VANCOUVER, British Columbia — همه اما از دست رفته در اردک’ clunker از یک 6-0 از دست دادن پنج شنبه به شعله کلگری در هوندا مرکز یکی بود تعداد قابل توجهی در خط بعدی به جناح راست Troy تری نام در نمره نهایی ورق. در واقع دو وجود دارد قابل توجه آمار در آن خط.

یکی از اولین بود و نه تحت دسته برای عکس در هدف.

دوم صفر در ستون اهداف و کمک.

تری می تواند در سمت چپ این عرصه احساس عصبانی سر در گم و نا امید.

اگر او در هر یک از کسانی که همه چیز در او نیست آن را نشان داده است.

“من فکر می کردم (پنج شنبه) یکی از بهترین بازی ها از نظر دانستن زمانی که به ساقه و زمانی که به تصویب” او گفت:. “وجود دارد چیزهایی که شما نیاز به سعی کنید از بازی و این یکی از آنها است. فقط سعی کنید به نگه داشتن انجام است. من فکر می کنم اگر من در حفظ و قرار دادن نه عکس من شروع به ثمر رساند در برخی از نقطه.”

اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت که او خوشحال بود برای دیدن تری درایو مقابله با ضربه به این ارتفاعات با شکوه خود را نجومی بالا از پنج مجموعه تنها چهار روز قبل از آن در طول 3-2 پیروزی بر Buffalo Sabres. Eakins نیز خوشحال بود به تماشای تری کنترل بازی برای تمدید امتداد.

“نکته مهم برای من این است که او را بیش از همه pucks,” Eakins گفت. “شما او را دیدم ساخت چهار یا پنج نقش های متفاوت. شما او را دیدم شوت جن از سه یا چهار حوزه مختلف. او انشعاب. او یک تسویه حساب یک ترفند. او را بر جن و او رقابتی در گرفتن آن را به عقب.

“او تا به حال یک شب خوب (پنج شنبه) در شب.”

وجود دارد یک کمی سکسکه.

او نه نمره.

نه اردک خالی و تنها برای سومین بار در این فصل است.

تری, 22, دارای چهار گل و هشت پاس گل در 42 بازی در 2019-20.

اردک’ مجموع 146 اهداف این فصل بود NHL سوم-بدترین رفتن به شنبه.

“راستش من سعی می کنم به آن شلیک با هدف” تری گفت: در طولانی خود ارزیابی. “من تا به حال جن زیادی بود و من حق تصمیم گیری است. من فکر می کنم من هنوز هم می تواند شلیک کنید کمی زودتر. من فکر می کنم من می توانستم 14 عکس اگر من می خواهم که آن را به ضرب گلوله یک کمی زودتر و یا هر آنچه در آن بود.

“من فکر نمی کنم آنها بد عکس. من فکر می کنم آنها خوب عکس. وجود دارد یک زمان خوب به ساقه جن. من فقط فکر می کنم من نیاز به تحمل پایین و قرار دادن آنها در نقاط که در آن دروازه بان نمی تواند آنها را ذخیره کنید. آن را به نقطه که در آن شما ببینید من ایجاد.

“اما این به آن معنا نیست که هر چیزی اگر من به ثمر رساند. من فقط تلاش برای ماندن با آن و می دانیم که از آن خواهد آمد. من نوع انتظار برای آن را کلیک کنید. این goalies باید بگویم اگر آن را می رود در شبکه بیش از حد. من فکر نمی کنم آنها بد عکس. من به کار را از طریق این.”

Eakins نیست نا امید در تری را بازی کند.

“من فکر می کنم او واقعا خوب” Eakins گفت. “آن را مانند او در دور اول پیش نویس انتخاب کنید. مانند او پایین بود کمی پایین تر (انتخاب شده در دور پنجم و 148th به طور کلی در سال 2015). من فکر می کنم او در آینده ، اگر شما نگاه کنید به پیش نویس و جایی که او گرفته شده بود او را به انجام خوبی است.”

DESLAURIERS RE-نشانه

اردک دوباره امضا جناح چپ Nicolas Deslauriers به دو فصل $2 میلیون تمدید قرارداد خواهد کرد که نگه داشتن او در مدرسه از طریق 2021-20 فصل یک پاداش برای بازی در نقش خود به عنوان یک چهارم خط انرژی بازیکن بسیار خوبی در این فصل است.

Deslauriers 28 ساله دارای دو اهداف و کمک پنج به علاوه یک حرفه ای-بالا 80 پنالتی در دقیقه 45 بازی این فصل با اردک اول خود را پس از آنها به دست آورد او در ماه ژوئن گذشته 30 از Montreal Canadiens در ازای یک پیش نویس دور چهارم انتخاب کنید.

در بسیاری از Deslauriers, مرکز, Derek گرانت و جناح راست کارتر Rowney تشکیل داده اند اردک ترین قابل اعتماد در خط. اعطای حرفه ای-13 اهداف و Deslauriers و Rowney به کار گرفته اند بسیاری از کمتر فریبنده وظایف چک کردن و کشتن مجازات است.

Deslauriers شده است یک جنگنده بی باک ، برای مثال او مبارزه زک رینالدو از شعله های آتش در تلاش برای لرزش از اردک از اولین دوره افسردگی شنبه, زمانی که آنها سوار 4-0 مسیر خود را به وسیع ترین حاشیه از شکست این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im