SMILE! Lord knows, it might be your last.

لبخند! خداوند می داند که ممکن است خود را آخرین. حسن نیت ارائه میدهد از خط جدید سینما / اورت

Unstreamable یک ستون هفتگی است که در می یابد سینما و تلویزیون را نشان می دهد شما نمی توانید به تماشای عمده جریان خدمات در ایالات متحده است. این هفته: دختران زرق و برق دار افت مرده در افت مرده زرق و برق دار, کثیف, بسته های خون آشام انتقام ویران کردن در نزدیکی تیره, یک معلم به شما می خواهم به فاک در خانواده, بازی, و, Al Pacino باعث می شود خود را روی صفحه نمایش نقره ای منجر اولین در وحشت در سوزن پارک.

اگر شما در حال فکر کردن: “Unstreamable? در این بیماری همه گیر?” مترسک تصویری ارائه می دهد بزرگ اجاره-توسط-سرویس ایمیل بنابراین شما می توانید با خیال راحت اجاره نادر دی وی دی در خود انزوا. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

People who don't like this movie are dolts.

افرادی که نمی خواهم این فیلم هستند dolts. تعقیب می سوزد

من می دانم که آن را تعجب آور است که افت مرده زرق و برق دار در دسترس نیست در جریان سیستم عامل است. زن محور کمدی در مورد مراسم مجلل زیبایی لودگی در مینه سوتا است ضروری فيلم the ’90s. که یک واقعیت است, با وجود این درآمد فلاپ بررسی و بمب گذاری که آن را برای اولین بار. گاهی اوقات سنگهای بیش از حد روشن و منعکس کننده قدردانی می شود و بدون فاصله کمی.

در تابستان گذشته از Hulu به طور خلاصه به دست آورد و افت مرده زرق و برق دار برای جریان که باعث شده کمی از زلزله از پوشش. این نیویورکر‘s جیا تلنتینو نوشت: یک مقاله در مورد چگونه از آن است که احتمالا او فیلم های مورد علاقه در تمام دوران. دلایل بسیاری وجود دارد که در این راه به احساس اما چیزی که من همیشه دوست دارم این است که چگونه حق آن Minnesotan حساسیت.

فیلم جوک تدریج تکیه بر تنش میان تراژدی و خوش بینی. می توانید شخصیت های نیروی مثبت زمانی که مراسم مجلل ملکه در حال مسموم? یا زمانی که کسی داخل سوزش pyre? سواحل درک Minnesotans به عنوان خوباما آنچه اغلب از دست رفته است خشونت خوشبینی خود در برابر شورشیان. مینه سوتا می تواند بی رحمانه, تخت, محل—سردتر از قطب جنوب در زمستان و swampier از فلوریدا در تابستان. (من و زندگی در مینه سوتا و فلوریدا و قطب جنوب ادعای واقعی است.) و در عین حال یک Minnesotan می تواند برف را در داخل خانه خود با snowbanks ده و هنوز فریاد “اوه این فقط سرد, شما باید را دیده ام هالووین طوفان ’91!!!!” در حالی که تخلیه خانه خود را از طریق دوم داستان پنجره. قطره مرده زرق و برق دار‘s, نویسنده, Lona ویلیامز عمیقا درک این پویا. تعقیب می سوزد

***

در نزدیکی تیره
ایالات متحده سال 1987 97 min Dir. کاترین بیگلو
The more I think about it, the more I love this movie.

بیشتر من فکر می کنم در مورد آن بیشتر من عاشق این فیلم است. Jasmyne Keimig

این خون آشام ها در نزدیکی تاریک به دور از صاف, جذاب, سکسی, خون اشام استعاره بسیاری از ما با آن آشنا هستند. در واقع آنها نمی تواند بیشتر مخالف است. Coven از bloodsuckers دیدار ما در این فیلم هستند کثیف, gnash دندان های خود را و یک میل شدید برای پوشش پنجره ماشین در قلع فویل. اما بالاتر از همه آنها به شدت خسته شدم. جاودانگی راه انجام آن به شما.

