اردک مرکز درک اعطای نشسته OT دست دادن به وگاس با تجارت مهلت نزدیکی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

 • Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون بلوک یک شات در دوره سوم NHL هاکی بازی برابر وگاس شوالیه طلایی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson, پایین, جشن پس از به ثمر گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson, سمت چپ, نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون برای کلاه ترفند در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی defenseman ژاک Whitecloud سمت چپ عبور در اطراف Anaheim Ducks جناح چپ Max جونز در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks جناح چپ نیک Ritchie, سمت چپ, جشن پس از به ثمر گذشته وگاس شوالیه طلایی goaltender مالکوم Subban در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson جشن پس از به ثمر در دوره دوم NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی goaltender مالکوم Subban راست بلوک یک شات Anaheim Ducks مرکز رایان Getzlaf در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks جناح چپ نیک Ritchie, سمت چپ, نمرات گذشته وگاس شوالیه طلایی goaltender مالکوم Subban nduring دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون راست بلوک یک شات وگاس شوالیه طلایی مرکز پل Stastny در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks مرکز Devin ساحل جشن پس از به ثمر در برابر وگاس شوالیه طلایی در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز پاتریک براون (38) نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز پل Stastny سمت چپ چک Anaheim Ducks defenseman Hampus Lindholm در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز Patrick Brown, راست, جشن با defenseman نیک هولدن سمت چپ پس از به ثمر در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز Patrick Brown, سمت چپ, چک Anaheim Ducks defenseman یعقوب لارسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

آناهایم — اردک مرکز درک اعطای برگزار شد از 6-5 اضافه کاری از دست رفتن یکشنبه به وگاس شوالیه طلایی هوندا در مرکز یک سیگنال روشن مدیر کل باب موری تا به حال حداقل یک در حال بررسی برای ارائه یکی از با ارزش ترین تجارت تراشه قبل از ظهر روز دوشنبه (PST) مهلت.

نبود برخی از آن تیم بودند مناقصه برای خدمات گرانت که دارای یک حرفه ای-بالا 14 اهداف با شش پاس گل در 49 بازی در دوم خود را از روی لئامت دادن با اردک. او واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان agent 1 جولای و می تواند دوباره ثبت نام با اردک اگر او پرداخته است.

اردک هنوز هم تا به حال بازی به بازی دانستن اعطای برگزار شد به عنوان مدیریت دارایی و با این درک است که او می تواند به بازی در جای دیگر به زودی. عدم حضور خود را همراه با دانش است که دیگر معاملات را می توان در آثار ایجاد یک سطح اضطراب در آستانه مهلت.

“شما فقط نمی دانم” اردک مرکز آدم Henrique گفت. “احتمالا وجود دارد خیلی بیشتر است که این مورد صحبت کردیم که ما نمی دانیم و یا شما (خبرنگاران) نمی دانم که شاید پتانسیل یا شاید سود کشش. یا نمی کند. من مطمئن هستم که همه بحث شده است. وجود امکانات بی پایان.

“به عنوان بازیکن مقدار زیادی از آن را خارج از کنترل ما است.”

Henrique و اردک آنچه آنها می تواند به مسدود کردن سریع-با نزدیک شدن مهلت محوری از کسری از 1-0, 3-2 و 5-3 به زور آرام بخش-پیشرو شوالیه طلایی به اضافه کاری قبل از افتادن در درخت روغن قلم تئودور هدف در 3:50 از پنج دقیقه اضافی دوره است.

Henrique به ثمر رساند و دو بار در طول 1:42 در دقیقه پایانی مقررات برای بلند کردن اردک ها به یک 5-5 کراوات تیم پیشرو 22 و 23 اهداف است. او همچنین کمک در هر یک از نیک Ritchie را با دو گل به صورت حرفه ای-بالا چهار امتیاز. ریچی نیز تا به حال دو کمک خود را برای اولین بار چهار نقطه بازی.

ویلیام Karlsson به ثمر رساند سه بار برای Vegas, برندگان پنج متوالی. Karlsson و تئودور در حال سابق اردک. الک مارتینز به ثمر رساند در بازگشت خود را به جنوب کالیفرنیا پس از شوالیه طلایی به دست آورد او در هفته گذشته از پادشاهان.

تئودور هدف پس از اردک’ Ryan Getzlaf سعی پشت-بازگشت پاس در حمله به منطقه بود که برداشت توسط شوالیه طلایی’ علامت سنگ که فرستاده خود را با هم تیمی اسکیت پایین سمت راست به نمره بازی-گل پیروزی را با اردک کامل عقب نشینی است.

اردک’ از دست دادن چهارم خود را در یک ردیف (0-3-1). بر خلاف خود 1-0 دست دادن جمعه به Colorado Avalanche یا خود را 4-1 شکست برابر Florida Panthers, اما آنها نشان دادند که برخی از مبارزه و پاداش بودند با اواخر تجمع و یک نقطه در جدول رده بندی.

“ما ساخته شده می تواند یک انتخاب زمانی که آن رفت به 5-3,” اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت. “ما می تواند را انتخاب کرده اند تا از طریق آن دریافت کنید و شروع به فکر کردن در مورد بازی بعدی ما و یا ما می توانید انتخاب کنید به حفاری و مبارزه در. خوب در این گروه برای ساخت حق انتخاب است.”

اردک توانایی به اسکیت بازی کردن به جلو از شبکه امن ریباند و امتیاز از محدوده نزدیک نیز متفاوت از گذشته خود دو بازی. Devin ساحل به ثمر رساند در یک انحراف و هر یک از Ritchie و Henrique اهداف بودند در اطراف مالکوم Subban خالص.

“من فکر می کردم ما خیلی خوب کار تمام بازی گرفتن خالص و عمیق (در شوالیه طلایی’ منطقه” ساحل گفت. “این خوب بود برای به دست آوردن پاداش با کسانی دوم-شانس و فرصت است. این چیزی است که ما شده ایم به دنبال و تمرین.”

سرعت بازی از کوره در رفته بود اما اردک موفق به نگه داشتن و حتی قرار دادن شوالیه طلایی تحت فشار برای تمدید امتداد به خصوص پس از سقوط 3-2 و سپس 5-3 در سوم. Henrique و Ritchie شد unmovable نیروهای در اواخر بازی.

“این یکی جالب بود به بخشی از” ریچی گفت. “ما به حال بیش از حد بسیاری از کسانی که در این سال. ما واقعا یک تیم است که نقش یک در ضربات پنالتی اما آن را تبدیل به که امشب. ما در سمت راست آن (نمره نهایی) ولی خوب باز گشت در سوم است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im