وجود دارد هیچ کمبود از نامزدها در حال اجرا برای پر کردن جای خالی در کنگره منطقه 25 در صحرا بالا و سانتا کلاریتا دره در شمال لس آنجلس. اما وجود دارد فقط یکی با چشم انداز مناسب برای منطقه است.

ما باید با تایید کنگره سابق استیو نایت قبلا و ما هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا او نباید این کنگره دوباره. او پیشینه مستقل بودن و نشان داده است که او از ترس به موقعیت است که ممکن است منفور هستند اما چیزی که حق انجام دهد. او ثابت می شود موثر دو حزبی مجلس در طول زمان خود را در کنگره است.

یکی از بزرگترین مسائل پیش روی کشور ما ملی است کسری که در حدود 1 تریلیون دلار در سال است.

هر سال در کشور ما رانده است بیشتر و بیشتر به بدهی و در حالی که هر دو طرف مقصر هستند و نه به نظر می رسد مایل به تکان دادن خود مربوطه گاو مقدس حق مخارج و هزینه های دفاعی.

نایت ابراز تمایل به نگاه هر دو در تلاش برای ایجاد استحقاق پایدار ما را نظامی “لاغر و meaner” و برای دریافت کسری به صفر است. این مسئول تنها پاسخ است.

مانند دیگر محافظه کاران نایت خواستار قوی تر امنیت مرزی. اما در آخرین دوره در کنگره او با هم متحد شده و با یک تعداد انگشت شماری از دیگر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در تلاش برای تصویب یک IF با عبور نمود که righted یک قبر بی عدالتی است. IF گیرندگان کسانی هستند که آورده بودند به کشور به طور غیرقانونی به کودکان و رشد کرده تا به عنوان یک آمریکایی. ما فکر می کنم آنها باید ساخته شده از شهروندان و نه توان سیاسی فوتبال.

شوالیه شد همچنین یک عضو از یک گروه دو حزبی از قانونگذاران که به دنبال راه حل برای ما تغییر جهانی آب و هوا مشکل آوردن مقدار مورد نیاز محافظه کار چشم انداز به یک بحث تحت سلطه لیبرال.

به احتمال زیاد بالا دموکراتیک نامزد Assemblywoman کریستی اسمیت چشمگیر است در بسیاری از راه. او شده است یک نسبتا متوسط رای در ساکرامنتو در طول یک سال در قوه مقننه است. اما ما نگران آن است که مواضع او در عمده ترین مسائل اساسا در خط با حزب دموکرات است که lurched بیش از حد به سمت چپ.

به این دلایل ما در حال حمایت از استیو نایت به بازگشت به کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im