جنگ مواد مخدر زندانیان دریافت شود و همچنین آنها باید

Category: سیاتل No comments

pot1-jail.jpg

ISTOCK / MACROVECTOR

این هفته نیمه حساس گونی فاسد نیمه masticated KFC و ترس و نفرت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عفو و تبدیل به اتهامات جنایی از یک دسته از سیاه و سفید مردان از جمله all-stars مانند سابق ایلینوی فرماندار راد R. Blagojevich مایکل “Junk Bond پادشاه” Milken و سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد B. Kerik.

برای کسانی که از طریق خواب پلی مصدوم در اینجا “>نیویورک تایمز به روشن کردن آنچه که دقیقا به معنی:

قانون اساسی به رئیس جمهور چه دیوان عالی کشور حکم داده است که قدرت نامحدود به اعطای عفو که بهانه ای یا ببخش یک جرم فدرال. یک تخفیف, در مقابل, باعث مجازات خفیف تر و بدون پاک کردن اساسی اعتقاد. هر دو اشکال ریاست جمهوری بدانند.

در این نقطه ما Donnie دو قاشق dystopian جدول زمانی را بزرگ تعجب است که غنی مردان سفید که لذت بردن از لیس زدن چکمه های فاشیستی دیکتاتورها هستند که با استعداد “در بیرون از زندان رایگان” کارت. اما در میان این تازه جهنم وجود دارد برخی از خبر خوب. تعداد کمی از مردم از دریافت این حمایت از پیشوا در واقع شایسته است. و—شوکه—این افراد قربانیان بی پایان و رحمت-رایگان جنگ با مواد مخدر و زنان هستند و افرادی هستند که از رنگ. صبر کنید… چه ؟

دیدار این دو در حال حاضر و می دانم که آنها نشان دهنده صدها اگر نه هزاران نفر از مردان و زنان فاسد در ما به سر می برند با کمبود بودجه روبرو شده و نژادپرستانه ،

این اولین بار است که Tynice Nichole سالنکه اام. از نیویورک تایمز:

Tynice Nichole سالن محکوم شد و در سال 2006 پس از او به اعدام محکوم شد در اتهام مواد مخدر در Lubbock, با توجه به وزارت دادگستری. شواهد و مدارک در دادگاه نشان داد که خانم سالن محل اقامت مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک ذخیره کردن خانه برای مواد مخدر توسط دوست پسر او بود که هدف اصلی از تحقیقات و با توجه به اسناد دادگاه. پلیس در مقادیر زیاد از کرک و کوکائین پودر و لود سلاح گرم در آپارتمان او.

خانم هال گذشته را صرف 14 سال در زندان که در آن شرکت کرده اند در دوره های کارآموزی تکمیل شده ترم نسبت به یک مدرک دانشگاهی و رهبری برنامه های آموزشی برای زندانیان دیگر کاخ سفید در بیانیه ای گفت:.

سالن شد موضوع Change.org دادخواست که گذاشته شده پرونده او در کلمات خود او را. در آن نامه او نوشت:

زمانی که من 19 سال من اشتباه بودن شاعرانه درگیر با یک مردی بود که زندگی یک جنایتکار شیوه زندگی با توزیع غیر قانونی مواد مخدر. این ناحق انتخاب من ساخته شده نه تنها تحت تاثیر من در زندگی و آزادی و آینده, اما من خانواده و جامعه مضر ترین راه ممکن است.

در ساده لوحی من فکر کردم که من نمی تواند مسئول برگزار می شود برای دوست پسر من رفتار و یا اقدامات. من چشم اگر چه من به طور مستقیم در تماس با خود را از فعالیت های غیر قانونی و یا جرم و جنایت…من می دانستم که وجود دارد می تواند عواقب و پیامدهای او را اگر او تا به حال گرفتار, اما من تا به حال هیچ ایده که من می تواند به همان اندازه برای داشتن دانش در مورد اقدامات خود را.

پس از سه سال از من روشن/خاموش دوباره رابطه با این مرد ماموران فدرال لگد در درب من با یک جستجو در حکم. من در خانه به تنهایی. دو اسلحه پیدا شد که متعلق به دوست پسر من و مواد مخدر. خانه به نام من; بنابراین من در قبال همه چیز را در خانه و محکوم به داشتن مواد مخدر و اسلحه در این کمیسیون برای یک جرم و جنایت است.

