Durkan و بهترین نیست استعفا

SPD Chief Best and Mayor Jenny Durkan apparently still have faith in each other!

SPD ارشد بهترین و شهردار جنی Durkan ظاهرا هنوز ایمان در هر یک از دیگر! لستر سیاه

شهردار جنی Durkan شوخی در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او و پلیس سیاتل بخش رئیس کارمن بهترین “فکر کردن در مورد داشتن یک تلما و لوئیز لحظه” اما آن را به اتفاق می افتد. نه استعفا.

این در مورد همه مفید اخبار آمد که از Durkan و بهترین کنفرانس مطبوعاتی. اگر هر چیزی در آن مطرح شده ،

Durkan و بهترین بودند قرار است به بحث در مورد سیاتل شرق حوزه های کاپیتول هیل خودمختار منطقه (که در داخل و اطراف شرق حوزه) و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که در آن او گفت که او می خواهم ارسال نظامی به سیاتل اگر ما نمی توانیم به قطع CHAZ گه. Durkan مبهم صحبت در مورد چیزهای جالب و شفافی زیادی در مورد چگونه او نمی خواهد اجازه دهید تهمت ارسال نظامی به سیاتل که هیچ کس با نصف مغز شد در واقع در مورد نگران است.

تا آنجا که CHAZ می رود با توجه به شهردار نظرات او آن را می بیند به عنوان بی ضرر و چیزی شبیه به کنگره حزب بلوک, پس از آن اجازه خواهد داشت به گذشته در حال حاضر. اما تناقض بود که بهترین گزارش که 911 زمان واکنش افزایش یافته است و سه برابر بیش از متوسط (clocking 15 دقیقه) پس از SPD چپ شرق حوزه. به علاوه Durkan همچنین نشان داد که سوسیال دموکراتها در تلاش است تا نقشه از زمانی که بهترین کار این است که حرکت به عقب به حوزه. Councilmember Kshama Sawant و برخی از تظاهر کنندگان می خواهید به نوبه خود در این حوزه را به یک مرکز جامعه برای عدالت ترمیمی.

در حال حاضر برخی از اعضای حزب سوسیال دموکرات باید رفت داخل حوزه شرق.

صحبت از شرق حوزه نه Durkan و نه بهترین خواهد مسئولیت برقراری تماس برای SPD به کویر شرق حوزه در روز دوشنبه. یک گردان از SPD افسران و ملی Guardsmen ضد شورش محافظت ساختمان در برابر معترضان برای بیش از یک هفته با محاصره گاز اشک آور انفجار توپ ، سپس آنها رفته بودند در روز دوشنبه و CHAZ متولد شد. بهترین ادعا کرد در یک ویدیو به SPD افسران که این نیست تصمیم او. او تصریح کرد که نقطه در کنفرانس مطبوعاتی.

“ما خواسته شد برای انجام یک طرح عملیاتی در مورد ما نیاز به ترک” بهترین گفت: مشخص نیست که خواسته SPD برای انجام این کار. او ادامه داد: “این تصمیم بود. ما هنوز در حال بررسی در مورد چگونه است که تغییر آمد اما آن را نمی از من آمده است.” او گفت: SPD بود “تلاش برای دیدن جایی که آن را از آمد.” چی ؟ ؟ ؟ که در آن دیگری خواهد آن را از آمد ؟ جواب واضح است Durkan که می توانید آن تماس بگیرید, اما Durkan بازی dumb به عنوان به خوبی. این همه رک و پوست کنده بدبو است.

بیشتر گیج کننده بود که بهترین خواسته شده بود در مورد SPD ادعای دیروز و بهترین را ادعا می کند همان است که در فوق در مورد مردم در CHAZ اخاذی و کسب و کار و راه رفتن در اطراف با اسلحه و خواستار به دیدن ساکنان شناسه. بهترین بستری که وجود دارد تا به حال واقع شده است هر گونه گزارش از این اتفاق می افتد و این بود که تنها بر اساس مسائل SPD شنیده بود “قول” از طریق “رسانه” و “رسانه های اجتماعی است.” Um… آیا SPD عادت گزارش را بی اساس شایعات?

این همه مدعی و مات. و آن را پیچیده توسط این واقعیت است که Durkan تیم اولویت بندی سوالات از فرد خبرنگاران (وجود دارد تنها پنج مجاز در اتاق) در حالی که بقیه رسانه ها در خط شد تنها اختصاص دو سوال. یکی از سوالات باقی مانده است که خواهد بود Durkan را براد پیت شخصیت در این تلما و لوئیز سناریو ؟ Seattle Fire Chief هارولد Scoggins?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de