آموزش و پرورش قهرمانان به دنیا آمد از همه گیر

یک معنای کاملا جدید به اصطلاح قهرمان متولد خارج از coronavirus بیماری همه گیر. ما مدیون ما همه به متخصصان پزشکی هستند که در خط مستقیم از آتش و خدمات ضروری از کارگران که در حال نگه داشتن جوامع ما در حال اجرا است. خط قهرمانی متوقف نمی وجود دارد; ما در حال دیدن مردم و بیرون رفتن از راه خود و از جیب برای کمک به همسایگان خود است.

سیستم آموزش و پرورش ما است و نه معاف از این روند است. جامعه ما به شدت به وظیفه کمک به کلارک شهرستان را دانش آموزان است. به تازگی سرپرست عیسی Jara تخمین زده است که این منطقه نیاز 120,000 Chromebook برای اطمینان از پوشش برای دانش آموزان قادر به ادامه تحصیل خود را. به زودی در این منطقه پیدا کرده بود بودجه برای 46,000. خارا نیز اعلام کرد که بودجه اضافی برای 74,000 دستگاه خواهد بود در آورده از کمک های مالی خصوصی از طریق مشارکت عمومی در آموزش و پرورش پایه و اساس است. از آنجا کسب و کار متعهد و شهرستان هندرسون حتی شدت با $200,000 برای این کار. از آنجا, خصوصی, جمع آوری اعانه و غیر انتفاعی و اشخاص متعهد شده اند برای کمک به دستیابی به Chromebooks برای منطقه است.

Clark County جامعه است پله در یک فوق العاده ای به مد و این باعث می شود من افتخار می کنم. به عنوان یک عضو از جامعه ما و به عنوان یک مادر من می خواهم به گسترش قلبی من با تشکر از همه کسانی که داده اند و چه کسی را برای اطمینان از دانش آموزان ما قادر به دریافت یک در یک آموزش لازم برای ادامه یادگیری, رشد و توسعه است.

نویسنده نامزد برای Clark County School Board منطقه B.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im