ادوارد Lotterman: تفکر انتقادی مهم در مواجهه با بیماری های همه گیر

Category: توین سیتی No comments

جهان همچنان برای مقابله با حوادث خواهد شد که برجسته در تاریخ برای یک زمان طولانی. ما به صورت یک بیماری همه گیر است که واقعا جهانی است. یک اقتصاد ایالات متحده است که stoked با کم سابقه نرخ بهره پایین و با سابقه فدرال کسری بودجه در زمان بیکاری پایین است افتادن. رکورد قیمت سهام در حال کشویی سریع تر از اکثریت قریب به اتفاق مردم در این بازار پیش بینی شده است. این ممکن است بیشتر اهمیت سال تا کنون در زندگی مردم برن پس از ورود به ایالات متحده به جنگ جهانی دوم در سال 1941. به طوری آویزان برای سوار شدن و روشن در تفکر خود را.

به طور معمول, رویدادهای مهم نه تنها برجسته اقتصادی مفاهیم بلکه خطا در تفکر انتقادی است که می تواند منجر به بد تصمیم گیری های شخصی و یا بد جمعی سیاست های دولت. در نظر گرفتن چند.

اول خطرناک است که فرض کنیم که به طور متوسط ظاهرا حوادث مشابه در گذشته است که یک راهنمای خوب برای آینده است. به عنوان من اسکن مالی, اخبار امروز, من دیدن مراجع به “متوسط طول رکود” و “متوسط طول بازارهای خرس.” وجود دارد نیز اشاره به تعداد مرگ و میر در سال های اخیر شیوع مانند سارس و H5N1 و میزان گسترش یافته است.

یک “متوسط” و یا “متوسط” است که مفید, آمار, اما خائنانه یک استفاده می شود که سردستی را استنتاج در مورد یک رخداد بر اساس ظاهرا مشابه در گذشته است.

اول به دنبال تنها در یک متوسط بدون در نظر گرفتن چگونه به طور گسترده یا محدود چگونه قرینه یا اریب گذشته وقوع توزیع شده نسبت به “متوسط است.” این اغلب پیروی نمی کنند بل به شکل منحنی نرمال. وجود دارد اغلب خوشه نسبتا حوادث کوچک و یک یا دو نفر بسیار بزرگ. متوسط گمراه کننده است از نظر هر دو به پایان می رسد از مقیاس.

وجود دارد هزاران قطره در بازار سهام که با 10 درصد معیارهای یک “اصلاح” و یا 20 درصد اغلب ذکر شده به عنوان یک “بازار خرس.” طول متوسط زمان مورد نیاز برای بازیابی قبلی بالا نسبتا کوتاه است. اما این هم درست است که اگر شما تا به حال 1000 دلار سرمایه گذاری در داو جونز شاخص در ماه آگوست سال 1929 شما سرمایه گذاری هرگز رسیدن به $1,000 دوباره تا ماه نوامبر سال 1954. تنظیم برای تورم و شما نیاز به صبر پنج سال دیگر.

اگر به نظر می رسد تنها در بسط و انقباضات در چرخه کسب و کار پس از سال 1945 متوسط دوره رشد مداوم از خروجی 58 سال. اما این متفاوت است از 12 ماه به 120. متوسط طول انقباضات از یک قله در خروجی به یک طریق است که حدود یک سال است. 18 ماه اخیر یک ضربه پایین در ماه ژوئن سال 2009 بود طولانی ترین طول این 65 سال span. اما اگر شما برگردید به سال 1929 اقتصاد قرارداد برای 43 سال قبل از خروجی رشد دوباره.

یک خطای اساسی در اینجا این است که فرض کنیم که چیزهایی که ما در حال اندازه گیری به طور تصادفی کشیده شده از برخی از ثابت استخر از امکانات. اما استخر از امکانات ممکن است تغییر کند. با استفاده از ابر داده ها از 1870s به 1970s مناطق جنوب غربی ایالت مینه سوتا باید دست یک بار-در-500-سال گونو شش بار در سال های بسیاری است. مشکل این است که داده ها از آن قرن به سادگی اعمال نمی کنه.

