• شعله های آتش’ الیور Kylington سمت چپ هل اردک’ Devin ساحل در اولین دوره از پنج بازی در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Calgary Flames مرکز الیاس Lindholm, راست, نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Calgary Flames مرکز Mikael Backlund جشن پس از به ثمر در برابر Anaheim Ducks در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Calgary Flames جناح چپ میلان Lucic تلاش می کند به نمره برابر Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • اردک goaltender جان گیبسون به نظر می رسد در پس از اجازه می دهد یک هدف در اولین دوره از پنج بازی در برابر شعله کلگری در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Anaheim Ducks defenseman Hampus Lindholm, راست, واکنش نشان می دهد پس از یک هدف توسط Calgary Flames مرکز Jankowski, سمت چپ, در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Calgary Flames goaltender کم تالبوت بلوک یک شات Anaheim Ducks جناح چپ ریکارد Rakell در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Calgary Flames مرکز Mikael Backlund, راست, جشن هدف خود را به عنوان Anaheim Ducks جناح چپ ریکارد Rakell اسکیت کردن در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Calgary Flames goaltender کم تالبوت راست بلوک یک شات Anaheim Ducks جناح راست Troy تری در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Mikael Backlund #11 Calgary Flames نمرات چوگان از پشت سر هدف در برابر رایان میلر #30 از Anaheim Ducks در دوره دوم از یک بازی در مرکز استیپلز در فوریه 12 سال 2020 در لس آنجلس ، (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Calgary Flames مرکز Mikael Backlund سمت چپ نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Mikael Backlund #11 Calgary Flames است تبریک گفت و پس از به ثمر رساندن گل در اولین دوره از بازی مقابل Anaheim Ducks پنج شنبه شب در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • دیلون Dube #29 از Calgary Flames اسکیت با جن گذشته دفاع از جاش منسون #42 از Anaheim Ducks در طول دوره دوم در روز پنج شنبه شب در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • جانی Gaudreau #13 از Calgary Flames شاخه جن در رایان میلر #30 از Anaheim Ducks در طول دوره دوم در روز پنج شنبه شب در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • میلان Lucic #17 از Calgary Flames چک برندان Guhle #2 از Anaheim Ducks در طول دوره دوم در روز پنج شنبه شب در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Anaheim Ducks مربی ساعت در سومین دوره از این تیم 6-0 دست دادن به شعله کلگری در NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks goaltender رایان میلر واکنش نشان می دهد پس از یک هدف توسط Calgary Flames مرکز Jankowski در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Calgary Flames مرکز Jankowski دوم از سمت چپ جشن هدف خود را در برابر Anaheim Ducks در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. (AP Photo/کریس کارلسون)

آناهایم — یک توالی خلاصه تا اردک’ 6-0 دست دادن به شعله کلگری در روز پنج شنبه شب در هوندا سنتر.

اردک شارژ کردن یخ بر روی یک سه بر یک شکست در اواخر فاجعه دوره اول امید این خواهد بود که لحظه ای آنها می تواند بازگشت به بازی پس از آنها ازمایش کرده 3-0. جناح چپ ریکارد Rakell زخم به از بند باز کردن یک شات از بالا اسلات به عنوان طرفداران لبه رو به جلو در صندلی های خود.

در نهایت چیزی برای تشویق ؟

نوچ.

Rakell را چوب خرد و نخست به ثمر رساند شانس چپ چپ رفت.

ثانیه بعد در انتهای دیگر از یخ و شعله های آتش defenseman علامت Jankowski ضرب و شتم جان گیبسون با یک شات از محیط ساخته شده است که آن را 4-0 در 19:05 از افتتاح دوره است. هر چه شانس اردک بود از صف آرایی ناپدید شد به جن شناور گذشته گیبسون دستکش.

طرفداران تشکر.

به زودی به اندازه کافی اردک’ پنج امتیاز بازی خط (3-0-2) گرفته شده.

“گرفتن پایین که در دوره اول بود و نه برای ما خوب است” اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت. “ما یک تیم هستیم که به بیرون می آیند و دریافت که هدف اول و اگر ما نمی توانیم که برای اولین بار یکی از ما قطعا نمی تواند توسط دو یا سه دلیل شانس پرواز به طور مستقیم در راه های دیگر برای ما است.

