تمپه Ariz. — بپرسید جو Maddon چرا او خوشبین است دیلن باندی می تواند بهتر با فرشتگان از او با Baltimore Orioles و فرشتگان مدیر اشاره به آنچه که او می داند از نه سال مدیریت Tampa Bay Rays.

Maddon پیشنهاد از لیگ آمریکا در غرب ضربه زدن به ارزش کل اجرا کردن یک پارچ عصر.

“این حیوانات مختلف وجود دارد” Maddon گفت: پنج شنبه. “تبادل نظر در بالتیمور که ballpark را بسیار hitter وظیفه پسند. استادیوم یانکی بسیار hitter وظیفه پسند. بوستون بسیار hitter وظیفه دوستانه و تورنتو ترین hitter وظیفه پسند. شاید Tampa Bay حلال است. او شده است تبادل نظر در نقاط است که واقعا دشوار است. من کنجکاو به او بیشتر در سطح دریا وجود دارد خارج وجود دارد در حال پخش بازی های ما در ورزشگاه. اجازه دهید ببینید که چگونه آن را بازی می کند چرا که من دوست دارم مسائل خود را.”

باندی به ارمغان می آورد حرفه ای 4.79 عصر به فرشتگان. که شامل یک 4.49 عصر در بالتیمور 7.91 در استادیوم یانکی 4.34 در Fenway پارک و تعجب آور 3.89 در تورنتو است.

در آناهایم او یک 7.64 عصر در 17 2/3 نوبت بدیهی است که تبادل در برابر فرشتگان است.

“که صف من تا به حال به صورت چند بار که شما اضافه کردن (آنتونی) رندن به آن را دشوار یک” Bundy گفت. “من می خواهم و نه در مقابل آنها. پشت آنها را حدس می زنم. من در مقابل آنها و این خوب نیست.”

مخالفان و ballparks کنار باندی فرصتی برای بهتر خواهد بود چرا که از یک مکانیکی نیشگون گرفتن و کشیدن او به سمت پایان فصل گذشته.

“من شروع به رفتن بر سر من در اطراف این همه ستاره در جایی در اطراف وجود دارد و آن کردم سرعت بهتر” Bundy گفت. “از آن ساخته شده من زمین بیشتر سازگار در یک روز در, روز, از, اساس, من فکر می کنم.”

در حالی که باندی ممکن است احساس بهتر و اعداد نیست. او تا به حال یک 4.65 عصر در نیمه اول و یک 4.97 عصر در نیمه دوم. Statcast که معیارهای اندازه گیری کیفیت از تماس با او مجاز هم نیست تغییر زیادی در.

باندی نیز کاهش می یابد خود را در صد از چهار درز fastballs در حمایت از بیشتر از دو seamers اواخر فصل گذشته. اما او گفت که لزوما یک روند او قصد دارد برای ادامه.

“من فکر می کنم در نیمه دوم شروع کردم به پرتاب یک زن و شوهر بیشتر از دو seamers اما من نمی خواهد می گویند من آن را بر روی هدف است.” “Hitters نیست هدف قرار دادن برخی از زمینهای بنابراین من شروع به پرتاب آن بیشتر است. بزرگترین عاملی است که اگر hitters در حال هدف قرار دادن آن را نمی آن را پرتاب. پرتاب چیز دیگری است. Hitters همیشه به شما اجازه می دانم که اگر آن کار می کند یا نه.”

فرشتگان قطعا امیدواریم که حق تنظیمات هنوز هم در خارج وجود دارد برای باندی که هنوز هم فقط 27.

چهارمین کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس باندی برتر رشته چند ماه قبل از 20 تولد در سال 2012. از آن زمان به بعد او بیشتر شده است خیساندن تا نوبت و یادگیری برای آرام تیم که نیست بسیار خوب است.

آنچه که او انجام داده بهترین به تازگی است که اقامت بر روی تپه. باندی است به طور متوسط 30 شروع می شود و 168 نوبت بیش از سه سال گذشته است. صدمات را خرد فرشتگان تبادل کارکنان برای چند سال گذشته تنها با دو کوزه در سه فصل گذشته از رسیدن به 30 شروع می شود. اندرو هینی آن در سال 2018 و ریکی Nolasco در سال 2017.

باندی گفت که او آموخته است که چگونه برای مدیریت خود را از لحاظ جسمی برای دریافت از طریق یک فصل است. و او همچنان به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را با دقیق تر پرتاب برنامه این زمستان که او امیدوار است که کمک خواهد کرد که او را به یک شروع سریع.

“خواهیم دید” او گفت:. “من احساس می کنم بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im