زود بازده نشان می دهد تنگ ویسکانسین دادگاه عالی نژاد

توسط تاد ریچموند

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین تلخ دادگاه عالی ایالت مسابقه نزدیک بود در اوایل بازده دوشنبه محافظه کار عدالت دن کلی برگزاری اندکی سرب در یک مسابقه با مفاهیم ایدئولوژیک آرایش از دادگاه.

لیبرال چلنجر جیل Karofsky و کلی بودند رقابت برای 10 سال مدت دولت را به شدت سیاسی دولت دادگاه که طرفه با جمهوری خواهان در برگزاری هفته گذشته انتخابات با وجود نگرانی های گسترده در مورد کوروناویروس تهدید.

محافظه کاران برگزاری 5-2 مزیت, معنی کنترل نشده در معرض خطر با نتیجه اما لیبرال ها امیدوار بودند برای Karofsky پیروزی برای تغییر این دادگاه حداقل کمی راه خود را. اگر خود را به تلنگر دادگاه خواهد آمد در سال 2023.

خارج لیبرال و محافظه کار گروه صرف ثبت مقدار در تلاش برای برخی از رای دهندگان پیش از غیر معمول ترین انتخابات که دیدم رکورد بالا غیابی فرستاده شده و صف های طولانی در انتخابات با توجه به تحکیم ناشی از کمبود کارگران در میان شیوع کروناویروس.

شهرداری و کارمندان در سراسر آغاز شمارش آراء از 7 آوریل انتخابات در 4 p. m. روز شنبه شش روز پس از انتخابات در یک اقدام بی سابقه جدول زمانی است که منجر به از دادگاه مبارزه بر سر اینکه آیا برای برگزاری انتخابات.

مسابقه بین کلی و Karofsky رقص شهرستان مدار قاضی شد و حزبی به نام تنها. یک پیروزی با کلی نگه دارید 5-2 محافظه کار اکثریت در محل پیش از نزدیکی سال redistricting — ترسیم مجدد سیاسی در خطوط مرزی می آید که هر 10 سال با مفاهیم بزرگ برای قدرت سیاسی است.

پس از محافظه کاران برگزار شد اکثریت در دادگاه عالی ایالت های جمهوری خواه و سلطه قوه مقننه بوده و قادر به تصویب قوانین است که افزایش دلاری موقعیت از جمله رای دهندگان ID مورد نیاز و محدودیت های کارگری با وجود چالش های قانونی از دموکرات ها. Redistricting است که به طور گسترده ای انتظار می رود به بزرگ بعدی مبارزه قبل از دادگاه.

ویسکانسین ایستاده بود جدا از کشورهای دیگر در چسبیده به آن بهار تاریخ انتخابات با وجود نگرانی در مورد خطر به رای دهندگان و نظرسنجی کارگران از ویروس. پس از جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری حاضر به حرکت انتخابات دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers سعی در انجام آن خود را تنها به رد توسط دادگاه عالی ایالت.

کلی شرکت نمی کنند در حکم دادگاه اما حمایت علنی برای اقدام به رای دادن.

اخیر دادگاه عالی انتخابات بسیار نزدیک شده است, با بازشماری آرا در سال 2011 و یکی از نزدیک ترین نژادها در دولت سابقه سال گذشته است.

Karofsky توییتی یک درخواست برای کمک های مالی به مبارزات انتخاباتی خود را قانونی صندوق تنها چند ساعت قبل از رای گیری شد و به شمارش اشاره به امکان بازشماری و یا اقدام قانونی گفت: “ما نیاز به آماده برای مبارزه با به عقب در برابر رای دهندگان سرکوب و مطمئن شوید آرا در حال شمارش است.”

محافظه کار در خارج از گروه های حمایت از کلی که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بیش از 2.5 میلیون دلار در حالی که لیبرال حمایت Karofsky صرف بیش از $2.4 میلیون, با توجه به شمارش توسط ویسکانسین دموکراسی انتخاباتی است.

Karofsky متهم به کلی فاسد بودن ادعا که او همیشه طرف با گروه های محافظه کار زمانی که آنها می آیند قبل از دادگاه. کلی متهم Karofsky از تهمت و افترا به او و کل دادگاه خود را محافظه کار همکاران صادر اظهارات گفت Karofsky بد رفتاری نشان می دهد که او هنوز جا برای خدمت در دادگاه است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده اسکات بائر کمک به این گزارش.

___

دنبال تاد ریچموند در توییتر در https://twitter.com/trichmond1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im