اد Croson می گوید Chaminade ‘است’ برای بازی فوتبال این سقوط خارج از CIF تقویم


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


Chaminade مربی تیم فوتبال Ed Croson است خجالتی نیست وقتی که می آید به موضوع فوتبال دبیرستان در حال بازی در پاییز امسال.

“اگر وجود دارد هر راه ما می توانیم در این سقوط ما می شود تا برای آن” Croson گفت.

که ممکن است به نظر می رسد مانند واهی به خصوص بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام جمعه که 32 استان ها در دولت COVID-19 “لیست تماشا” نمی توانید جسمی بازگشایی مدارس تا زمانی که آنها خاموش لیست برای دو هفته ساخت آموزش از راه دور نامحدود. این بخشنامه شامل همه مدارس دولتی و خصوصی.

CIF دولت خواهد شد و انتشار 2020-21 high school sports تقویم روز دوشنبه و انتظار می رود برای به تعویق انداختن شروع فصل فوتبال به ژانویه 2021. در همین حال وجود داشته است rumblings که برخی کالیفرنیای جنوبی برنامه نگاه خواهد کرد در تلاش برای بازی فوتبال این سقوط صرف نظر از آنچه CFR و CIF جنوبی بخش تصمیم به انجام.

“حتی اگر ما تنها می تواند بازی هشت یا 10 بازی با هیچ برگشتی, ما می خواهم آن را انجام دهد” گفت: Croson.

Chaminade برنامه ای برای بازگشایی آن دانشگاه برای دانش آموزان در Aug. 12 شروع با آموزش دو روز در هفته است.

با توجه به CIF جنوبی بخش دفتر مدارس و مناطق آموزش و پرورش تصمیم می گیرید زمانی که آنها بازگشت به رقابت های ورزشی. اگر یک مدرسه تصمیم به بازگشت به رقابت های خارج از CIF تعیین فصول ورزشی آنها نمی توانند در بازی CIF رقابت ورزشی که در طول همان سال تحصیلی.

CIF آئین نامه 504 L آمده است: “یک فصل ورزشی – هر دانشجو نباید محدود به یک فصل از یک ورزش خاص برای هر سال تحصیلی.”

اما چرا تا ژانویه صبر کنید و رقابت برای CIF عنوان?

“یکی از دلایلی که ما بسیاری از, چند, ورزش, ورزشکاران,” Croson گفت. “اگر این مردان جوان می تواند در بازی فوتبال این سقوط آن را اجازه می دهد آنها را به بازی یکی دیگر از ورزش در زمستان.”

نیروگاه برنامه هایی مانند سنت جان Bosco مادر Dei و دیگران در تثلیث لیگ همراه با محلی بالا برنامه مانند سیرا دره را در سطح بالا فوتبال استخدام با برنامه های تحصیلات تکمیلی در ماه دسامبر به طوری که آنها خود را به پیوستن به مربوطه کالج برنامه ها در بهار. اگر این برنامه ها حرکت نمی کند به بازی در پاییز آنها می تواند تا پایان بازی خود را altetered برنامه بدون برخی از بازیکنان بالا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de