مشابه مشکلات بوجود می آیند در “متوسط” نتایج در همه گیر. آنچه امروز اتفاق می افتد لزوما معمولی از گسترده استخر از دیگر شیوع خصوص تغییرات از آنفلوانزا است.

نظر یکی دیگر از خطا در استدلال “مغالطه ترکیب.” این است که به اشتباه فرض کنید که چه چیزی در مورد یک فرد لزوما امر به یک گروه بزرگتر. از آنجا که شما می توانید ببینید بهتر است در یک بازی بسکتبال اگر شما ایستادن در نتیجه هر کس می تواند ببینید بهتر است در یک بازی اگر همه ایستاد. اگر یک کشاورز می توانید بسیاری با رشد یک تخصص محصول مانند مارچوبه و سپس دو میلیون متحده مزارع می تواند درآمد بسیاری اگر همه دو میلیون رشد نیزه.

این نمونه در حال بدیهی است که احمقانه اما یکی می شنود مشابه آنهایی که در همه زمان ها با توجه به بیماری همه گیر. یک خانواده که preventatively خود جدا می تواند آن را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض عفونت با داشتن مواد غذایی تحویل داده است. اگر همه 128 میلیون خانوار در کشور تا به حال مواد غذایی کاهش یافته است, همه 128 میلیون خواهد بود امن تر است. این درست است اما امکان پذیر نیست.

بله مواد غذایی ارائه خدمات وجود داشته باشد. بله این عملیات موجود در سطح شیب دار می تواند تا. بله جدید deliverers می تواند به پرش. اما تحویل به خانه ها هنوز هم تشکیل یک بخش کوچکی از تمام مواد غذایی خریداری شده است. فکر می کنم از مقادیر زیادی از مواد غذایی و دیگر محصولات خانگی که اسلاید گذشته جسمی اسکنر در فروشگاه در هر روز است. برخی از کسری از این می تواند به ارمغان آورد به خانه با گسترش خدمات تحویل. اما هیچ راهی وجود دارد که دو برابر یا سه برابر موجود تحویل حجم می تواند جبران مقادیر عظیمی از اقلام در حال حاضر انتخاب شده پرداخت می شود و بريدن خانه توسط مصرف کنندگان خود را حداقل در یک ماده از چند هفته.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کنند این است. در نشست با فرمانداران او پیشنهاد کرد همه چیز بسیار بهتر خواهد بود اگر متحده خریداری تجهیزات اضافی مانند هواکش مورد نیاز برای نگه داشتن به شدت بیمار coronavirus بیماران زنده است. او اشاره کرد که در آنها نزدیک به “نقطه از فروش.” درست است اما بی ربط به دلیل هواکش نیست تلویزیون صفحه نمایش بزرگ و یا قوطی از گوشت خوک و لوبیا.

بله اگر هر یک بیمارستان اقدام به خرید 10 بیشتر فن های آن قادر خواهد بود برای مراقبت از بیماران بیشتر است. و بله, اگر دولت در زمان سرب در گرداندن مراکز فساد دیگر 100 یا 1000 هواکش برای بیمارستان ها در درون دولت که دولت به عنوان یک کل خواهد بود بهتر است. اما تولید هواکش و نه از N95 ماسک و دستکش را نمی توان یافت تا به عنوان به سرعت به عنوان تولید نان کشمش.

این پیچیده, ماشین با مدل خاص قطعات. بله ونتیلاتور تولید کنندگان می تواند به استخدام بیشتر تولید-کارگران خط. آنها می توانند بیشتر سفارش تابلوهای مدار, لوله, برق محرک سوپاپ براکت و یراق آلات و غیره از تزریق-قالب فلزی-مهر هیئت مدیره مونتاژ و تولید کنندگان دیگر. به حدی که قالب می میرد jigs و غیره وجود داشته باشد جزء تولید کنندگان می توانید اضافه کردن شیفت و با عجله خروجی به تولید کنندگان دستگاه. اما این را نمی توان یک شبه انجام شود.

تولید کنونی این است که گفته می شود حدود 30 ، 000 واحد از یک سال و یا 600 در هفته است. شاید که می تواند دو برابر در یک ماده از چند هفته و quintupled یا بیشتر از شش ماه. اما این بحران از نظر تعداد بیماران آلوده را قبل از قبل از شش ماه از در حال حاضر.

