El Camino Real boys فوتبال پیشرفت به شهر نهایی پس از, درام, پر, پیروزی, Birmingham

Category: لاس واگاس دیلی نیوز


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


وودلند هیلز >> El Camino Real دروازه بان کنی پلس قفل شده بود در بیرمنگام به جلو ریکی Nino. حلق آویز در به یک هدف منجر شود در اواخر نیمه دوم داور به میهن پرستان یک ضربه پنالتی بالقوه اکولایزر در بعد از ظهر سه شنبه را به نفع خود و یا رفتن به خانه نیمه نهایی.

“من فقط نگه داشته و خیره در او” پلس گفت. “من در سر خود را.”

پلس کبوتر به حق خود و ذخیره Nino اعتصاب. به سلامتی از جمعیت اصلی تکرار این زمینه برای چند لحظه قبل از سردرگمی در مجموعه. این linesman نام مجدد را از روی ضربه پنالتی به دلیل پلس آمد کردن خط خود را در اوایل.

بیرمنگام داده شد دیگر فرصت به تساوی از نقطه. پلس نمی نیاز به صرفه جویی در تلاش دوم به عنوان آن را در طول پرواز میره.

“او آن را از دست رفته” گفت: پلس به سادگی.

آن را اوج درام در یک عمل بسته بندی شده 4-3 El Camino Real boys فوتبال پیروزی قرار می دهد که Conquistadores در شهرستان بخش بخش 1 نهایی در روز جمعه در برابر مارکز. محل و زمان است که هنوز به تعیین خواهد شد.

شش بازی هفت گل آمد در نیمه اول. بدون هدف در نیمه اول بزرگتر از یک El Camino Real ارشد Moises گوتیرز به ثمر رساند. آن را درست قبل از حاصل کار دو تیم سوت به تیم خود را 4-2 کوسن.

گوتیرز ایستاده بود چند متری پشت توپ فقط در خارج از بیرمنگام جعبه مجازات او به عنوان چشم که در آن او می خواست به جای پا زدن رایگان. هیچ runovers دیگر هم تیمی در کنار او ایستاده. این هیچ راز است که گوتیرز برای رفتن هدف است.

او در زمان دو گام قبل از رها کردن یک چپ پا بندر رفت که در اطراف بیرمنگام چهار دیوار و به گوشه سمت چپ پایین net – پر زرق و برق curler.

“من در کار است که در عمل در همه زمان ها” گوتیرز گفت. “من فقط تمرکز بر اجرای شات و گرفتن آن را در قاب. من آن را من تا به حال احساس آن رفتن.”

بیرمنگام در زمان سریع 1-0 رهبری در افتتاحیه دقیقه از یک ضربه کرنر قبل از El Camino Real را لوکا Thomaseto به ثمر رساند دو گل را 2-1 سرب از جمله یک ضربه پنالتی. بیرمنگام ریکی Nino تساوی به آن را 2-2.

هدف از ایان بولدن داد El Camino Real 3-2 منجر قبل از Gutierrez’ و پا زدن رایگان.

El Camino Real و بیرمنگام در حال West Valley لیگ رقبا. با وجود ECR outscoring the Patriots 6-1 در دو لیگ که رقابت ذوب شده است با یک حذفی جو هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. این همچنین باعث می شود این پیروزی بسیار شیرین با توجه به Gutierrez.

“چه بهتر از راه برای پیشبرد به مرحله نهایی نسبت به ضرب و شتم یک کیفیت حریف و رقیب” او گفت:.

پلس و Gutierrez تنها دو نفر از اعضای El Camino Real تیم بودند که بخشی از این برنامه به عنوان آخرین شهر در سال 2018 است. Birmingham, برنده سال گذشته بخش من تاج با تشکر از حاکم روزانه, اخبار, بازیکن سال Noel ارتگا.

مارکز را شکست داد و سن فرناندو 3-1 تشکر به اهداف از برایان Gonzalez ایوان فریاس و برایان هرناندز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im