت سه شنبه. سپس ثبت نام را ارسال نتایج از روز انتخابات در شخص رای. بقیه آرا را شمارش خواهد شد از طریق باقی مانده از هفته است.

ثبت نام تا تاریخ 1 ژوئن به گواهی انتخابات.

اسمیت حامیان با اشاره به پیگیری روند در روز سه شنبه رای-توسط-mail برگه های رای که در آنها گفت: تکیه دموکراتیک است. خواهد بود که برگشت از روزهای اخیر که در آن رای-با-ایمیل آراء تکیه قطعا جمهوری خواه. آنها همچنین با اشاره به تاریخ استناد 2018 زمانی که دموکرات T. J. Cox — در حال حاضر یک گردو نهر کنگره — trailed در روز انتخابات با 8 امتیاز اما رفت و در را به نفع خود. آنها همچنین با اشاره به اسمیت تاریخچه — او را منجر شود در مسابقه برای دولت و مجلس تا زمانی که بیش از یک هفته پس از انتخابات گفتند.

مسابقه برای پر کردن دوره پیشین نوشته. کتی هیل — که استعفا استعفا شد متهم نامناسب روابط با اعضای کارکنان خود — بود و پر جنب و جوش یکی.

اسمیت — که منتخب دفاتر شامل Newhall عضو هیئت مدیره مدرسه به دولت assemblywoman در هم تداخل دارند 38th مجمع منطقه.– به نظر می رسد مورد علاقه به صندلی اولیه در ماه. اما با گذشت زمان و صاحب نظران تلقی مسابقه یک بازی شیر یا خط-بین اسمیت و گارسیا, یک Raytheon کسب و کار اجرایی سابق و بومی خلبان.

همه گیر همه چیز پیچیده. تمام منطقه را بیش از 415,000 ثبت نام رای دهندگان دریافت رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری در هر سفارش توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. اما متوقف نمی خوشه های کوچک از چهره نقاب رای دهندگان از رأی خود در فرد در Coronavirus-prepped مراکز رای دهی. آینده نگر رای دهندگان به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل (هر چند گاهی اوقات آزادانه) در چندین مرکز رای دهی کشش از پورتر در مرتع پرورش احشام به Lancaster.

پس از همه گیر را در اواسط ماه مارس به شدت مورد بحث و مجادله مسابقه دگرگون مجازی کمپین با بحث در زوم تلفن های سنگین بانکی و قوی رسانه های اجتماعی.

رای دهندگان در pop-up رای گیری در مرکز پورتر Ranch, CA پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است. رای دهندگان رأی گیری امروز در یک انتخابات ویژه برای 25 کنگره منطقه صندلی در لا و ونتورا شهرستان به جای کتی هیل. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

همه گیر نیست دلسرد رای دهندگان مانند روشنک راموس 27 و مادرش ماریا راموس که متوقف در یک مرکز رای گیری در پالم دیل مرکز خرید پارکینگ. او در بر داشت روند سریع و آسان و نظرسنجی ایستگاه کارگران مفید است.

“ما در حال رای گیری برای کریستی Smith, من فکر می کنم او می تواند یک جا بزرگ,” او گفت:.

در همان مرکز رای گیری اما در انتهای دیگر این طیف سیاسی مانوئل پرز, 56, رای خود را برای مایک گارسیا. او به طور منظم به رای حزب جمهوری خواه اما گفت که این رسوایی در اطراف کتی هیل استعفای, به بیرون درز, عکس های برهنه و اتهامات نامناسب روابط با کارکنان نیز تحت تاثیر تصمیم خود را.

“[گارسیا] به نظر می رسد محافظه کارانه تر بیشتر خانواده گرا,” او گفت:.

پس هیل بدبختانه دیرینه جمهوری خواه منطقه مسابقه آبی و استعفا در رسوایی مسابقه برای پر کردن باقی مانده از مدت او کشیده شده توجه ملی به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و یک پیش نمایش از آنچه در نوامبر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری می تواند مانند نگاه در میان یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در غالبا در مسابقه از جمله در این هفته هنگامی که او وارد اتهامات تقلب در انتخابات با باز شدن مراکز رای گیری جدید در لنکستر محلی که در آن دموکرات ها نگران رای دهندگان محرومیت. در اوایل مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در حمایت گارسیا با پر شور.

سابق بهداشت ، هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق باراک اوباما حمایت اسمیت.

بدون در نظر گرفتن ویژه انتخابات نتیجه اسمیت و گارسیا خواهد کمپین دوباره در ماه نوامبر برای یک دوره دو ساله در کنگره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de