اردک حاضر به پیوستن به پادشاهان در اقیانوس آرام بخش انبار

لس آنجلس >> این “آزادراه Faceoff” تا به حال کم ریسک شنبه در مرکز استیپلز به عنوان یک 3-1 پیروزی برای اردک ها را کمی بیشتر از حفظ پادشاهان ” تنها در اختیار داشتن آخرین جایی در اقیانوس آرام را بدست آورد.

پادشاهان برنده خواهد رفت این دو تیم به یک امتیاز کراوات. اما قبل از آن یک نبرد در زیرزمین این رقابت شده بود یک رویارویی بین دو تا از NHL تیم های برتر. آن را به اوج خود در سال 2014. سپس آنها مربع خاموش در ورزشگاه طفره زن در اولین بازی در فضای باز در کالیفرنیا و بعد آنها را در ملاقات شدید هفت بازی دوم دور حذفی سریال که فرستاده پادشاهان به خود دوم جام استنلی.

جناح چپ Max جونز, مرکز درک گرانت و defenseman یعقوب لارسون به ثمر رساند برای اردک به آنها هدف خود را از چهارم به جلو خط و دیگری از سوم دفاعی جفت شدن. جناح راست تایلر Toffoli به ثمر رساند برای پادشاهان.

رایان میلر به دست آورده و برنده با چرخش به دور 45 عکس در حالی که جاناتان سریع متوقف 25 28 اردک مناقصه.

“او غیر واقعی است. او به نظر می رسد مانند 25 سال, دارد امشب,” گرانت گفت: از 39 ساله میلر. “آنها پرتاب بسیاری از pucks در net. کسانی که به سختی برای یک دروازه بان به خصوص از زوایای عجیب و غریب. او کنترل همه آنها به خوبی و نمی دهد آنها را به هر گونه شانس دوم در آنها است که سخت به انجام است.”

میلر به دست آورده حرفه پیروزی شماره 384 قرار می گیرد که او را به یکی خجالتی از مایک ورنون برای 15 در NHL تمام وقت حرفه ای برنده لیست.

آناهایم darted به 9-2 شات استفاده کمتر از شش دقیقه به بازی. در نهم شات جونز’ پشت دست ضربه زدن به ضرب گلوله به آنها 1-0 شود. سام جراحی تغذیه جونز از پشت net. جونز رسیده پادشاهان’ آستان unmolested پس از یک شکست خورده روشن و تقلا چپ پادشاهان از جمله defenseman بن هاتن از موقعیت.

اولین دوره تا به حال یک سرعت سریع اما هیچ بیشتر به ثمر رساند.

نزدیک به سه ساعت به دومین دوره اعطای مخفیگاه آنان را در پر جنب و جوش مچ دست به ضرب گلوله توسط defenseman کم فاولر به دو اردک’ منجر شود. هدف این بود گرانت 11th قرار داده و او را به یکی خجالتی از حرفه ای بالا است.

اعطای نزدیک به اضافه یک گل دوم shorthanded اما نمی تواند کاملا کنترل جن بافی در حالی که به جلو از net.

اردک بازی کرده بود شب قبل در از دست دادن به Tampa Bay Lightning ذره اهمیت یک شروع خوب است.

“ما شروع به پریدن کرد در جرم در بازگشت به عقب. آن را همیشه خوب به آن طرف از چیزهایی که در نیمه اول از بازی” میلر گفت.

در همین قدرت بازی Hutton آمار ارسال و پادشاهان آمد تا با چیزی از وقت خود را با اضافی اسکیت باز.

ثابت شده است که هزینه به عنوان آناهایم به ثمر رساند به عنوان به زودی به عنوان پادشاهان رسیده حتی قدرت است. لارسون ارسال یک شوت از گوشه سمت چپ حمله منطقه را از طریق ترافیک و به سمت دور از خالص به اضافه کردن به آناهایم مزیت.

“ما شروع قطعا خوب نیست من فکر کردم ما رو بهتر در نیمه دوم دوره اول و پس از آن ما گرفتار شدم snoozing در دوره دوم” پادشاهان کاپیتان Anze Kopitar گفت.

بیشتر شور و هیجان برای جمعیت خانه آمد زمانی که پادشاهان defenseman Kurtis MacDermid و اردک جناح چپ نیکلاس Deslauriers کردن مربع در یک مسابقه برگشت از مبارزه خود را در آناهایم در دسامبر. 12.

Toffoli گل غیر معمول با هدف 2:39 چپ در وسط دوره. او اجازه پرواز knuckling شات از سمت راست دایره است که از طریق میلر دقت و به آرامی trickled به شبکه پشت سر او. آن را در ابتدا چشم پوشی کردن برای مشکوک goaltender دخالت اما بر شمارش نقد و بررسی فیلم.

اردک اب و هوای یک سوم دوره فشار بود که نسبتا معمولی از پادشاهان’ تلاش در اواخر موج در این فصل است. بر خلاف آنها موثر تجمع در آریزونا شنبه پادشاهان بازگشت به یک شات-سنگین خطر-نور تلاش هر چند آنها را آزمایش میلر به طور متناوب. آنها را به ضرب گلوله اردک 18 به 4 در دوره سوم اما موفق نه هدف و نه به خصوص خانم نزدیک میان آنها از جمله در طول نزدیک به چهار دقیقه از عمل با سریع کشیده برای ششم اسکیت باز.

“(شانس بودند) خوب و بد, اما بدیهی است که به اندازه کافی خوب نیست به نمره. من نمی تواند پاسخ دهد که با گفتن آنها بسیار عالی” McLellan گفت. “من می توانم با دوره سوم برای من این بود آغاز و عدم شدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر