در طول این زمان دشوار بیایید نکنید که عظمت انسان دست

Category: سیاتل No comments

The whole world is not in Gods hands. Its in ours.

کل جهان است و نه در دست خدا است. آن را در ماست. Moyo استودیو / گتی ایماژ

دست ما در مرکز مبارزه با گسترش COVID-19. ما را مجبور به شستن آنها را به طور منظم و طولانی تر از ما به عادت کرده اند. ما نباید سرفه به دست ما به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن را در سی ان ان مصاحبه. ما نباید لرزش دست دیگر. ما باید به طور مداوم استریل کردن اشیاء است که استطاعت به قرض گرفتن یک عبارت از روانشناسی محیطی دست: دستگیره های درب, صفحه کلید, لوازم آشپزخانه, لوله و دستگیره مدتها. (هیچ چیز بر روی بدن یک اسب یا گاو فراهم می گویند یک چرخ فرمان.)

همه از این ساخته شده است که بسیار قابل مشغول زندگی از دست ما. هنگامی که یک چشم نگه داشته است در کف دست و انگشتان و ناخن های آنها در سراسر محیط ساخته شده با همان سرعت و وسعت به عنوان ویروس خود را. دست همیشه به چیزی همیشه انجام این یا آن است که در شرایط عادی خواهد می رود خود خسته شده اید. COVID-19 ساخته شده است که دست خیلی خسته کننده—آنچه در آن است که آنها را لمس نمی کند آنها نمی گرفتن آنها نیست ، دست بر بخش هایی از مردم از حیوانات خانگی از گیاهان است.

کل جهان است و نه در دست خدا است. آن را در ماست. در واقع قاعده زائده از بدن انسان را تشکیل می دهند بخش بزرگی از نوع میمون ما هستند. این واقعیت باید برگرفته از و قدردانی در حال حاضر بحران—زمانی که ما گونه های خاص handiness تبدیل شده است چنین بزرگ بکشید. دو راه وجود دارد که دست ما را در انسان است. اجازه دهید به بررسی هر یک به طور خلاصه.

اولین چیزی که باید قدردانی در مورد انسان این است که این حیوانات با هیچ چیز ویژه ای در مورد آن. یکی ممکن است استدلال می کنند که انسان دارای یک مغز بزرگ در راه کبرا است و دندان های نیش بلند. اما آن را نیز می توان استدلال کرد که آنچه که واقعا غیر معمول است که می گویند کوچکی از مغز گوریل. همچنین بسیاری از انسان شناسان اجتماعی حفظ کند که به اندازه یک مغز بسیار کمتر مهم آن است که چگونه سازمان یافته و ما ساختار در درجه اول برای بهبود اجتماعی اشکال از فعل و انفعالات. بنابراین انسان دارای مغز است که بی فایده است مگر اینکه آن را متصل به یک فرهنگ است. انسان نمی پنجه های خطرناک اما بی ضرر ناخن است که به راحتی کرک که در هنگام باز کردن می توانید از پاپ یا آبجو. انسان در حالت طبیعت است نه در هیچ چیز خاص (سرعت و قدرت حس بویایی). اما انسانی سرآمد است دقیقا به این خاطر آن است که بسیار بد در تقریبا همه چیز.

این چگونه ممکن است ؟ زمانی که چهره به چهره با گاومیش کوهان دار امریکایی انسان باید اجرا شود. اما نه چندان دور از پارک یلو همان انسان می تواند لذت بردن از یک گاومیش کوهان دار امریکایی استیک در یک رستوران. (من تا به حال یکی از این استیک در مونتانا در بهار سال 2013 و وحشت گوشت به خاک سپرده شد در زیر توده ای از مهم شود و بیش از حد شیرین سس باربیکیو—کشور, مردم, گاهی اوقات.) اما دوباره این چگونه ممکن است ؟ چگونه انسان رسم آنقدر قدرت خود را از جسمی بی فایده? پاسخ: ما عدم تخصص ما شده و به طور کلی حیوانات.

به درک که چرا این طوری من باید شروع با یک نقطه ساخته شده در سال 2011 کتاب چه کسی مسئول است ؟ رایگان خواهد شد و علم از مغز. آن را توسط psychobiologist مایکل Gazzaniga. او اشاره می کند که دست ما نیست و در همه مانند ما چشم و گوش و پاها. این قطعات عمدتا قفل شده است و در برخی از تابع (جمع آوری نور ساری برای تلفن های موبایل در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر). اما دست نیست توسط یک تابع. چرا ؟ تفکر پیشنهاد شده توسط Gazzaniga است که انسان bipedalism آزاد آنها از این آزادی به وجود آمد فوق العاده اجتماعی است که در نهایت دوباره سازمان دهی مغز به ارگان است که انتقال و دریافت اطلاعات اجتماعی. انسان شد hyper-فرهنگی.