اگر چه من دخالت شد, حداقل توطئه برگزار شد من پاسخگو برای همه غیر قانونی انجام ساخت من به همان اندازه مقصر به عنوان co-متهم که در واقع میفروخت غیر قانونی مواد مخدر. من قادر به ارائه کمک قابل توجهی به ایالات متحده وکیل با توجه به این واقعیت که من تا به حال هیچ دانش درونی کار خود را lawless تعهدات. من می خواستم بلافاصله درخواست مقابله زیرا من می ترسم من را درک نمی کنند و یا می دانید چه باید بکنید. بنابراین من به دادگاه رفت امیدوار است که در هیات داوران نیز معتقدند که نقش من به مراتب بیشتر حداقل از نتیجه تحمیل یک جمله بود که عادلانه و متناسب با شرح اعمال من متعهد است. پس از رفتن به دادگاه دریافت کردم پیشرفت در بالای این دستورالعمل به عنوان اگر من رهبر/سازمان از عملیات.

که “توطئه قانون” یک عامل در مورد زن دیگر دریافت commutation, کریستال Munozکه در سال 2008 با توجه به زمان “پیدا شد به جرم توطئه داشتن به قصد توزیع ماری جوانا.” جزئیات پشت سر او اتهامات و صدور حکم به خوبی پوشش داده شده توسط سنگ نورد راه بازگشت در سال 2017 است که گزارش شده است:

(همان) 38 ساله نوجو مادر دو دختر جوان به اعدام محکوم شد تقریبا دو دهه برای طراحی یک نقشه از یک جاده در پارک ملی بیگ بند بر روی یک تکه کاغذ نوت بوک – یک به نفع او می گوید: برای برخی از دوستان. این دوستان می خواهم تا پایان با استفاده از این نقشه برای دور زدن مواد مخدر در ایست بازرسی در قاچاق ماری جوانا عملیات. بعد آنها شهادت علیه او به امید بیشتر ملایم جملات. این روشن نیست که اگر آنها موفق اما Munoz است نه سال به 18 سال حبس برای توطئه داشتن به قصد توزیع 1000 کیلوگرم و یا بیشتر از ماری جوانا.

که بسیاری از گلدان. اما او مدعی است که هر گونه نقش او ممکن است بازی کرده اند در این عملیات حداقل بود. “نقشه بر روی یک تکه کاغذ نوت بوک و با فلش/خطوط جاده ها است. آن را بسیار پیچیده” او می نویسد: از Carswell حداقل-امنیتی زنان زندان است.

با وجود گفته های کوچک نقش او در مواجهه یک جمله. این است زیرا هنگامی که یک فرد به اتهام توطئه همه دولت را به قلاب یک متهم برای تمام مواد مخدر به فروش می رسد این است که شاهدان شهادت در برابر آنها. متهم حتی نمی باید با مواد مخدر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“که در آن شما ‘drugless’ مواد مخدر موارد که در آن وجود دارد مواد مخدر در شواهد” اریک استرلینگ سابق کنگره کارمند کمک کرد که پیش نویس اجباری حداقل در 1980s می گوید. در تئوری این است که به منظور پایین kingpins که کمتر احتمال دارد به گرفتار با مواد مخدر در آنها پایین تر از سطح نمایندگی مجاز و فروش. اما بالاتر-تا کسی است که در یک عملیات اطلاعات بیشتر در آنها می توانید تجارت برای کاهش جملات. در ضمن از سطح متوسط مردم ممکن است بیش از حد مشتاق به شهادت در برابر واقعی میرسد به خصوص اگر آنها خشونت آمیز. “من نمی خواهم به شناسایی شخص مهم در میان یکدسته زیرا اگر او متوجه می شود من ratted او را بیرون می کشد؟,’ می گوید استرلینگ. “بنابراین من یک داستان و یا کمک به دولت entrap کسی است.”

در ابتدا Munoz در نظر گرفته شده بود التماس گناه که باعث 10-در سال حداقل اجباری. اما وکیل او هشدار داد که او می تواند همچنین 30-به-زندگی و اگر او pled گناه او می خواهم او را از دست بدهند حق درخواست تجدید نظر. بنابراین او در زمان شانس خود را در دادگاه و از دست داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>