آناهایم — اردک رفت و برگشت به کسب و کار از بازی هاکی شنبه صبح.

آن آسان نبود.

چگونه می تواند باشد ؟

اردک reconvened برای اولین بار از جی Bouwmeester از St. Louis Blues دچار یک قسمت قلبی در حالی که نشسته در بازدید از تیم نیمکت در طول یک تلویزیون با فاصله 7:50 باقی مانده در اولین دوره از بازی روز سه شنبه در هوندا سنتر.

پرسنل پزشکی احیا Bouwmeester, 36 بود که پس از آن حمل و نقل به UC Irvine, مرکز پزشکی حدود دو مایل دور در نارنجی. بازی به تعویق افتاد و بازیکنان و اعضای کادر برای هر دو تیم آرامش یکدیگر در راهرو خارج اتاق پانسمان.

روز چهارشنبه یک روز برنامه ریزی شده تا برای بسیاری از اردک بازیکنان و مربیان و کارکنان پنج شنبه بود و اولین فرصت دوباره به هم متصل. اردک مربی تیم دالاس Eakins ملاقات با تیم قبل از برگزاری یک صبح اسکیت قبل از پنج شنبه شب بازی در برابر شعله کلگری.

“من فکر می کنم این مهم بود که بحث به این گروه در مورد آنچه اتفاق افتاده است در مورد که در آن ما سر در” Eakins گفت. “زمانی که همه چیز مانند این اتفاق می افتد و ما آن را ببینید یک یادآوری در مورد زندگی است. این یک یادآوری در مورد چگونگی خرده چیزهایی که می تواند به زندگی ما می آیند اگر شما ساکن در آنها و شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما آخرین لحظه در حال آمدن است. بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد آن و سپس ما بر روی یخ.

“از آنجا که آنچه ما انجام می دهیم.”

برای مطمئن شود, Bouwmeester است که یک بازیکن برای یک تیم رقیب اما او به مراتب بیشتر از فقط یک چهره بر روی یخ برای برخی از اردک. رایان Getzlaf مایکل دل Zotto و رایان میلر هر نام Bouwmeester یک هم تیمی در یک نقطه و یا دیگر در طول حرفه خود.

هر بازیکن گفت: او برطرف شد به یاد Bouwmeester به خوبی انجام شد و دریافت مراقبت خوب در نزدیکی بیمارستان. Getzlaf و Bouwmeester شد کانادا هم تیمی های المپیک در سال 2010 و ’14. دلم Zotto و میلر به طور خلاصه با Bouwmeester با بلوز در گذشته است.

“به طور کلی این در ماه گذشته قرار است چشم انداز چگونه ورزشکاران هستند فقط انسان مانند هر کس دیگری و چیزهای اتفاق می افتد در زندگی خود را” Getzlaf گفت: با اشاره به سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن لیکرز افسانه کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر Jan. 26 در کالاباساس.

“(سه شنبه) یک حادثه ناگوار که به کار گرفته شد واقعا خوب است. برای دیدن میزان حمایت همه آن را به عنوان سریع به عنوان آنها بودند. تا آنجا که سفر ما و آنها در یک سفر جاده ای, و این می تواند فقط به عنوان به راحتی رخ داده در اتاق هتل خود را.”

دلم Zotto عضو Blues’ استنلی کاپ قهرمانی تیم پس از اواخر فصل تجارت از اردک به نام Bouwmeester یک “عجایب از طبیعت” از آنجا که چگونه به خوبی کهنه defenseman طول می کشد مراقبت از بدن خود را. اما آن را نیز تأکید چگونه آسیب پذیر هر کس می تواند در هر لحظه است.

“او می تواند آخرین مرد شما می خواهم فکر می کنم که اتفاق می افتد اما این فقط به شما نشان می دهد که این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی” دلم Zotto گفت. “این مایه تاسف است برای دیدن. آن قرار می دهد همه چیز به چشم انداز واقعا گرامی هر روز زندگی می کنند و آن را مانند این می تواند گذشته خود را دلیل این که شما هرگز نمی دانید.”

دلم Zotto ستایش اردک’ کادر پزشکی برای عجله به Bouwmeester کمک و احیای او.

“من پزشک نیستم اما از آنچه من درک می کنم آن می تواند یک ماده از ثانیه یا دقیقه و همه چیز می تواند تغییر بسیار به شدت” دل Zotto گفت. “عالی بود تا ببینید که چگونه به سرعت آنها وجود دارد خارج وجود دارد, به خصوص در یک وضعیت که در آن هر کس دیگری است وحشت در اطراف آنها را.”

میلر نیز بود خدا را شکر برای اقدامات سریع از پرسنل پزشکی. دیدن یک دوست و هم تیمی سابق در پریشانی بود و ناراحت کننده. بعد از همه وجود دارد این است که یک پیوند در میان تمام بازیکنان NHL یک برادری که تقویت آن زمان آنها صرف با هم بر روی یخ و خاموش.

“طرفداران ببینید که چگونه ما رفتن بر روی یخ و در برابر هر یک از دیگر, اما بسیاری از ما (بازیکنان) باید تعامل بیشتر از فقط روی یخ” میلر گفت. “من با جی برای یک بیت از زمان و رو به او را بهتر می دانم و باید با عبور از مسیرهای با او در طول سال ها به عنوان به خوبی.

“بدیهی است که ما نوع جذب می شود آن چیزی که قرار است اتفاق او را در یک جای خوب برای آن را به اتفاق می افتد. پاسخ توسط کارکنان پزشکی در هر دو طرف و خدمه اورژانس قطعا او را نگه داشته و با ما. ما خدا را شکر به آن گروه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im