وجود عوامل مثبت هستند. بنا به گزارش برخی از 130,000 قدیمی تر-استفاده از مدل هواکش برگزار شد در ذخیره دولت تاسیس یک دهه پیش. نه همه در معرض عامل بیماری و چند قابلیت از مدل های جدیدتر. اما آنها بهتر از هیچ چیز است.

علاوه بر این در زمان جنگ و حوادث گذشته تاریخ ما نشان می دهد که تحت فشار انسان مدبر و کوشا. تکنسین احتمالا می توانید بسیاری از این در حال اجرا به سرعت. به طور مشابه, آموزشی مورد نیاز در بهره برداری از این ماشین. ما ممکن است زمان برای سطح آموزش رسمی از اپراتورها که معمول است در شرایط عادی است. اما موجود روت اپراتورهای احتمالا می تواند نظارت و آموزش پرستاران با تجربه و تکنسین های در کار است. در یک بحران مانند در حال حاضر یکی از استانداردهای پایین تر بهتر از درمان در همه.

این bumbling ایالات متحده توسعه و توزیع coronavirus کیت های آزمایش توسط CDC و FDA در نهایت به موضوع کنگره جلسات و تحقیقی پانل. اما به نظر می رسد که عدم تمایل به انطباق معمول استانداردهای سفت و سخت به یک بحران در حال ظهور عامل بود. یکی امیدوار است که نمی خواهد تکرار شود به عنوان دیگر ممکن است اقدامات مفید به نظر می رسد.

امروز, وجود دارد, اخبار در مورد امکان سودمندی ضد مالاریا کلروکين به عنوان یک درمان برای کاهش شدت این بیماری در بسیاری از بیماران. مواد مخدر قدیمی است. من و برخی 4 میلیون جانبازان دیگر که خدمت در آسیای جنوب شرقی از 50 سال پیش در زمان این دارو روزانه در ترکیب با primaquine مرتبط با ترکیب. عوارض جانبی است اما نسبتا امن است. ما باید شروع به دادن آن به کروناویروس بیماران willy-nilly اما استانداردهای عادی به صورت دوسوکور کارآزمایی های تصادفی برای ایمنی و اثر بخشی باید آرام باشد. به عنوان طولانی به عنوان آن را بی خطر است برای این بیماران به عنوان آن احتمالا است و وجود دارد برخی از نشانه ای از اثر ما باید به سرعت حرکت می کند.

اما مغالطه ترکیب مشکل بازدید دوباره. تولید کنندگان مواد مخدر ممکن است صدها نفر از هزاران نفر از دوز در دست است. در عین حال با توجه به آنچه که اتفاق می افتد در ایتالیا اگر چه ایالات متحده سه میلیون نفر, یک درصد از جمعیت آلوده به یک ماه از در حال حاضر ؟ چگونه سریع می تواند ما را تا سطح شیب دار تولید این ساده ترکیب شیمیایی? و اگر یک واکسن کشف شد و سریع ردیابی? تولید یک واکسن اغلب مربوط به رشد ارگانیسم در تخم مرغ و مرغ است که بسیار پیچیده تر از ترکیبات ساده و دارویی.

ملت ما دارای سابقه ابتکار, نوآوری و industriousness است که به ما خدمت کرده است و در گذشته شرایط اضطراری. اما جدول زمانی بسیار کوتاه در اینجا. از 1918-20 ایالات متحده در پاسخ به اپیدمی آنفلوآنزای اسپانیایی بود پر از لکه و در ابتدا بی منطق اما هنوز هم قابل توجه به طور کلی داده های اولیه پزشکی فن آوری در دسترس است. در عین حال بیش از 800.000 نفر از جمعیت 105 میلیون درگذشت از جمله مادر بزرگ من. همه ما امیدواریم که برای برخی از سحر و جادو توسعه است. بسیاری از ما درک می کنیم که داوطلبانه خود انزوا حیاتی خواهد بود. اما ما همچنین در صورت خطر ناک ترین چالش در یک قرن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>