Gazzaniga می نویسد:

انسان… آموزش همه چیز را به خود و آنچه آموخته است معمولا ی کلی به مهارت های دیگر. در آموزش و یادگیری شده است تعميم يافته. به عنوان با دیگر حیوانات هسته ترکیبات توانایی های انسانی نیز تکامل یافته به عنوان لوازم خاص و انسان دارای بی نظیر تعداد بسیار تصفیه شده توانایی است که تکامل یافته در این مد. ترکیبی از این توانایی افزایش داده است به توانایی های اضافی برای حل مشکلات عمومی منجر به دامنه-به طور کلی توانایی های که منحصر به فرد انسان است. در نتیجه یک انفجار از توانایی و تحقق شرایط انسانی است.

اما آنچه در میان این تعمیم و ما hyper-فرهنگ دست. این شده است در یک کار کلیدی توسط آمریکایی عصب شناسی نظری Michael A. Arbib و اعصاب Giacomo Rizzolatti “زبان در چنگ ماست.” نوشته 1998, کاغذ است که متراکم و ویژگی های اساسا متصل فرآیندهای نورونهای آینه ای با موتور سیستم برای “اعدام دست و یا بازو حرکات.” فرایند و سیستم واقع در Broca منطقه است که با توجه به ویکیپدیا است “یک منطقه در لوب پیشانی نیمکره غالب معمولا سمت چپ مغز با توابع مربوط به توليد گفتار.”

Arbib و Rizzolatti:

…موتور, خواص انسان Broca منطقه نه تنها مربوط به سخنرانی اخیر حیوان خانگی اطلاعات نشان می دهد که Broca منطقه نیز ممکن است تبدیل به فعال در طول اجرای دست و یا بازو حرکات در طول تصویرسازی ذهنی از دست بتواند حرکت و در طول وظایف مربوط به دست ذهنی چرخش. در نهایت Broca منطقه فعال می شود در بیمارانی که بهبود یافته اند از subcortical انفارکتوس زمانی که از آنها خواسته خود را به استفاده از فلج دست.

آن جذاب است که این منطقه که در میمون شامل یک سیستم که لینک اقدام به رسمیت شناختن و عمل تولید است که دقیقا به این منطقه که به دلایل کاملا متفاوت پیشنهاد شده است به عنوان homologue از Broca منطقه.

نورون های آینه اساسا منعکس کننده اعمال دیگران. اگر من برای مثال یک فرد بتواند یک لیوان شراب این سلول های عصبی نشان می دهند که عمل و نشان دادن آن در ذهن من به عنوان اگر آن را یک عمل از خود من است. آنها نیز همین کار را با گفتاری. اگر کسی صحبت می کند من خود صحبت می کنند کلمات در ذهن من به عنوان اگر من به یکی از زبان آنها. عمیق چیز در مورد این انعکاس فرآیندهای است که آنها رخ می دهد در همان منطقه است که مدیریت حرکات دست و بازو حرکات. مفهوم این همسانی است که قبل از وجود دارد زبان گفتاری وجود دارد زبان. آن است که دست ما را پس از آن که منجر به سازماندهی مجدد از زبان مربوط به مناطق در مغز است. آنچه پس از پردازش نشانه هایی از دست در حال حاضر فرآیندهای شنیداری نشانه. این است که چرا gesticulations ما بازوها و دست ها به عنوان بحث ما هستند چیزی شبیه اثر حاضر با صحبت های جهان است.

یکی دیگر از نقطه است. شستن دست ها چیزی است که حداقل در فرهنگ غرب است. مزایای آن قدردانی شد یا آشکار تا اواسط قرن 19. قبل از آن تمایز بین دست های کثیف و تمیز آنهایی که به سختی مورد بحثه. عادت شستن دست نیست بیولوژیکی اما از نظر فرهنگی منتقل و آموخته است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Meagan فلین از واشنگتن پست:

…Ignaz Semmelweis یک قرن 19 مجارستانی, دکتر, شد, شناخته شده به عنوان پیشگام از شستن دست. او کشف عجایب در حال حاضر اساسی بهداشتی عمل به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش عفونت در سال 1847 در طی یک آزمایش در وین بیمارستان زنان و زایمان.

اما اگر Semmelweis زنده بودند او احتمالا خواهد بود شگفت زده برای پیدا کردن که میلیاردها بودند در حال حاضر شنیدن درخواست خود در میان ویرانگر بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>