“ما یک تیم هستیم که به چالش کشیده به نمره اهداف. آنچه که بدان معنی است که ما باید در نقطه سمت راست دور, دفاعی و به یک مرد. و که شامل تمام سنین در تیم ما نه فقط بچه های جوان ما صحبت های زیادی در مورد اما جانبازان ما باید خیلی بهتر از آنها امشب.”

گیبسون مواجه 16 عکس و مجاز چهار گل در اولین دوره بازده به رایان میلر برای شروع یک حرکت رحمت اگر تا کنون وجود داشت. الیاس Lindholm, Mikael Backlund و الیور Kylington تا به حال بنا این شعله های آتش به یک 3-0 منجر قبل از Jankowski از آن ساخته شده 4-0.

نیکولاس Deslauriers’ مبارزه با شعله های آتش مرد سخت زک رینالدو در متعاقب آن faceoff پس از Kylington هدف رو طرفداران خود به, پا, اما آن را کمی برای گرفتن اردک در حال حرکت در مسیر درست است. که می تواند آنها را کمی راست در اولین بازی از روز سه شنبه ترساندن سلامت شامل St. Louis Blues’ جی Bouwmeester.

در نظریه اردک باید خوب استراحت پس از بازی روز سه شنبه به تعویق افتاد با 7:50 باقی مانده در اولین دوره پس از Bouwmeester دچار یک قسمت قلبی در حالی که نشسته در Blues ” نیمکت در طول یک تلویزیون ایست.

شعله های آتش شده و از دست رفته به پادشاهان در روز چهارشنبه در مرکز استیپلز. به جای در حال اجرا بر روی گازهای پنج شعله های آتش ظاهر می شود دوباره جوان شده. آنها تا به حال پرش بیشتر و بیشتر فرصت طلب تیم سرمایه گذاری در اردک’ بسیاری از misplays در مقابل گیبسون.

میلر مورد آزمایش قرار گرفت در دقیقه باز, توقف جانی Gaudreau کینگ و خاموشی شعله های آتش تا Backlund به ثمر رساند و در کوتاه دست جدایی طلب به آن را 5-0 در 16:46 از دوره دوم. اردک outshot شعله های آتش توسط 18-11 در دوم اما آنها تا به حال هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن است.

اردک بازی بدون defenseman اریک Gudbranson و جناح راست Ondrej Kase برای دومین بازی متوالی. Gudbranson دچار نامشخص بالای بدن آسیب در اردک’ از دست دادن به تورنتو افرا برگها در فوریه. 7. Kase آمد پایین با علائم شبه آنفولانزا پس از همان بازی است.

نه می تواند به نجات اردک از خود را اگر آنها بازی کرده بود روز شنبه ،

گیبسون احتمالا باید به کار گرفته Lindholm را ضربه بزنید-در از نزدیکی راست هدف پست اما جن trickled گذشته پای چپ خود را. اردک defenseman Hampus Lindholm گردش منجر به Backlund هدف. گیبسون نمی بینم Kylington هدف با میلان Lucic غربالگری دروازه بان.

Jankowski شات احتمالا باید به کار گرفته شود.

Backlund دوم هدف از این بازی چیزی از زیبایی بود. او برگزار شد یک فشار Rakell او به عنوان skated نسبت میلر خالص و برداشته backhanded شات گذشته دروازه بان شانه چپ آن را 5-0 و دست اردک خود را بزرگترین کسری از یک 6-1 دست دادن به نشویل شکارچیان در Oct. 22.

Jankowski از آن ساخته شده 6-0 سوم با دوم خود را از بازی.

کلگری دروازه بان کم تالبوت ساخته 44 موجب صرفه جویی برای اولین shutout این فصل است.

“بسیاری بود که احتمالا از خارج و نه به اندازه کافی از داخل” اردک مرکز آدم Henrique گفت: از اردک’ 44-32 استفاده در عکس در هدف. “شما باید برای پیدا کردن یک راه بهتر از آن قطعا. من فکر می کنم آن همه خود وارد اشتباهات بازی نمی, نوع, چگونه ما شده بود از اواخر سال. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای دفن برخی از فرصت ها. ما باید به نوبه خود صفحه و پاسخ رفتن در جاده ها است.”

اردک صورت Canucks روز یکشنبه در ونکوور و شعله های آتش در روز دوشنبه در کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im