Essentia سلامت قرار دادن بیش از 3 درصد از نیروی کار خود را در “ویژه مرخصی اداری” در نظام سلامت روز دوشنبه اعلام کرد.

حدود 500 غیر پزشکی کارکنان در سراسر سیستم تحت تاثیر قرار خواهد شد, به گفته یک Essentia انتشار اخبار. Essentia است که در Duluth در مورد استخدام 14,500 مردم در مینه سوتا و ویسکانسین و داکوتای شمالی.

حتی به عنوان Essentia آماده برای افزایش COVID-19 نظام بهداشت و سلامت را تجربه کرده است “شدید اختلال در خدمات” انتشار خبر توضیح داد.

Essentia پروژه های 20-40 ٪ کاهش در درآمد به دلیل همه گیر-مربوط به کاهش در حجم کلی بیماران مبتلا به آن گفت.

کسانی که قرار داده شده در مرخصی خواهد بود قادر به نگه داشتن خود بیمه درمانی برای کوتاه مدت با توجه به انتشار اخبار. آنها همچنین می توانید زمان تعطیلات و یا زمان پرداخت کردن برای کاهش تاثیر مالی. آنها می توانند درخواست برای مزایای بیکاری.

کاهش در حجم نشان دهنده تعویق افتادن اعمال جراحی الکتیو و روش بسته شدن برخی از کلینیک ها و به تعویق افتادن روال قرار ملاقات هر دو به سرعت گسترش ویروس و حفظ تجهیزات حفاظت شخصی که مورد نیاز خواهد بود در صورت افزایش بیماران انتشار خبر توضیح داد.

Essentia سلامت بزرگترین کارفرما در دولوت. مالی تشکیل پرونده توسط شهر دولوت در ماه ژوئیه گذشته نشان داد که Essentia شاغل 6,569 کارگران در شهرستان در سال 2018 — 11.11% از این شهر به طور کلی نیروی کار است. سنت لوک دوم بود با 2,051 کارکنان.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از گذاشته شدن کارگران در Northland.

Essentia است که نه تنها مراقبت های بهداشتی کارفرما به قطع در آن نیروی کار در میان COVID-19 اختلال. هفته گذشته سنت لوک اعلام کرد که تا به حال گذاشته شدن هفت نفر از کارکنان و کاهش ساعت برای دیگران.

روز دوشنبه نیوجرسی بیمارستان خواسته کارکنان به طور داوطلبانه قبول اخراج WCAU-تلویزیون در فیلادلفیا گزارش شده است. واشنگتن سلامت سیستم در پنسیلوانیا اعلام کرد اخراج در هفته گذشته اگر چه تعداد نبود منتشر شد.

اگر چه اخراج در سیستم های بهداشتی در زمان از یک بیماری همه گیر به نظر می رسد ممکن counterintuitive, Duluth, مقامات بهداشتی باید توضیح داد که منطق پشت آن در سال های اخیر, اخبار, کنفرانس ها.

“ما در حال تلاش برای صرفه جویی در منابع ما گفت:” دکتر جان Pryor جمهور Essentia را در شرق بازار در هفته گذشته. “اگر ما مجبور به پرداخت پول مردم را به مراقبت از مردم هنگامی که ما واقعا باید یک موج است که برای رفتن به یک مشکل است.”

هر دو سیستم های سلامت هستند و در این میان توسعه مجدد پروژه در مجموع 1 میلیارد دلار بیش از چند سال آینده در دولوت پزشکی منطقه است.

مقامات هر دو ابراز تاسف در مورد کاهش.

“تصمیم به تمرکز عملیات ما برای آینده COVID-19 خروش دشوار است چرا که ما عمیقا قدردانی از کمک های همه ما Essentia همکاران” گفت: دکتر دیوید هرمان Essentia مدیر عامل در انتشار اخبار. “ما می دانیم و پشیمانی مشکلات این عدم اطمینان را در ما همکاران و خانواده های آنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im