اردک به یاد بیاورید goaltender آنتونی Stolarz از سن دیگو مرغان از اهل

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

آناهایم — با پشتیبان goaltender رایان میلر هنوز بیمار و قادر به بازی اردک احضار آنتونی Stolarz از سن دیگو مرغان از این فقط به عنوان جان گیبسون پشتیبان برای روز یکشنبه بازی در برابر شیاطین نیوجرسی در هوندا سنتر.

میلر بیش از حد بیمار به نشستن روی نیمکت برای اردک’ پیروزی جمعه بیش از پیتسبورگ پنگوئن و آن را بعید است که او می تواند در سمت چپ اتاق پانسمان به جای گیبسون اگر او تا به حال شده است مورد نیاز است. اردک را مجبور به تبدیل به یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان اگر گیبسون صدمه دیده بود.

گیبسون ساخته شده آن را از طریق بازی روز جمعه صدمه ندیده توقف 28 عکس در 3-2 پیروزی.

به جای وسوسه انگیز سرنوشت یکشنبه اردک به یاد می آورد Stolarz که backstopped این مرغان پیروزی جمعه بیش از استاکتون. Stolarz است موجب مرغان’ موج اخیر در AHL را آرام بخش جدول رده بندی, رفتن 11-2-2 با 2.32 اهداف-برابر میانگین در گذشته 15 شروع می شود.

به طور کلی Stolarz است 21-12-5 با 2.65 اهداف-برابر میانگین و .922 صرفه جویی در صد در 38 ظاهر با مرغان در این فصل است.

“ما باید یک بیت از یک اشکال در حال اجرا را از طریق آن اتاق در حال حاضر گفت:” اردک مربی تیم دالاس Eakins که یکی از قربانیان از یک ویروس است که او را نگه داشته و از انجام تمرین شنبه در پارک بزرگ یخ. “(میلر) نیست و احساس بزرگ است.”

Eakins دریافت کرده است درخشان گزارش به تازگی در مورد Stolarz standout بازی در سن دیگو است که نقل مکان کرد و در یک نقطه از چهارمین و آخرین حذفی نقطه در اقیانوس آرام و در عرض چهار امتیاز مقام اول را در به طور فزاینده ای تنگ postseason مسابقه.

“او شده است خون زندگی است که تیم هاکی پایین وجود دارد” گفت: Eakins از Stolarz, 26, که امضا دو فصل $1.5 میلیون رایگان-عامل قرارداد در ماه ژوئیه گذشته 2. “او بازی بسیار خوبی است. او شده است یک کلید دندانه دار در موفقیت خود را.”

Eakins نمی تواند می گویند که میلر ممکن است صدا به اندازه کافی برای پیوستن به اردک برای دو-بازی سفر به بازی Chicago Blackhawks در روز سه شنبه و بهمن کلرادو در روز چهارشنبه. این امکان وجود دارد Stolarz می تواند شروع یک از این دو بازی. گیبسون ششمین متوالی شروع به یکشنبه.

فهرستی از حرکت (بخش 2)

اردک همچنین به یاد می آورد Jani Hakanpaa از سن دیگو به تقویت خود بیمار دفاعی سپاه. مخفی فاولر نشسته برای ششمین بازی به دلیل نامشخص پایین بدن آسیب است. اریک Gudbranson (بالاتنه) بازی نمی کند و برای 10 بازی. Hampus Lindholm (بالاتنه) از دست رفته خود را در بازی دوم.

Hakanpaa دارای یک هدف و 12 پاس گل در 47 بازی با مرغان.

هیچ جدول زمانی برای بازگشت به ترکیب هر یک از این سه بازیکن مصدوم.

به روز رسانی جزئی

جناح راست Troy تری به ثمر رساند و دو بار به تجمع مرغان به 4-3 اضافه کاری پیروزی شنبه بیش از سن خوزه, اولین اهداف از او فرستاده شده بود به سان Diego سه شنبه گذشته برای کمک به اتهام خود را به سمت برگشتی. حداکثر Comtois به ثمر رساند برنده در OT.

“من فکر می کنم آن را احتمالا کمی بیشتر, احساس خوب, برای او که او می شود در برگه نمره” سن دیگو مربی کوین Dineen به خبرنگاران گفت: در مورد تری دو سوم دوره اهداف است. “من فکر می کنم او برای ایجاد برخی از جرم. من یک تصمیم در دوره سوم که من که قرار بود برای قرار دادن آن بر روی شانه های او وجود دارد.

“من به او یک سطل بار از زمان یخ و او پاسخ داد: خیلی خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de