El Camino Real boys فوتبال قطاری بخش بهترین 7th شهرستان عنوان در برنامه تاریخچه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


شرمن اوکس >> سی و هشت ثانیه.

که همه آن را در زمان برای El Camino Real boys ستاره فوتبال لوکا Thomaseto کل به تغییر رنگ از بازی با سریع-strike هدف است.

پس از آن وجود دارد Moises گوتیرز را با دوچرخه پا زدن برای این سنین است که با قرار دادن نکات تکمیلی در میراث پیروزی.

El Camino Real نورد گذشته مارکز دبیرستان هانتینگتون پارک 3-1 در جمعه شب من بخش نهایی در L. A. دره کالج, تامین امنیت هفتم آن به طور کلی شهرستان تاج و فراتر گارفیلد برای همه زمان در این بخش است.

“همه کار سخت ما قرار داده – آن را به ارزش آن” گوتیرز گفت. “همه کاهش است. همه با خون و عرق و اشک. آن را برای این لحظه.”

به عنوان نهایی شاخ صدا, El Camino Real بازیکنان با عجله این زمینه با بسیاری از آن دانش آموز بخش تنظیم کردن خشن جشن.

آنها برافراشتند جایزه قهرمانی با ذوق. آنها رقصید و شعار می دادند و از آنها در زمان تبدیل بوسیدن جایزه.

وجود واجب تیم عکس. سپس ارشد شات. سپس یک گروه از بازیکنان بودند که دو شهر قهرمان شده بود که او نیز در سال 2018 قهرمانی تیم ملی.

“این گروه بوده است شگفت انگیز همه سال. این یک ارشد-سرب تیم و این سالمندان واقعا همه چیز را قربانی در دو ماه گذشته” El Camino Real مربی ایان Kogan گفت. “آنها واقعا خود را به ارمغان آورد ‘A’ بازی امروز.”

Thomaseto که وارد شده از برزیل فقط هفت ماه پیش افتتاح شد به ثمر رساند با یک سویفت اعتصاب خود را برای تیم پیشرو, 20th هدف از این فصل است.

“ما فقط تماس بگیرید که لوکا,” El Camino Real دروازه بان کنی پلس گفت:.

El Camino Real (22-5-2) پیشرفت بازی در جنوب کالیفرنیا Regionals شروع هفته آینده.

Kogan التماس تیم خود را به فشار شیر به مارکز قلمرو و اعمال فشار از ابتدا.

Thomaseto را هدف قرار داده مارکز (25-3-2) در آن پاشنه بقیه بازی.

“شما رو به در هر بازی” Thomaseto گفت. “من تا به حال یک فرصت برای قرار دادن که در من. من فکر می کنم آن را به هر کس اعتماد به نفس زیادی.”

El Camino Real نمی خرد شدن اضافه کردن یک هدف توسط دومینیک Salazar کردن یک خوراک از گوتیرز در 13 دقیقه است.

“این مسابقه بود بهترین لحظه زندگی من است,” گفت: Salazar آویخته در پرو پرچم. “همه ما خیلی سخت کار کرده و هیچ یک از ما را متوقف کند.”

اما کلاهدوز از مسابقه بود و هنوز هم آمده است.

گوتیرز محصور ارتجاعی میره twith می پشت خود را به هدف در دقیقه 71. ناگهان او انداخته کامل دوچرخه پا زدن به ارسال توپ به هدف و او زد به حاشیه در مطلق شادی.

“من تو را دیدم و آن را تنها غریزه” گوتیرز گفت. “شما ببینید این بیت در یوتیوب در حال رشد است. شما فکر می کنم “چه می شود اگر من می تواند انجام دهد که یک روز؟” و آن را در یک بازی مسابقات قهرمانی. Wow.”

پلس قهرمان برای El Camino Real در آن ریگ نیمه نهایی پیروزی بر بیرمنگام ساخته شده دو دیدنی غواصی موجب صرفه جویی در نیمه دوم برای حفظ مارکز در خلیج. او اجازه فقط یک هدف به نلسون فلورس در 78 دقیقه اما فاتحان بودند در حال حاضر فکر کردن در مورد توانایی های بالقوه خود را جشن.

“وقتی که آن زمان به مرحله شما فقط باید به قفل در و گام به گام تا” پلس گفت. “احساسات در آمد از طریق تمام فصل. ما یک خانواده. ما در این زمان به عنوان یک تیم و یک خانواده است و به همین دلیل به این معنی بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de