اردک صاحبان منظور کاهش حقوق و دستمزد برخی از کارکنان اما بدون اخراج و یا furloughs

با اردک idled و هوندا مرکز خالی کارکنان تمام وقت این تیم و آن عرصه داشته اند کمی کار را به انجام در طول شیوع کروناویروس که متوقف حرفه ای کنسرت ها و رویدادهای دیگر در سراسر جهان در اواسط ماه مارس.

به عنوان یک نتیجه, حقوق, برخی از تیم ها و عرصه پرسنل خود را کاهش 20 تا 25 درصد برای حدود شش ماه کارکنان مطلع شدند دوشنبه در نامه ای از هنری و سوزان Samueli صاحبان اردک و هوندا مرکز. وجود خواهد داشت بدون اخراج و یا furloughs اما.

کارکنان درآمد $75,000 یا بیشتر خواهد شد که خود را قطع پرداخت اما کسانی که کمتر از این رقم خواهد خود را حفظ کامل حقوق با توجه به یک اردک سخنگوی. این حرکت همچنین به درخواست اعضای هیات سان دیگو مرغان, اردک’ AHL تیم و میدان از جمله پارک بزرگ یخ.

وجود حدود 500 کارمند تمام وقت از اردک و مرغان, هوندا مرکز و میدان.

این Samuelis اعلام مارس 2 که تمام وقت کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت از طریق ژوئن 30, اگر چه نیست که انتظار می رود تمدید شود پس از اردک’ نهایی به طور منظم فصل بازی برای 2019-20 نخواهد بود ساخته شده و هیچ کنسرت برنامه ریزی شده برای بقیه تقویم سال.

اردک به حال 11 بازی باقی مانده از جمله پنج, صفحه اصلی, تاریخ, وقتی NHL معلق بازی مارس 12. لیگ برنامه به ادامه بازی به صورت تنها 24 تیم در جدول رده بندی – 12 در هر کنفرانس در تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد. اردک نمی شد در میان 24 تیم است.

NHL نشده تعیین تاریخ برای 2020-21 فصل برای شروع اگر چه گزارش شده است که کمیساریای گری Bettman می خواهم آن را به شروع زمستان بازی کلاسیک Jan. 1 هدف زمینه در مینیاپولیس. در آن صورت اردک خواهد بود طرد برای نه ماه قبل از از سرگیری بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de