The party is Wednesday, July 29 at 6 pm PST. Tickets here.

این حزب روز شنبه 29 جولای ساعت 6 pm PST. بلیط های در اینجا. حسن نیت ارائه میدهد از E. J. کوه

E. J. کوه, شاعر, مترجم و memoirist خواهد بود که مهمان ویژه در سکوت خواندن در شب چهارشنبه.

حمایت

در سنت خواندن حزب مهمانان ویژه, E. J. نمی یک دنگ چیزی جز نشستن وجود دارد و جزئیات بی سر و صدا درست مثل هر کس دیگری در حالی که پل Matthew Moore نقش کاملأ پیچیده موسیقی آرامش بخش پیانو. قبلی مهمانان ویژه در خواندن حزب در طول سال باید شامل افرادی مانند لین شلتون. اخیر مهمانان ویژه به زوم نسخه از این حزب عبارتند از: Lesley Hazleton, Gary Shteyngart و شیلا Heti.

به عنوان E. J. کوه قبل از او و شعر او “جدی و رقابتی هیپ هاپ رقصنده برای معروف خدمه در لس آنجلس” غنی اسمیت نوشت: در یک پروفایل در سال گذشته است.

“او تقریبا وارد دنیای K-pop girl-گروه پلیسی است که اجازه داده اند او را به حرکت به کره و زندگی با پدر و مادر خود را, اما این صنعت شدید زن ستیزی و Harvey Weinstein–مانند ساختار قدرت او را متقاعد به ماندن” اسمیت گزارش شده است.

پشتیبانی غریبه

غنی توصیف آخرین کتاب خاطرات جادویی زبان دیگرانبه عنوان “یک سینمایی و multigenerational حماسه در مورد کار سخت تعمیر گناهان گذشته را از طریق در حال حاضر عمل به طوری که در آینده می تواند امیدوارم شاید تا زمانی که ما در این کار نگه دارید—با نشاط تر.”

کوه نیز یک پروژه جانبی از نوشتن نامه های عاشقانه به غریبه ها. “من واقعا می خواهم به کمتر احساس تنهایی و من واقعا می خواهم هر کس دیگری به کمتر احساس تنهایی” از او نقل شد که مشخصات عنوان کرد و گفت. “و من احساس می کنم مثل من توانایی دیدن مردم و من توانایی خودم را در این راه.”

بلیط برای 29 جولای خواندن حزب در دسترس هستند در مقیاس کشویی در اینجا. این یک راه تبادل در چند دلار برای کمک به حفظ غریبه رفتن در حالی که گرفتن موسیقی زنده در بازگشت. بیشتر به شما را انتخاب کنید به پرداخت بیشتر غریبه می سازد و بیشتر به نوازنده می سازد.

حمایت