DTP کار با همسایگان در پیشنهاد به میزبان بیشتر حوادث در شهر لاس وگاس

Las Vegas Downtown Businesses

استیو مارکوس

یک نظر لاما زیادی که قبلا در سایت سفیر متل در شرق خیابان فریمونت در مرکز شهر لاس وگاس پنج شنبه, نوامبر. 1, 2015.

گابل گابل را تا سال 2017

Brownies Avery Lowery, 7, and Khloee Watson, 7, with Troupe 702 help to serve during Gobble Gobble Give at the Llama Lot on Fremont Street on Thursday, Nov 23, 2017. The event is in it's 10th year serving the homeless in Las Vegas a warm and nutritious Thanksgiving meal and more. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

DTP شرکت Zappos’ تجدید حیات سرمایه گذاری در شهر لاس وگاس است درخواست برای یک استفاده خاص اجازه به میزبان تعداد نامحدودی از حوادث در یک 120,000 فوت مربع فرمونت شرق پارکینگ متعلق به این شرکت است. اما همسایه کسب و کار و می خواهید اطلاعات بیشتر و محدودیت های خاصی در فعالیت است.

نزدیک صاحب ملک دونالد Walford درخواست تجدید نظر از لاس وگاس برنامه ریزی کمیسیون اکتبر تصویب ویژه مجوز استفاده با استناد به نگرانی در مورد سر و صدای ترافیک و دسترسی برای همسایه. در پاسخ به لاس وگاس شورای شهر رای دادند و در هفته گذشته برای به تاخیر انداختن رای گیری در مورد یک ماه تا زمانی که این شرکت تا به حال فرصت برای دیدار با همسایگان.

که قبلا شناخته شده به عنوان مرکز شهر پروژه DTP صاحب خیابان فریمونت بسیاری در سوال به عنوان لاما بسیاری و اگدن خیابان 9 و 10 خیابان. هموار باز, منطقه میزبان کامیون های مواد غذایی, اجرای موسیقی و دیگر مکان های عمومی و خصوصی وقایع تا 24 بار در سال است.

به ویژه استفاده از اجازه می دهد که شرکت میزبان به عنوان بسیاری از وقایع را به عنوان آن را می خواستم پیشبرد هدف خود از احیای مرکز شهر اگر چه مشخص نیست که چگونه اغلب حوادث برگزار خواهد شد.

“ما واقعا در تلاش برای حل این خلاء در ساخت آن را به عنوان شما راه رفتن بیشتر شرق بیشتر قابل پیاده,” DTP نماینده Mark Carlson گفت.

پیشنهاد, هوای آزاد, فروشنده مفهوم راستا با این شهر هدف ایجاد یک “جمع و جور شهری, محیط زیست” حمایت از استفاده از مخلوط تحولات در مرکز شهر گفت: لاس وگاس برنامه ریزی مدیر رابرت سومرفیلد که بخش توصیه می شود تصویب مجوز. هر زمان که حوادث نمی شد برگزار می شود شرکت خواهد کار با شهرستان برای فراهم کردن فضای پارکینگ در لاما زیادی کارلسون گفت.

اما صاحبان کسب و کار در این منطقه می گویند که آنها دریافت نکرده اند اطلاعات کافی در مورد فرکانس از وقایع انواع حوادث و ساعت از عملیات است که برگزار خواهد شد در لاما بسیاری است. Walford که صاحب ملک مسکونی در اگدن حدود 100 فوت از زیادی گفت که او نگران رویدادهای فضای مجاز: نامحدود می تواند ایجاد منطقه غیر قابل دسترس برای کسانی که زندگی و کار وجود دارد.

“ما همه برای بهبود اقتصاد وجود دارد اما مردم که زندگی می کنند در مرکز شهر” Walford گفت. “این فقط برای یک حزب است.”

رویدادهای گذشته برگزار شد بسیاری که برخی از آنها او می گوید باید اجرا شده است توسط unknown خصوصی اشخاص را ترک کرده اند همسایگان مطمئن نیستید که در آن به نوبه خود در مورد بیش از حد سر و صدا و یا نامطلوب فعالیت Walford گفت.

“ما می خواهیم به می دانم که رفتن به مسئول آنچه که در بسیاری,” او گفت:.

کتی بروکس صاحب شیر آتش نشانی باشگاه سگ مهد کودک و مرکز آموزش در 9 و خیابان فریمونت گفت: ویژه با استفاده از مجوز درخواست شده است که “بیش از حد گسترده و مبهم است.” چند مراجعان از شیر آتش نشانی باشگاه گفت: آنها نگران مکرر حوادث خواهد تاثیر این باشگاه سگ در پارک.

DTP باید با جامعه اطراف به آمده تا با یک پیشنهاد است که با این نسخهها کار برای همه بروکس گفت.

“به عنوان کسی که در آن گوشه ای را برای هفت سال آنچه که من می توانم به شما بگویم این است که ارتباط و سازش دو چیز است که مردم را مشاهده کنید که این (ویژه مجوز استفاده) نشان داده اند و نه خود را به انجام, به, تاریخ,” او گفت:.

بخش 3 شهرستان لاس وگاس Councilwoman اولیویا دیاز که بخش شامل مرکز شهر پیشنهاد شرایط ویژه استفاده از مجوز است که assuaged ترین همسایگان نگرانی. این خدمات عبارتند از نیاز به DTP به تمیز کردن در پایان از وقایع استخدام امنیت حضور برای همه حوادث و برقراری ارتباط با همسایگان قبل از حوادث را در محل. دیاز همچنین پیشنهاد محدودیت در رویداد ساعت و شورای ارزیابی در شش ماه آیا به ویژه استفاده از مجوز “در حال کار برای همه است.”

“به همین دلیل ما قصد داریم در شش ماه پیگیری فقط مطمئن شوید که این است که هماهنگ و سازگار برای استفاده از منطقه” او گفت:.

کارلسون گفت: او در حال حاضر به ملاقات با همسایگان اما که او مایل به ملاقات با آنها را دوباره.

“ما همیشه می تواند بهبود بخشد ما چگونه مسئولیت رسیدگی به همه چیز و چگونه ما چیزهایی,” او گفت:.

شورای برنامه ریزی شده است به رای مارس 4 روز ویژه با استفاده از مجوز و Diaz این شرایط ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر