اردک’ اندرو Kase شیوه اما معلوم نیست که او به بازی دوباره

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

ارواین — جناح راست Ondrej Kase skated بر روی یخ با پوشیدن لباس قرمز و بدون تماس نیوجرسی برای روز شنبه تمرین در پارک بزرگ یخ پیوستن به هم تیمی های خود برای اولین بار پس او مجبور شد از اضافه کاری دست دادن به تورنتو افرا برگها در فوریه. 7 دلیل ضربه به سر.

Kase بعد گفت که او احساس خوب و مشتاق به بازگشت به اردک’ صف به زودی. او نمی تواند می گویند که هر چند. او همچنین نمی بحث در مورد بیماری خود را در جزئیات پس از مشاوره با یک عضو از اردک’ رسانه های روابط کارکنان قبل از گرفتن سوال از خبرنگاران.

جزئیات دشوار بوده است به ذهن Maple Leafs defenseman جیک Muzzin elbowed Kase در سر در سومین دوره از اردک’ 5-4 OT دست دادن در تورنتو مجبور Kase به نیمکت و سپس اتاق پانسمان. Kase در دسترس نیست به صحبت با خبرنگاران تا پس از پنج عمل است.

رسما اردک ذکر شده اند Kase به عنوان مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. او نشسته یکشنبه برای پنجمین بازی متوالی (و نه از جمله Feb. 11 به تعویق افتاد بازی برابر St. Louis Blues) پس او گفت: به بیرون کشیده شده اند توسط پزشکان پس از Feb. 7 بازی.

آن باقی مانده است به تعیین پنج شنبه که آیا Kase می تواند در بازی روز جمعه در برابر Colorado Avalanche در هوندا سنتر. اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت: از Kase انتظار می رود بازگشت به صف “من نمی خواهید برای دریافت جلوتر از خودم اما این است که رفتن به سریع است.”

Eakins گفت: او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از Kase بر روی یخ و آنچه که او شنیده ام از او را پس از آن.

“او نگاه بزرگ در خارج وجود دارد” گفت: Eakins از Kase که تا به حال هفت گل و 16 پاس گل در 49 بازی قبل از او در کنار. “اگر آنها در حال اسکیت روی آنها در حال گرفتن بسیار نزدیک است. او نگاه بزرگ در خارج وجود دارد. من به او صحبت کرد و او احساس کردند به طوری که یک نشانه است.”

Eakins گفت: کامل-تماس با ما تمرین خواهد بود گام بعدی برای Kase.

“هر زمان که یک مرد می آید و از هر چیزی که شما می خواهید به نگه داشتن چشم در آنها در عمل” گفت: Eakins. “شما نوع اجرا آنها را بالا و پایین خطوط مانند ما (پنج شنبه). حتی اگر ما تا به حال کمی از فشار خارج وجود دارد (پنج شنبه با تماس با دریل) که گام بعدی خواهد شد.”

فاولر نشسته دوباره

Defenseman کم فاولر نیست تمرین روز شنبه پس از نشستن اردک’ 4-1 از دست دادن به Florida Panthers روز چهارشنبه در هوندا سنتر به دلیل نامشخص پایین بدن آسیب است. فاولر وضعیت برای بازی روز جمعه در برابر بهمن نامشخص است.

فاولر مرکز آدم Henrique و جناح راست کارتر Rowney تنها اردک به بازی تمام 59, بازی رفتن به چهارشنبه. فاولر محدود بود به تنها 59 بازی فصل گذشته پس از درد و رنج صورت شکستگی که نیاز به عمل جراحی و پس از او زده توسط یک جن در یک بازی.

Eakins تا به حال فقط شش سالم defensemen در دسترس برای بازی روز چهارشنبه با اریک Gudbranson هنوز کنار نامشخص بالای بدن آسیب است. Gudbranson مجروح شد در همان Feb. 7 بازی مقابل تورنتو است که در آن Kase صدمه دیده بود. Gudbranson در مجروح رزرو.

MINOR LEAGUE گزارش

مدیر کل باب موری می تواند جابهجا برندان Guhle حداکثر جونز یعقوب لارسون, سام جراحی و تروی تری به سن دیگو مرغان در NHL تجارت مهلت روز دوشنبه به منظور آنها را واجد شرایط برای اهل برگشتی. موری پس از آن می تواند به یاد بیاورید و آنها را در آنچه شناخته شده به عنوان یک کاغذ معامله.

این مرغان پیشرفته به کنفرانس غرب فینال کلدر جام حذفی فصل گذشته اما آنها از خواب بیدار شد دوشنبه برای پیدا کردن خود را دو امتیاز از چهارمین و آخرین حذفی نقطه در اقیانوس آرام را بدست آورد. این مرغان را sizzled به تازگی به دست آوردن امتیاز 10 از 11 بازی گذشته خود.

Kiefer شروود به ثمر رساند دو گل در سن دیگو 3-2 پیروزی بر استاکتون در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>