اردک از دست دادن به Panthers خود, دوم راست, بدون زرق و برق شکست

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

 • اردک مرکز Derek, Grant, چپ, و, Florida Panthers defenseman هارون Ekblad نبرد برای جن در اولین دوره از بازی روز چهارشنبه در هوندا سنتر. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • مکنزی Weegar #52 از Florida Panthers چک Nicolas Deslauriers #20 از Anaheim Ducks در طول دوره از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • حداکثر جونز #49 از Anaheim Ducks واکنش نشان می دهد پس از به ثمر رساندن گل در اولین دوره از بازی مقابل Florida Panthers در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • جاش براون #2 و سرگئی Bobrovsky #72 از Florida Panthers دفاع در برابر حداکثر جونز #49 از Anaheim Ducks در طول دوره از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • نیک Ritchie #37 Anaheim Ducks منحرف, یک شات در هدف به عنوان سرگئی Bobrovsky #72 از Florida Panthers دفاع در طول دوره از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • یعقوب لارسون #32 از Anaheim Ducks انشعابات دفاع از فرانک Vatrano #77 و آنتون Stralman #6 از Florida Panthers در طول دوره از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • یاکوب Silfverberg #33 Anaheim Ducks به نظر می رسد در در نا امیدی در اولین دوره از بازی مقابل Florida Panthers در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • اردک goaltender جان گیبسون به نظر می رسد به عنوان Panthers رایلی Stillman (61) و Aleksi Saarela (28) تبریک هم تیمی وینسنت Trocheck (21) پس از هدف خود در دومین دوره بازی روز چهارشنبه در برابر اردک در هوندا سنتر. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • جان گیبسون #36 از Anaheim Ducks بلوک یک شات در هدف توسط جاناتان Huberdeau #11 Florida Panthers در دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Florida Panthers مرکز Aleksi Saarela چپ و Anaheim Ducks جناح چپ نیک Ritchie رقابت برای جن در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • اردک goaltender John Gibson, راست منحرف, یک شات به عنوان defenseman Hampus Lindholm, چپ, و, Florida Panthers جناح چپ Jonathan Huberdeau نبرد در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • اردک goaltender جان گیبسون منحرف, یک شات در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر Florida Panthers چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • جان گیبسون #36 یعقوب لارسون #32, Korbinian Holzer #5 و تروی تری #61 از Anaheim Ducks دفاع در برابر دومینیک Toninato #14 و فرانک Vatrano #77 از Florida Panthers در دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Florida Panthers جناح راست برت Connolly چپ و Anaheim Ducks مرکز کارتر Rowney رقابت برای جن در دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • اردک defenseman برندان Guhle چپ و Florida Panthers مرکز Colton Sceviour نبرد برای جن در اولین دوره NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Anaheim Ducks جناح چپ Nicolas Deslauriers سوم سمت چپ سفر بیش از Florida Panthers goaltender سرگئی Bobrovsky سوم از حق او به عنوان جنگ با defenseman رایلی Stillman دوم از سمت چپ در دوره دوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • جان گیبسون #36 از Anaheim Ducks سقوط در بالای فرانک Vatrano #77 از Florida Panthers در دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • جان گیبسون #36 از Anaheim Ducks سقوط در بالای فرانک Vatrano #77 از Florida Panthers در دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • رایان Getzlaf #15 Anaheim Ducks به نظر می رسد در طول دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • مایک هافمن #68 از Florida Panthers برخورد با جان گیبسون #36 از Anaheim Ducks در دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • جان گیبسون #36 از Anaheim Ducks هل مایک هافمن #68 از Florida Panthers در دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • آناهایم, کالیفرنیا – فوریه 19: مکنزی Weegar #52 و هارون Ekblad #5 از Florida Panthers دفاع در برابر نیک Ritchie #37 Anaheim Ducks در دوره سوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • آناهایم, کالیفرنیا – فوریه 19: Derek Grant #38 از Anaheim Ducks به نظر می رسد در طول دوره دوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • آناهایم, کالیفرنیا – فوریه 19: Devin ساحل #29 از Anaheim Ducks اسکیت گذشته دفاع از دومینیک Toninato #14 از Florida Panthers در دوره سوم از یک بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

 • Florida Panthers جناح راست Evgenii Dadonov سمت چپ عبور جن از زانو های خود را در حالی که تحت فشار از Anaheim Ducks defenseman یعقوب لارسون در دوره سوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. پلنگ برنده 4-1. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Florida Panthers مرکز الکساندر Barkov, سمت چپ, جنگ برای جن با Anaheim Ducks مرکز رایان Getzlaf در دوره سوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. پلنگ برنده 4-1. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Florida Panthers defenseman مکنزی Weegar شاخه ها و نمرات خالی خالص در طول دوره سوم NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. پلنگ برنده 4-1. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون می ایستد در هدف به عنوان او می پوشد یک ماسک است که ادای احترام به لس آنجلس لیکرز’ کوبه برایانت در دوره سوم NHL هاکی بازی برابر Florida Panthers چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. پلنگ برنده 4-1. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • Florida Panthers مرکز الکساندر Barkov, مرکز, سقوط او به عنوان حرکت جن در حالی که تحت فشار از Anaheim Ducks مرکز رایان Getzlaf در دوره سوم NHL هاکی بازی چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در آناهایم, کالیفرنیا. پلنگ برنده 4-1. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • آناهایم, کالیفرنیا – فوریه 19: سرگئی Bobrovsky #72 و مایک هافمن #68 از Florida Panthers جشن شکست Anaheim Ducks 4-1 در بازی در هوندا سنتر در فوریه 19 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

آناهایم — اردک همچنان خود را بی دست و پا رقص به سمت NHL تجارت مهلت در نظر گرفتن یک دوم گام به عقب پس از مصرف یک گام به جلو است. خود را dispiriting 4-1 از دست دادن به Florida Panthers روز چهارشنبه در هوندا سنتر بود و دوم خود را فراموش شدنی نمایش در یک ردیف بعد از یکی قوی یکی.

آن باقی مانده است دیده می شود چقدر دیگر اردک’ فهرستی دست نخورده باقی می ماند. قطعا چهار دست دادن همراه با روز دوشنبه 6-4 آمده-از-جلوتر از دست دادن به Calgary Flames می تواند به معنای تغییرات ساخته خواهد شد قبل از دوشنبه آینده مهلت.

نه این که اردک مدیر کل باب موری نبود به دنبال به حرکت می کند و قبل از این تیم آخرین شکست و ذهن شما. موری اعتقاد بر این است به دنبال اضافی پیش نویس میدارد و چشم انداز با چشم نسبت به آینده به عنوان او همچنان خود را در حال انجام بازسازی پروژه.

متوالی ضرر و زیان صرفا تایید تغییرات باید ساخته شود.

این فصل یکی از دست داده.

نزدیک شدن به مهلت اثبات می تواند مانع هر چند defenseman Korbinian Holzer نمی بینم که راه آن پس از اردک کاهش یافت و به 24-29-7 و باقی مانده 13 امتیاز از یک کارت نقطه در یک کنفرانس غرب حذفی نژاد که مدتها پیش آنها را تصویب.

“من در تورنتو قبل از, بنابراین من می تواند در مقابله با تجارت مهلت” Holzer گفت: بازی را از طریق عدم اطمینان از روز و ساعت قبل از روز دوشنبه مهلت. “من شده است (شایعه) معامله 700 بار زمانی که من بازی وجود دارد. آن است که آنچه در آن است. این بخشی از کسب و کار.

“ما واقعا نمی تواند کنترل آنچه اتفاق می افتد به هر حال.”

اردک افتتاح شش بازی homestand بدون خدمات defenseman کم فاولر که خراشیده شد از صف به دلیل نامشخص پایین بدن آسیب است. اردک در حال حاضر نازک در دفاع از خود سپاه با اریک Gudbranson (بالاتنه) کنار برای پنجمین بازی.

فاولر وضعیت برای بازی روز جمعه در برابر Colorado Avalanche نامشخص است.

“آن چیزی که آزار دهنده در او و آن را به یک نقطه بعد از صبح اسکیت که او فقط احساس نمی مانند او می تواند انجام در سطح بالا” اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت. “من می دانم که او از دیدن پزشکان (پنج شنبه شب). من فکر می کنم آن روز-به-روز, اما من نمی خواهم به رسمی که تا زمانی که من صحبت کردن با پزشکان است.”

Eakins حوصلگی خود دفاع جفت را برای عدم وجود فاولر یکی از تنها سه اردک به بازی در تمام 59, بازی رفتن به چهارشنبه. آدم Henrique و کارتر Rowney تنها دیگران را مناسب برای هر یک از تیم خود را به بازی در 2019-20.

پس از یک روز جمعه را به استراحت و بازیابی از یک 5-1 به پیروزی ونکوور کناکز در روز یکشنبه و دوشنبه را از دست دادن به شعله های آتش اردک به نظر می رسید دوباره انرژی خود را در طول صبح اسکیت. آنها همچنین نشان داد هیچ نشانه ای از کندی در باز کردن دقیقه سوم بازی در چهار روز.

Eakins با موفقیت به چالش کشیده که Panthers شد آفساید پاک کردن مایک هافمن هدف است که باید با توجه به Panthers 1-0 شود در ساعت 13:10 از اولین دوره است. پس از بررسی مشخص شد که فلوریدا علامت Pysyk بود و در واقع آفساید و بازی همچنان بدون گل.

حداکثر جونز سپس به اردک 1-0 شود در 16:04 با هم تیمی ریکارد Rakell غربالگری Panthers دروازه بان سرگئی Bobrovsky. پلنگ مقابله با الکساندر Barkov هدف در 19:55 بعد از جاناتان Huberdeau ره عبور Hampus Lindholm در مرکز یخ.

Rakell تا به حال با شکوه شانس برای پایان دادن به خود را در هشت بازی خشکسالی بدون هدف دوستیابی به اردک’ از دست دادن به Tampa Bay Lightning در Jan. 31. اما او نمی تواند مربع تا سست جن و موفق به تبدیل در یک محدوده سعی کنید از نزدیکی راست هدف این پست در اولین دوره است.

سپس درست قبل از جونز به ثمر رساند Henrique آزاد Rakell با یک حلقه برک آوت تصویب در Panthers’ آبی خط. Rakell سعی دستکش جن اما whiffed. فلوریدا defenseman کیت Yandle فقیر پاکسازی تلاش فرود در جونز’ چوب. Rakell هوشمندانه رفت به جلو خالص برای صفحه نمایش دروازه بان.

فلوریدا ساخته شده است یک 3-1 منجر پایان دوم با وینسنت Trocheck و Aleksi Saarela ضرب و شتم جان گیبسون. Trocheck smacked جن که ricocheted کردن شیشه از هوا و به خالص و Saarela در زمان استفاده از مطلوب carom کردن تخته پایان به گل اول خود را NHL هدف است.

مکنزی Weeger مهر و موم معامله با خالی-net هدف ساخته شده است که آن را 4-1 در 17:51 نهایی دوره است.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ در بازی تیم بود که با تعداد زیادی از جرم و اینکه تا 1-0 پس از آن اولین دوره” Eakins گفت. “به رها کردن است که منجر به تنفس بود deflating به حداقل می گویند. با این حال گفت: شما باید به خودتان را انتخاب کنید و دوباره رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>