این فیلم یک ریگ ترسناک-دیدار-غربی در حال وقوع در گرد و خاکی دشت از اوکلاهما و تگزاس. آن را به شرح زیر به تازگی تبدیل دوستانم (Adrian Pasdar) او به عنوان رول با یک چموش و کسل کننده گروه از خون آشام ها, اجتناب از نور خورشید و به دنبال خون. این جای تعجب گرافیک. موسیقی متن فیلم توسط رویای نارنگی اضافه می کند که یک نوع Twin Peaks, synthy otherworldliness به همه خون آشامی. نیز وجود دارد یک earnestness در مورد داستان و اجرای برنامه است که باعث می شود آن را خاص است. جالب است که یک بازسازی از فیلم اعلام شد در سال 2006 اما پس از آن لغو شد در سال 2008 به دلیل شباهت به یکی دیگر از کمی خون آشام فیلم بیرون آمدن است که در سال. JASMYNE KEIMIG

***

In all sincerity, this has become one of my favorite films of all time.

در همه صداقت و این تبدیل به یکی از فیلم های مورد علاقه در تمام دوران است. CB

من رفت و به خانواده بازی بدون دانستن مقدار. من از طریق حفر کار Juzo ایتمی مدیر Tampopoو برداشت این دلیل او نقش پدر, نقش است. همچنین من فکر می کنم این واقعا خوب تریلر.

آن را بسیار ژاپنی—به خصوص در رابطه با سلسله مراتب سنتی در خانواده های ژاپنی به خصوص بین برادر بزرگتر و برادر کوچکتر. آن گسیختن این سلسله مراتب گهگاه در راه است که بسیار تجربی است اما هرگز در راه است که احساس می کنید بیش از حد با ارزش است. کارگردانی شده توسط خود آموزش دیده Yoshimitsu morita, خانواده, بازی , و اعتبار به عنوان یکی از آثار هنری برای ترویج پست مدرن حساسیت در ژاپن است.

Headiness کنار فیلم های نرم و صاف و آسان برای تماشای; جالب ترین پویا بودن برای من homoerotic تنش بین معلم, بازی های برگزار شده توسط انجمن ççê ی Yusaku ماتسودا (که شخصیت در داستان کارآگاهی بود الهام بخش برای Cowboy Bebop‘s شخصیت سنبله Spiegal) و پسر جوان. من باور نمی کنم این homoerotic تنش عمدی بود اما با این حال وجود دارد. فقط تماشای تریلر. شما آن را ببینید اگر شما می دانید چه خبر است. تعقیب می سوزد

پشتیبانی غریبه

***

Al Pacinos first leading role!

هروئین بد است. JK

همیشه وجود دارد یک نوع از انرژی عصبی است که اجرا می شود از طریق بسیاری از Al Pacino شخصیت های مانند آنها وزوز در برخی از ایده و یا احساسات. این به خصوص از طریق در می آید وحشت در سوزن پارک که در آن Pacino نقش بابی یک فروشنده مواد مخدر معتاد به هروئین. آن را نیز Pacino اولین نقش برجسته است که در نوع سخت به این باور. او یک چهره قدیمی. و دیدن که او می خواهم ستاره در پدرخوانده تنها یک سال پس از این آمد آن جالب است برای دیدن او خصلت—فریاد!—که وجود دارد از همان ابتدا.

این فیلم که شرکت نوشته شده توسط تو جوآن Didion تمرکز بر بابی و هلن (Kitty Winn), دو عاشق که به آرامی فرود به هروئین اعتیاد در شهر نیویورک است. آن را نه افسرده سازمان دیده بان به عنوان زن و شوهر unravels رابطه خود و احساس خود را از خودشان به آنها اعتیاد است. هر چند Winn و Pacino به شناور اجراهای من فکر می کنم این فیلم اغلب نزدیک به سقوط به afterschool ویژه خاک. من سرزنش Didion. JASMYNE KEIMIG

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de